SPORT-Opšta tema

Kad ste se tako lepo skupili sto ne smeniste Vucelu??? Posle cete kukati kako vas unistavamo. Vucela se hvali kako je FK pozajmio pare KK, a nema ker gde da ga ujede.
 
Sacuvaste Vucelu???? Da li ce te se zahvaliti predsedniku AV koji vam je danas uplatio pare da bi se FK Partizan takmicio u nekom evro kupu. Ne cuje se vise Vucicu federu??? Sad mu lizete dup.??
Što se mene tiče a to važi i za jedne i druge u fudbalu bolje da i ne izlaze u Evropu. Samo nas brukaju.
 
Kad ste se tako lepo skupili sto ne smeniste Vucelu??? Posle cete kukati kako vas unistavamo. Vucela se hvali kako je FK pozajmio pare KK, a nema ker gde da ga ujede.
Sve treba da se pogasi kao OFK Beograd da se sve sahrani i sa tim cinom da se amputiraju zauvek mazohisti koji danonocno zapevaju DAO NAM VUCIC 🚾 🪠:sta: nego ti da ne odvlacis ovaj grandiozni spektakl kakav se ne vidja ni u Evropi i u Nba u nego da se ukljucis u glavni dogadjaj nedelje i da kazes ako imas nesto pametno a ako nemas koga vise zabole dali je pickeljavi nesto dao ili nije .Vama nije dao sigurno jer dokle god on placa neke indijance i neafirmisane trenere milion evra ladno ::novac::vi cete biti samo iscrpljeni i ofucani voajeri koji onanisu i podgrevaju jucerasnji pasulj jer drugacije ne moze ::lose::
Ali onaj performans od sinoc ,onakav show ,onakav pobednicki ples sve je bilo nestvarrno i magicno ,spektakularno a osim finansijske dobiti voljeni klub mi je priredio nesto sto se pamti forever .STA RECI KOJU PORUKU PORATI ⁉️IDEMOOOOOOOO GROBARIIIIIIIII DO KRAJA DO DASKEEEE PUN GASSSS ::super::
 
Zorane ovaj vaš komentar je za razmatranje, dali ste gledali utakmicu.
Od početka do kraja.I gledao sam Real u mnogim utakmicama ove sezone.Malo kruće ekipe od vas nisu mogle izaći na kraj sa njima.Pa Musa gađa trojke odakle hoćeš a Tavares je više bio izvan reketa nego u reketu.Ako imaš SBB i EON,pogledaj ponovo i videćeš to što nisi uspeo da vidiš..Odavno sam ja pisao da samo jedan naš klub može da uđe u top 8 i to je plaćeno uz vašu kartu za EL.Otud i tako duga loša igra Zvezde a sad se kao probudila.Da je sve to tačno videćete u prvim utakmicama četvrt finala.Onda ću pitati kolegu Mornara da li će tipovati na Partizan.
Kolega Mornar.Hvala na pitanju,dobro sam.Tebi ne treba da objašnjavam o nameštaljkama-ti si me naterao da sumnjam.
 
Jel ja to primetim dozu ljubomore kod navijača suprotnog tabora?Šta vredi limenkama davati godinama kada nikako ne mogu da se dokopaju TOP 8.
 
Kolega po kozna koji put ću ponoviti ako nas idu trojke uz dobru odbranu oba naša predstavnika mogu svakog da dobiju u Evropi. Kako objašnjavš činjenicu da je Zvezda oba meče bila egal sa Barselonom kako u Beogradu gde je bila mnogo bliže pobedi tako i u gostima gdeje onaj rukometaš(Lazarević) promašio zicer dva minuta pred kraj. Ta ista Barselona je nas nadigrala u Beogradu iz razloga što nam nije bio šuterski dan.
 
Sve je lepo i tacno, ali bez osvajanja evrolige pada senka na sve. Gledajte vi da ocuvate FK jer ne pise vam se dobro.
 
Pisao sam u ovoj temi da partizan nema sanse za top 8 negde na pola sezone jer su iz nekog razloga igrali lose

zelimir nije koristio nanelia,panter je igrao toplo hladno,papetru se privikavao ali to sada izgleda odlicno i realno sada final for vrlo izgledan ako se gleda tim koji je sastavljen da je jedan od boljih u evroligi ove sezone

nekako se Smailagic uvukao juce medju ove strance
redom po statistici u mecu
Lessort,Panter,Exum,Nunali,Samilagic,Papapetru,Ledey
strasan tim--dvojica vec igrala final for,naneli upravo sa zelimirom osvojio vec evroligu,lesor osvojio evrokup,exum dosao iz nba i koji je bio cak visak u barseloni prosle posle jedne sezone,papapetru bivsi igrac Olimpijakosa i Panatinaikosa gde je cak bio i kapiten,16 sto titula i nagrada u grckoj

steta imala je i zvezda sansu,na kraju ce izgleda 2 pobede da joj nedostaju za to
zvezda je inace prva ove sezone po minutima sa domacim igracima u timu.....sta mislite koji je Partizan???
 

Вучелић понудио оставку – Скупштина одбила, а Партизан добио УЕФА лиценцу: „Хвала Вучићу и држави“


''Вучелић је објавио и да је Партизан добио УЕФА лиценцу за такмичење.
„Хоћу да вас обрадујем, данас су услови за стицање лиценце за играње Партизана у Европи испуњени. Хоћу поново, из свег срца за то да захвалим председнику, Александру Вучићу и држави Србији, која је свестрано и пресудно помогла“, рекао је Вучелић.''
 
Sacuvaste Vucelu???? Da li ce te se zahvaliti predsedniku AV koji vam je danas uplatio pare da bi se FK Partizan takmicio u nekom evro kupu. Ne cuje se vise Vucicu federu??? Sad mu lizete dup.??
Izvini kada sam ja iso na utakmice protiv svake vlasti sam skandirao. Prvi koji su skandirali vucku su grobari sa istoka "Partizanovci". Gde spada i KS grupa.

Pa vama je Bajkovic nosio kutiju glasacku sa sns ispred severa, sta se vi javljate.
 
Da li tebe tako nešto čudi.Ne čude te porazi Zvezde od fenjeraša.Eno ti post koji je kolega Vuksd postavio.A i kolega Mormar je mnogo pisao o nameštaljkama.Zašto više ne časte predsednika navijači.
Za kolegu Emigranta.
 
Nazad
Vrh