SPORT-Opšta tema

Što se utakmice tiče, zaslužena pobeda, bili smo bolji 1minut kada smo iskoristili ne dosudjen faul za domacina i njihov raspad na kraju utakmice, za ta dva gola, ostatak utakmice, oni ravnopravni i bolji, znaci dno dna.Kada se realno pogleda sastav CG, imamo Vešovica, Savicevica,Krstovica, (Zvezda) Šcekic, Bozovic (Partizan) Jovetic je bio ranije, ne racunam ga Šcekic je otišao ali to su sve igraci koji sada nemaju mesto u Zvezdi i Partizanu, više od pola tima Crne gore nema mesta u nasoj Ligi.Ali zato ove nase zvezde, Torina,Fulama, Fiorentine, Lazija i ostalih velikana ne mogu da im pariraju trcanjem ali i igrom, samo budala moze da kaze da smo mi bolji od njih.Očigledno je da zivimo u velikoj zabludi, nama uvek nešto fali, ako imamo kvalitet, neko unese nemir u ekipu a sada nemamo ni kvalitet ali imamo nemir ali imali smo nekada Kolarova,Vidica, Ivanovica i Subotica koji su bili klasa ali opet je nešto falilo a sada nazadujemo i to debelo, ja napredak u igri ne vidim i uopšte me ne zanima ovakva ekipa.Sramna igra i vodjenje ekipe.
I Jovovic je igrao u Zvezdi, a Savic i Vujacic u Partizanu. Za tog Bozovica ne znam ko je. Sto se tice utakmice sve je proslo okej sem sitnih trzavica i provokacija sa tribina. Cini mi se da su nasi igrali kao da ih ne uvrede ni na tribini ni na terenu. To se narocito videlo kod proslave golova. Djuricic ni u snu ne moze da igra tog desnog bocnog, Zivkovic je na tom mestu bio alternativa, ali mu je defanziva losija strana. Zato me cudi izostavljanje Lazovica koji je po mom misljenju bolji od obojice na toj poziciji. Sergej i Tadic neprepoznatljivi u odnosu na klupske nastupe, a Mitar sad ima velik problem koji mu je verovatno stalno u glavi. Golman nam nekako kroz utakmice naj standardniji. Sledeci su Bugari koji su do sad malo pokazali, ali zato Madjari gaze. Sigurno su zeljni da nam vrate za onu 97 godinu kad smo ih u sred Peste picnuli 7-1. Piksi, Deja, Mijat, Miha, Juga, Jokan im ocitali lekciju.
 
Da li je u svetu drugacije??
CUJEM DA STE IZMIRILI DUGOVE ⁉️ :haha: :haha: :haha: Kaze covek sve uredno platili /IMAJU I PRIZNANICE/ i sada mogu mirno da spavaju :sta: BRAVO BRAVO Uvek sam se divio pravim domacinima ,otresitim i disciplinovanim tako se radi tako se posluje 🪠::novac::
Da ne znas slucajno DA LI JE OSTALA NEKA KINTA ZA DOVODJENJE NOVIH CRNACKIH PASTUVA /belci se plase vasih menadzera iz skole lepog Mice /ali za crnce je provaljena fora za druge lige i to za sada pije vodu :sta::sjasi:
NA 3,30 covek sve objasnio
 
CUJEM DA STE IZMIRILI DUGOVE ⁉️ :haha: :haha: :haha: Kaze covek sve uredno platili /IMAJU I PRIZNANICE/ i sada mogu mirno da spavaju :sta: BRAVO BRAVO Uvek sam se divio pravim domacinima ,otresitim i disciplinovanim tako se radi tako se posluje 🪠::novac::
Da ne znas slucajno DA LI JE OSTALA NEKA KINTA ZA DOVODJENJE NOVIH CRNACKIH PASTUVA /belci se plase vasih menadzera iz skole lepog Mice /ali za crnce je provaljena fora za druge lige i to za sada pije vodu :sta::sjasi:
NA 3,30 covek sve objasnio
Sreca pa su vasi pastuvi beli. Ne znam zasto se u Areni vise ne cuje Vucicu federu??
 
I Jovovic je igrao u Zvezdi, a Savic i Vujacic u Partizanu. Za tog Bozovica ne znam ko je. Sto se tice utakmice sve je proslo okej sem sitnih trzavica i provokacija sa tribina. Cini mi se da su nasi igrali kao da ih ne uvrede ni na tribini ni na terenu. To se narocito videlo kod proslave golova. Djuricic ni u snu ne moze da igra tog desnog bocnog, Zivkovic je na tom mestu bio alternativa, ali mu je defanziva losija strana. Zato me cudi izostavljanje Lazovica koji je po mom misljenju bolji od obojice na toj poziciji. Sergej i Tadic neprepoznatljivi u odnosu na klupske nastupe, a Mitar sad ima velik problem koji mu je verovatno stalno u glavi. Golman nam nekako kroz utakmice naj standardniji. Sledeci su Bugari koji su do sad malo pokazali, ali zato Madjari gaze. Sigurno su zeljni da nam vrate za onu 97 godinu kad smo ih u sred Peste picnuli 7-1. Piksi, Deja, Mijat, Miha, Juga, Jokan im ocitali lekciju.

Mislio sam na Vujacica a napisao Božovic, zaboravio sam na Jovocica, dosta ih je igralo ovde u Srbiji, ja ih gledam kao da su nasi.
Bice čupavo, mislim da su Madjari najbolji u nasoj grupi, imaju i jacu ligu od nase i dobar tim.
 
PozZz iz arene , za sada neizvesno . . .
050c71abac211bb63329a1291e9b98e2.jpg


Sent from my RMX2155 using Tapatalk
 
Gledao sam zadnjih 15 minuta, igrali smo bez idejno i stihijski. Osetio se u igri umor od utakmice sa Cedevitom.
 
Sest pastuva i balvan Smailagic veceras je bilo malo. Kladionica umesala prste.
Pastuvi su ovi mladi i nevesti koje vi plasirate u druge lige a ovi crnci iz KK Partizana to su prekaljeni izkalaisani veterani koji mnogo dobro poznaju materiju i koji donose novac i prave afirmaciju klubu .Nego mogao si da lajkujes i pozdravis Miloicu covek se nalazi na veoma atraktivnoj destinaciji ne bi ti ruka otpala .Ajde da sam ja bio ne bi lakovao ali sta ti je Miloica lose uradio da ga ignorises a i znacilo bi kada bi barem malo podrzao naseg Partizana ::lose::
 
Ni sudije ne pomažu.2 tehničke Barsi a Rumenogluu.Pa on divani sa sudijama non stop na svim utakmicama i konačno je sinoć dobio malu opomenicu.Mora da se svideo Panterki.A ti još priželjkivaš Barsu.Jesi se kladio na Partizan.
 
Cim vam stanu trojke vi ste u problemu. Da Egzum sinoc nije bio silno motivisan zbog toga sto ga je Barsa prosle godine otpisala poraz bi bio jos ubedljiviji bez obzira sto su sudije pokusale da vas vrate u zivot. Jos se na kraju Beric zali na sudije. Ne bi valjalo da zadnje kolo i utakmica sa Panatenaikosom u Beogradu odlucuje.
 
Nit mi je namera da kritikujem nit da provociram ,ali kolega poeta je izgleda promenio tastaturu ne vice [velika slova]nit slikovito objasnjava.Odmah menjate temu kad budete svi svatili da su to nase mogucnosti bice nam lakse svima .
 
Prvi put u zivotu na kosarkaskoj utakmici,osecaj neopisivo dobar.


Sto se sam igre tice dobro smo se drzali sve do trece cetvrtine,ali sut nas nije hteo nikako... A sto se sudjenja tice...u trecoj cetvrtini su nas upropastili...pa su nam onda malo vratili u cetvrtoj.

Emigrant,mislim da sam te video na parkingu ispred arene? Da li si isao na utakmicu?
 
Zvezda ima kvalitet i morala je da udje u TOP 8 a po kvalitetu to zasluzuje ali neobjasnjivi padovi u igri su se pojavljivali a da niko konkretno nije dao neko zvanicno saopstenje .I ne treba krivicu traziti u drugome ili u sudjenju sami su sebe pobedili u onih nekoliko meceva .
Ono sto sam hteo da te pitam jer znam da uvek posedujes prave informacije JEL ISTINA DA JE ZVEZDA IZMIRILA DUGOVE ::novac:: ⁉️ :sta: totalno sam dezorijentisan a vidim da ovi vasi ozbiljno odradjuju finansijski deo obaveza i nista ne prepustaju slucaju IZRASLI STE U VRLO OZBILJNU INSTITUCIJU JOS SAMO DA DODJU REZULTATI ::lose:: I KOMPLETAN UCINAK BRAVO BRAVO KOMSIJE TAKO SE POSLUJE ::vino::
 
Nazad
Vrh