SPORT-Opšta tema

Dali vase specificni misljenje mozete da prezentujete u slucaju sindroma.
 
Nista lose ne mislim ja, meni je to vise smesno. Tamo rodjen, jos vaznije za njih igra i onda obuce prsluk sa nasim grbom, majka Srbija, ali dobro to je Kanadjanin naseg porekla. Opet ponavljam njegova stvar, samo me podsetio na ove nase gastose sto jedva srpski jezik pricaju a sto bi Bora rekao: "Praziluk mi iz dupeta viri" :osmeh:. Da ne idem u off. Sto se tice Mandzukica i Simunica ja sam ocekivao da ce Mandzukic dobiti 3 utakmice, a ovaj drugi je dobio koliko sam ocekivao, mada bih mu ja zabranio da igra fudbal.

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropsk...i-jos-juce-zreb-za-Ligu-sampiona-bio-namesten malo za zabavu.
 
Sindrom bi kratko opisao ovako. Pun love, nostalgican, zadojen nacionalnim zanosom nesvestan kako obican narod ovde zivi, i kada dodje na kratko niko mu nije ravan.Generalno sindrom ne vazi za sve.Da li ste zadovoljni mojim individualnim stavom?

- - - - - - - - - -

Mil preduhitrio si me, a za praziluk se slazem.
 
Nisam neki poznavalac zenskog rukometa ,bilo koja medalja bila bi uspeh ,uz publiku domaci teren realno da budu medju prvima .Zal za revansom.
 
Poslednja izmena:
Sto se tice crnogorske reprezentacije drago mi je sto su ispale,a sto se tice norveske reprezentacije zao mi je sto nisu ispale, jer su nam (ako pobedimo koreju) sledeci protivnici, a to znaci automatski kraj svim nadanjima za medalju! mislim da cu gorke suze da lijem kad budem gledao kako nas razvaljuju a mi nemocno posmatramo....ja sam njih ocekivao tek u finalu,ovako zbogom medaljo....::lose::
A toliko se trude toliko igraju srcem, kao nasi vatrpolisti nekada
 
cestitke nasim devojkama na pobedi,ali moram da priznam da su mi nervi bili bas napeti dok sam ih gledao
 
U cetvrtfinalu nazalost najjaci protivnik ,sto se tice CG sto bi bilo lepo da smo ih dobili za bronzu,slatka osveta nama medalja njima nista ,izgleda da ce nam medalja ostati samo san .
 
Eh gotovo da verujem da nam udarise u cetvrtfinalu stop....daj boze damogu dalje,ali ne verujem, suvise su neiskusne...
 
ako bi nase dame smanjile faulove za sedmerce i nicim izazvane greske,mozda bi mogli da se nadamo pobedi protiv dama iz Norveske
 
Eeeee veceras je "biti il ne biti" za nase rukometasice.
Bas tako Ako se uzme u obzir da nam te nordijske reprezentacije ne odgovaraju i ako budu igrale visoko odbranu bice tesko. Nekad me i nas selektor iznervira sa cudnim odlukama bilo taktickim ili izborom izmena za startnu postavu.Moj pik za veceras je Dragana Cvijic davojka od kamena.Ona je izdanak Zvezdine skole.
 
Bas tako Ako se uzme u obzir da nam te nordijske reprezentacije ne odgovaraju i ako budu igrale visoko odbranu bice tesko. Nekad me i nas selektor iznervira sa cudnim odlukama bilo taktickim ili izborom izmena za startnu postavu.Moj pik za veceras je Dragana Cvijic davojka od kamena.Ona je izdanak Zvezdine skole.

Na evropskom prvenstvu Crnogorke su ih dobile u finalu pa sto ne bi i nase devojke veceras. Navijacemo veceras pa sta bude.
 
bicemo veceras uz nase devojke i bodricmo ih,pa ako i izgube bar se nisu obrukale,ali iskreno nadamo se iznenadjenju i velikoj pomoci od navijaca
 
Ja se nadam da nam nece uvaliti vise od 30 golova i da nece biti veca razlika od plus 5...ipak bicu uz njih kao sto sam bio na pocetku...i u dobrom iu zlu budi prijatelj i veran
 
koliko nas samo kostaju ovi promaseni sedmerci,da nismo izpromasivali ovoliko bilo bi bar plus 2 za nase dame

- - - - - - - - - -

Bravo devojke,svaka cast idemo sad u finale....:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh