SPORT-Opšta tema

Nemogu da verujem da ne može da se najuri ta bagra od uprave iz FK Partizana.
I mene cudi da ovu opravdanu, ponavljam opravdanu navijacku euforiju ne usmerite prema FK i ne smenite upravljacku strukturu. Cini mi se da su ovom uplatom za licencu ipak zapusili usta navijaca sa juga, tako da ce vremenom kao i ovi u Areni ucutati. A Vucela velikodusno uplatio sa racuna FK 200 000E da KK opstane.
 
neznam koliko ste upuceni KKCZV u svom podlamtku ima genijalnog super vunderkinda a njegovo ime je Nikola Topic

sin je proslavljenog bivseg igraca Milenka Topica

danas je uveo U18CZV u finale juniorske evrolige takozvane next generation

49p 12ass 3skoka----indeks korisnosti neverovatnih 65

spletom nekih okolnosti nije igrao ove sezone za prvi tim vec je otisao u OKK Beograd na kaljenje
 
Okolnosti su jednostavne. Mlad je da bi mu se u ABA ligi dala veca minutaza, a veoma je bitno da igra. Evroligu da ne spominjem. Slobodna bacanja 20-20.
 
Poslednja izmena:
Okolnosti su jednostavne. Mlad je da bi mu se u ABA ligi dala veca minutaza, a veoma je bitno da igra. Evroligu da ne spominjem.
gresis,takodje i pogresna odluka uprave
kampazzo je dosao ne zaboravi tek u decembru
apsolutno je imao mesta da igra i stice iskustvo


doncic je uveliko igrao evroligu
 
Kad imas visoke ambicije onda nemas vremena za mlade igrace. Primer kod grobara ti je Tristan Vukcevic.
 
ne kontas

on nije bio njihov vec doveden igrac iz Real Madrida jer navodno nemaju para tj mali im budzet :haha:
a tristan igra aba ligu


topic je zvezdin igrac od pocetka
 
Nikola Topic na jednom od mecu zvezde sa tribine
HIcmySy.jpg

decko crna majica u sredini 😉
 
Ja sam igrom slucaja bio sinoc u areni opet i gledao Partizan - Real... kakva utakmica kakva igra. Onaj momenat 5 minuta pre kraja kada je Naneli zakucao za +18 i pobedu se ne moze recima opisati kakva erupcija odusevljenja je bila.
Verujem da je bila dobra atmosfera ali sta ti vidis sa ove pozicije treba ti dvogled....
 
Lopta je udarila njega u ruku tj okrznula, a putanju nije promenula. Mada kave su vama svirali penale i izvan šesnajsterca ovo još i može da prođe.
 
Nije valjda da ste poceli i aktivno da pratite i fudbal?Mucke?Mozda si i u pravu,ali da toga nema vi biste igrali dve lige nize da niste muckali sa Statutom KSSrbije.Jel juce glasao i onaj vas profesor Vuletic iz kataloga za decu?
 
Nazad
Vrh