SPORT-Opšta tema

Вечне теме за полемику: четници - партизани; русија - еу; звезда - партизан; уреа - кан; мерцедес - бмв; орање - но тил...
 
Kako je ovo sportska tema vodimo kolegijalnu raspravu za boje koje simpatiziramo,ali toliko nebuloze cak ni u skupstini nisam cuo kao ovde.Mozda ce sada da se vodi rasprava na zasedanju o Petru Marasu ipak je to bitan lik.Toliko gepekovanja i sve iz suprotnog tabora nisam znao.A sto se tice onog slucajnog SNS-ovca da ti recem ON je clan slucajno i Glavnog Odbora i sedi treca stolica do predsednika slucajno.Isto je slucajno dobio dozvolu da zida sa grand Popovicem na diskutabilnoj lokaciji.Zato bolje da se bavimo sportom tu mozemo da lupamo do mile volje svako po svom ukusu.Ovo mi dodje kao relaksacija posle celodnevnog truckanja na njivi,ipak i hobi poljoprivrednik mora nesto da radi.
 
Mani se albuma samo mi jos to treba ,imam jednu tabelu i nju redovno popunjavam unosim vrednosti secera koje su blizu odlicnog na fakultetu.Nemam druga posla pa ajde da i ja radim vidim da tu ima para.
 
Dosao novi trener u Zvezdu a koliko je placen nesmem da otkrivam reci cu samo da ima 7 cifara /sedam cifara /TO JE NAJPLACENIJI TRENER SVIH VREMENA U SRBIJI :sta: :sta: :sta: 🚾😅😂🤣:haha: a posto se zna da je Zvezda sampion Srbije 2024 godine a zna se i da ce da sluzi za gol razliku u ligi sampiona za punjenjea zna se i da klub nije izmirio svoje finansijske obaveze a bunar je prenatrpan ko ovo dovodi i za cije zdravlje .Ladno moze da ih vodi trener sto trenira petlice u balonu a moje misljenje je da ovaj vrsni strucnjak iz Izraela PONAVLJAM IZ IZRAELA slag na tortu .Ko daje vise podrsku ovim bahanalijama a lepo sam rekao samo bojkot i biti uporan u bojkotu do kraja .Trener Milojevic je osvojio titulu i kup i platio glavom a ovaj novi trener sto ga ne trazi niko u Evropi on je najplaceniji u istoriji 🪠::lose:::sta:::novac::
Pogledacemo jedan isecak kako on sprovodi svoje trenerske zamisli veoma interesantna postavka ige VREDI POGLEDATI
 
Dosao novi trener u Zvezdu a koliko je placen nesmem da otkrivam reci cu samo da ima 7 cifara /sedam cifara /TO JE NAJPLACENIJI TRENER SVIH VREMENA U SRBIJI :sta: :sta: :sta: 🚾😅😂🤣:haha: a posto se zna da je Zvezda sampion Srbije 2024 godine a zna se i da ce da sluzi za gol razliku u ligi sampiona za punjenjea zna se i da klub nije izmirio svoje finansijske obaveze a bunar je prenatrpan ko ovo dovodi i za cije zdravlje .Ladno moze da ih vodi trener sto trenira petlice u balonu a moje misljenje je da ovaj vrsni strucnjak iz Izraela PONAVLJAM IZ IZRAELA slag na tortu .Ko daje vise podrsku ovim bahanalijama a lepo sam rekao samo bojkot i biti uporan u bojkotu do kraja .Trener Milojevic je osvojio titulu i kup i platio glavom a ovaj novi trener sto ga ne trazi niko u Evropi on je najplaceniji u istoriji 🪠::lose:::sta:::novac::
Pogledacemo jedan isecak kako on sprovodi svoje trenerske zamisli veoma interesantna postavka ige VREDI POGLEDATI
Sreca pa su Lotar Mateus, Jirgen Reber ili Avram Grant bili jeftini kad su dolazili na JNA.
 
