SPORT-Opšta tema

Što nam drkate vođu,kad smo vas ispoštovali ovaj put.Navijali smo da vi dobijete.Još nam treba jedna pobeda.
 
Hahahah, ako su vam vodje neki " mornari" a ugledni novinari onaj "pantic" blago nama sa vama 🤣🤣
 
Emigrant,mislim da sam te video na parkingu ispred arene? Da li si isao na utakmicu?

Ne idem više na utakmice,sada idu klinci,igrom slučaja su bili i sin i ćerka.Za Cigane NO comment.
 
Ako se vi ponosite sa Ćokijem onda je sve jasno.
Da nije limenki onda bi sve bilo upitno.
A da ne pričamo kako je Ćoki mislio biti glavni posle ubistva Đinđića.
 
Kako ovi partizanovci sve znaju kao da su iz UDBE.Svaku cifru kojom zvezda raspolaže.Svaku,tačku,zapetu.Zato treba prekinuti komunikaciju da ne zaglavimo ćorku.Inače za one koji ne znaju-vođstvo partizana nema nikakve veze sa finansijama države.Njih finansira Paja patak.
 
Hahahah, ako su vam vodje neki " mornari" a ugledni novinari onaj "pantic" blago nama sa vama 🤣🤣
Nisu vama je vodja tesko dusevno obolela osoba pojacana sa jednim interpolovim beguncem u fudbalu i u kosarci sa jednim glavatim preletacem /ali sve je to super kada ste se lisili usluga bivseg narko dilera / Bice sve to super SVE CE TO NAROD POZLATITI ::novac:: a moze i ona druga narodna ZA NASU DECU :haha: 🚾
 
Jel to vas pogađa TOP 8?Sad će ići neko saopštenje. :haha:
Ma neeeee nego bulja zvace gace bezveze .Kolega ja bih ipak cestitao na zalaganju dali su sve od sebe i odresili su narodnu kasu galantno /izivljavanje je bilo na nivou ili rasipanje sto kazu vrcani /a klempa mora da dodje u Partizan na kraju sezone samo da provali prvog preletacevica sto ih vodi ka bespucu .BICE TO SVE SUPER IDEMOOO DO KRAJA ::namigivanje::
 
Nisu vama je vodja tesko dusevno obolela osoba pojacana sa jednim interpolovim beguncem u fudbalu i u kosarci sa jednim glavatim preletacem /ali sve je to super kada ste se lisili usluga bivseg narko dilera / Bice sve to super SVE CE TO NAROD POZLATITI ::novac:: a moze i ona druga narodna ZA NASU DECU :haha: 🚾
Pa ima tu malo i za vasu decu u kk, i vas ostoja je u sns. Da nije mozda opozicija?🤣🤣🤣
 
Ma neeee, zasluzili ste, vise ste zeleli top 8.
Nego mi zao ovih vasih vodja mornara i pantica, bas mi ih zao nije njima dobro....
Sto se tice PANTICA i MORNARA veruj mi da su obojica zavrsili posao i ovo je sada cist HEDONIZAM uziva se u svakom momentu ali brutalno . A VI KAKO TE ⁉️:sta: Ne znate slucajno dali ce mozda jahac apokalipse da sleti sa kljusine posle toliko jahanja /mislim na sportsko drustvo C Z i dali bi vi voleli da on ostane u sjedalu i da mamuza kao na Spanskoj koridi ili opet postoji skrivena nada da raga moze da baldise a jahac crkne situacija je izmakla kontroli .Da li je bolje da bude MIR STABILNOST VUCIC ⁉️🚾 ili da kljusina rikne napokon pa da krenemo od nule 🪠::lose::
 
Sto se tice PANTICA i MORNARA veruj mi da su obojica zavrsili posao i ovo je sada cist HEDONIZAM uziva se u svakom momentu ali brutalno . A VI KAKO TE ⁉️:sta: Ne znate slucajno dali ce mozda jahac apokalipse da sleti sa kljusine posle toliko jahanja /mislim na sportsko drustvo C Z i dali bi vi voleli da on ostane u sjedalu i da mamuza kao na Spanskoj koridi ili opet postoji skrivena nada da raga moze da baldise a jahac crkne situacija je izmakla kontroli .Da li je bolje da bude MIR STABILNOST VUCIC ⁉️🚾 ili da kljusina rikne napokon pa da krenemo od nule 🪠::lose::
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣kako tebi nije dobro 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Pa ima tu malo i za vasu decu u kk, i vas ostoja je u sns. Da nije mozda opozicija?🤣🤣🤣
Ne Ostoja je opozicija a pozicija su vasa deca koja su poslata po direktivi od strane predsednika u Partizan da reketiraju diluju i masakriraju Pa posle dugo diplomatskog ubedjivanja mozda je Ostoja zbunjen presao u poziciju ili to ili su ga vodili u vikendicu da diplomatski pregovaraju
Ne dao bog PAXAPE da su tebi dosli na vrata uclanio bi se ti u JEHOVINE SVEDOKE i jos bi im skupio 100 sigurnih glasova :haha: ::lose::🪠
 
To samo partizanovce vode na diplomatske razgovore.Kolega Mornar ja tebe ne prepoznajem.Toliko si ostrašćen za partizanom da ne vidiš dešavanja u oba kluba.Ja razumem da ćeš pre podržati naše generale a ne hrvatske i muslimanske ali su svi oni krivi za dešavanja na ovim prostorima.I sada ti rastežeš priču-KO JE KRIVLJI.U tvom slučaju je to Zvezda.
 
Ne Ostoja je opozicija a pozicija su vasa deca koja su poslata po direktivi od strane predsednika u Partizan da reketiraju diluju i masakriraju Pa posle dugo diplomatskog ubedjivanja mozda je Ostoja zbunjen presao u poziciju ili to ili su ga vodili u vikendicu da diplomatski pregovaraju
Ne dao bog PAXAPE da su tebi dosli na vrata uclanio bi se ti u JEHOVINE SVEDOKE i jos bi im skupio 100 sigurnih glasova :haha: ::lose::🪠
Jasan je meni mornar njihov princip "rada" , ali te fore kao morao je i vikendica ovo ono, pusti ti te price. I taj vas ostoja ako je morao a nije hteo lepo das ostavku na to mesto i ne bavis se tim stvarimo kojima neces. Nego svima njima lepo kad se trose tudji novci.....
 
Nazad
Vrh