Sreca pa su Lotar Mateus, Jirgen Reber ili Avram Grant bili jeftini kad su dolazili na JNA.
Ali Lotar je ipak opravdao ocekivanja sa autsajderskom ekipom izbacio Njukasl a u grupi tvrdo prodao svoju kozu jedan primljen gol protiv dream teama Reala i to iz ofsajda i egal sa prvakom Evrope Portom ali zamisli ti ovo muljanje i ove milionske transfere iz nicega .Bolesnik nastavlja da umire na aparatima ja ne znam kako se ti osecas ali ja jednostavno ne mogu da se pomirim sa ovakvim cinjenicnim stanjem PA JELI MORALO OVOM INDIJANCU PREKO PAPIRA DA SE DA TOLIKO NOVCA :sta: ⁉️ aman da li vise ima kraja ovom kabareu ⁉️ I DA LI OCEKUJES NESTO KONKRETNO OD OVOG KWAZI STRUCNJAKA ⁉️ NARAVNO DA NE VEC VIDJENO BUNAR U NAJAVI ,PITANJE JE KOLIKO CEMO MORATI DA CEKAMO NA PRIVATIZACIJU KLUBOVA ::lose:: a najverovatnije to necemo ni docekati HOROR FILM ::samo bes::
 
Vi Partizanovci bolje malo da se uvučete u rupu dok je toliki minus da ne dođe do smrzavanja.Otkud ti znaš šta će on pokazati ali Milojević nije trener za Zvezdu i to se znalo od početka.Koliko novca si ti izbrojao ili ti je onaj Pantić pričao.Što ljudi pišete kad nešto niste videli svojim očima.Zar Rumenoglu nema milion mesečno,pa se niko ne buni.
 
Ali Lotar je ipak opravdao ocekivanja sa autsajderskom ekipom izbacio Njukasl a u grupi tvrdo prodao svoju kozu jedan primljen gol protiv dream teama Reala i to iz ofsajda i egal sa prvakom Evrope Portom ali zamisli ti ovo muljanje i ove milionske transfere iz nicega .Bolesnik nastavlja da umire na aparatima ja ne znam kako se ti osecas ali ja jednostavno ne mogu da se pomirim sa ovakvim cinjenicnim stanjem PA JELI MORALO OVOM INDIJANCU PREKO PAPIRA DA SE DA TOLIKO NOVCA :sta: ⁉️ aman da li vise ima kraja ovom kabareu ⁉️ I DA LI OCEKUJES NESTO KONKRETNO OD OVOG KWAZI STRUCNJAKA ⁉️ NARAVNO DA NE VEC VIDJENO BUNAR U NAJAVI ,PITANJE JE KOLIKO CEMO MORATI DA CEKAMO NA PRIVATIZACIJU KLUBOVA ::lose:: a najverovatnije to necemo ni docekati HOROR FILM ::samo bes::
Povrsno pratim sport , odnosno pogledam nekad utakmicu , al iza utakmice nepratim bas nista , al naduhnuto ovdr pisete pa procitam ponekad . Upade mi u oci recenica sto napisa mornar . Kakvu privatizaciju ? Zar fk , npr zvezda nije firma obicna ? Ko je vlasnik ? Nije valjda drzavno ??
 
Sacuvaste Vucelu???? Da li ce te se zahvaliti predsedniku AV koji vam je danas uplatio pare da bi se FK Partizan takmicio u nekom evro kupu. Ne cuje se vise Vucicu federu??? Sad mu lizete dup.??
 
Ovo je bilo mnogo skuplje od Olimpijakosa.Gde su bili Tavares,Musa,koji gađa trojke (ne znam koliko je danas pogodio) ali ovako loše igre prva 2 tima EL protiv Partizana znači samo jedno.
 
Coci064 Lizi ti dzibuki opakom dusevnom bolesniku a ja uzivam hedonisticki u ovoj demonstraciji sile na Euro pozornici broj jedan kakav spektakl kakva atmosfera uzeo sam na grobare 200 eura kec i 164 plus tako je grobari do kraja gori desna obala Dunava vulkani ,gejziri ,podrhtavanja ,pozarii gori Beograd gori Balkan

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh