SPORT-Opšta tema

Fudbal, sport ? U zdravom tijelu zdrav duh , nešto pozitivno za omladinu , opšte dobro , kultura ,..? Jes , malo morgen.
Ako umjesto toga , sportske kladionice uzimaju pare od nepismene sirotinje , nezaštićene , i daju samo dio tih para nazovi sportistima , a još veće pare , nas svih poreskih obveznika idu policiji da kao u ratnom stanju , izvan radnog vremena , pod punom ratnom opremom , suzavcima , kacigama , konjima ,.. štite obične gradjane i imovinu , od raspuštene retardirane omladine , i to svaki put kad je utakmica , jebeš takav sport , bolje da buldožerima poravnamo i marakanu i jna , koji će nam to ?
 
Koliko volim ovog coveka. Evo covek kaze odakle pare za porez. :D

Ala se nalupeta covek na prvom snimku, pa ovo je sramota za normalnog coveka da slusa a ne da veruje u ove gluposti. Analiza: prvi deo snimka jos i ok, dobra pobeda partizana ali covek pravi snimak analize meca ne zna koliko je ko dao poena nego cita sa papira. I onda krece sprdacina proziva vucica koji je eto postavio predsednika kluba sa ciljem da unisti partizan ali se to otrglo kontroli, doveo je dobrog trenera sa ciljem da igra evrokup i da preko aba lige zabrani partizanu igranje evrolige ( a on uplatio ucesce partizanu u evroligi🤣)
Koliko gluposti na jednom mesto majko moja sta naslusah veceras 🤣🤣🤣🤣
 
Fudbal, sport ? U zdravom tijelu zdrav duh , nešto pozitivno za omladinu , opšte dobro , kultura ,..? Jes , malo morgen.
Ako umjesto toga , sportske kladionice uzimaju pare od nepismene sirotinje , nezaštićene , i daju samo dio tih para nazovi sportistima , a još veće pare , nas svih poreskih obveznika idu policiji da kao u ratnom stanju , izvan radnog vremena , pod punom ratnom opremom , suzavcima , kacigama , konjima ,.. štite obične gradjane i imovinu , od raspuštene retardirane omladine , i to svaki put kad je utakmica , jebeš takav sport , bolje da buldožerima poravnamo i marakanu i jna , koji će nam to ?
Mani se ti Marakane.:)
 
Pa donekle . Pogledaj recimo Americki fudbal , utakmice , huliganstvo , superbol npr kao derbi , .. ili recimo u Engleskoj u zadnje vrijeme nema vise visokih metalnih ograda i dubokih kanala izmedju navijaca i terena , nego se zna ko predje preko linije npr , zatvor 5 do 7 godima itd . ..
 
Mislis nepismeni bolesnik potpomognut sljivovicom??
Opet si se otrgao kontroli kao one najgore ispicuture ispred seljacke prodavnice i kidises na neduzne prolaznike tj forumase .Jak si kao Biza iz Krusevca a cujem kada je bio sastanak ratara da si se tako nevesto uslihtao YOU TUBERU Radoslavu iz Krcedina da je coveku bilo neprijatno a bogami su i mnogi ovde koji nisu bili na sastanku slegali ramenima koliko je to bilo morbidno Moli te tvoj drug PONASAJ SE PRISTOJNO SA DUZNIM UVAZAVANJEM SVAKOG CLANA kao u evropskoj uniji znam ,znam verovatno plivas u bizarnim vodama ali i to ce proci i vrlo brzo ce te zapljusnuti talasi srece samo budi strpljiv i taktican
VOLI TE TVOJ BRACELA TVOJ MARINERO TAKE IT EASY i bulju uza zid I NEKA LAMBADA POCNE ::namigivanje::
 
Ala se nalupeta covek na prvom snimku, pa ovo je sramota za normalnog coveka da slusa a ne da veruje u ove gluposti. Analiza: prvi deo snimka jos i ok, dobra pobeda partizana ali covek pravi snimak analize meca ne zna koliko je ko dao poena nego cita sa papira. I onda krece sprdacina proziva vucica koji je eto postavio predsednika kluba sa ciljem da unisti partizan ali se to otrglo kontroli, doveo je dobrog trenera sa ciljem da igra evrokup i da preko aba lige zabrani partizanu igranje evrolige ( a on uplatio ucesce partizanu u evroligi🤣)
Koliko gluposti na jednom mesto majko moja sta naslusah veceras 🤣🤣🤣🤣
KO UPLATIO UCESCE ⁉️ IME ⁉️,VREME ,⁉️MESTO ⁉️IZVOR INFORMACIJA ⁉️ili cemo onako ko u 19 veku NEKO REKO 🚾PRICA SE ,🚾REKLA JEDNA BABA 🚾,PRICAO POKOJNI TOZA🚾 REKO JEDAN COVEK IZ SUSEDNOG SELA 🚾
KO JE ON ⁉️ ,KADA JE UPLATIO ⁉️KOME ⁉️I IZ KOG FONDA ⁉️:sta:
Ne volim da izvlacim reci kljestima ali ocigledno nema drugog resenja 🪠
 
Opet si se otrgao kontroli kao one najgore ispicuture ispred seljacke prodavnice i kidises na neduzne prolaznike tj forumase .Jak si kao Biza iz Krusevca a cujem kada je bio sastanak ratara da si se tako nevesto uslihtao YOU TUBERU Radoslavu iz Krcedina da je coveku bilo neprijatno a bogami su i mnogi ovde koji nisu bili na sastanku slegali ramenima koliko je to bilo morbidno Moli te tvoj drug PONASAJ SE PRISTOJNO SA DUZNIM UVAZAVANJEM SVAKOG CLANA kao u evropskoj uniji znam ,znam verovatno plivas u bizarnim vodama ali i to ce proci i vrlo brzo ce te zapljusnuti talasi srece samo budi strpljiv i taktican
VOLI TE TVOJ BRACELA TVOJ MARINERO TAKE IT EASY i bulju uza zid I NEKA LAMBADA POCNE ::namigivanje::
Izvini nisam te prepoznao Kristijane. Nalupeta se ti kao i obicno.
 
KO UPLATIO UCESCE ⁉️ IME ⁉️,VREME ,⁉️MESTO ⁉️IZVOR INFORMACIJA ⁉️ili cemo onako ko u 19 veku NEKO REKO 🚾PRICA SE ,🚾REKLA JEDNA BABA 🚾,PRICAO POKOJNI TOZA🚾 REKO JEDAN COVEK IZ SUSEDNOG SELA 🚾
KO JE ON ⁉️ ,KADA JE UPLATIO ⁉️KOME ⁉️I IZ KOG FONDA ⁉️:sta:
Ne volim da izvlacim reci kljestima ali ocigledno nema drugog resenja 🪠
Aha to je fora, kad se uplati zvezdi onda je vucic i sns. A kada se sa te iste gomile onda uzima i daje partizanu onda je to drzava i budzet? Odlucite se vise ko vam daje pare?
Ps. Slazemo se mornar da ne daje iz svog dzepa nego iz drzavne kase i jos makne nesto ako moze, tu nema dileme isto mislimo. 🙂
 
Postovani vodjo suparnicke grupe rekla mi komsika da FK moze vrlo lako da izgubi licencu zbog neizmirenih obaveza prema svojim igracima.Hitno obavesti drzavu da moraju izmiriti dugove a ne samo onima preko brda da guraju .Nije lepo da tako rade jer ipak ste vi opoziciono orijentisani.
 
e to je vec nesto drugo

lik je psiha volme broj 2 Andjusa,ovaj nas je lupao gluposti a ovaj bukvalno veze sa vezom nema

da dodam samo Andjus je bio jako povezan sa ekipm sns-a do nije zasrao i doneo ugovore(od severa kopa) u emisiju kada su mu odjednom zatamnili ekran i prekinuli emitovanje

mnogo namazaniji lik od ove da tako kazem budale
 
Ali brate meni je jako zanimljivo da slusam sta on prica,znaci covek mi popravi dan koliko se nasmejem dok gledam te njegove snimke. :D
Te analize i zakljucke koje on iznese pa to ne moze svako.
Pa dobro ok ako se sprdamo, smejemo i zezamo onda moze da gledamo. Ako pricamo ozbiljno nema mesta ovakvim likovima....
 
Što se utakmice tiče, zaslužena pobeda, bili smo bolji 1minut kada smo iskoristili ne dosudjen faul za domacina i njihov raspad na kraju utakmice, za ta dva gola, ostatak utakmice, oni ravnopravni i bolji, znaci dno dna.Kada se realno pogleda sastav CG, imamo Vešovica, Savicevica,Krstovica, (Zvezda) Šcekic, Bozovic (Partizan) Jovetic je bio ranije, ne racunam ga Šcekic je otišao ali to su sve igraci koji sada nemaju mesto u Zvezdi i Partizanu, više od pola tima Crne gore nema mesta u nasoj Ligi.Ali zato ove nase zvezde, Torina,Fulama, Fiorentine, Lazija i ostalih velikana ne mogu da im pariraju trcanjem ali i igrom, samo budala moze da kaze da smo mi bolji od njih.Očigledno je da zivimo u velikoj zabludi, nama uvek nešto fali, ako imamo kvalitet, neko unese nemir u ekipu a sada nemamo ni kvalitet ali imamo nemir ali imali smo nekada Kolarova,Vidica, Ivanovica i Subotica koji su bili klasa ali opet je nešto falilo a sada nazadujemo i to debelo, ja napredak u igri ne vidim i uopšte me ne zanima ovakva ekipa.Sramna igra i vodjenje ekipe.
 
e to je vec nesto drugo

lik je psiha volme broj 2 Andjusa,ovaj nas je lupao gluposti a ovaj bukvalno veze sa vezom nema

da dodam samo Andjus je bio jako povezan sa ekipm sns-a do nije zasrao i doneo ugovore(od severa kopa) u emisiju kada su mu odjednom zatamnili ekran i prekinuli emitovanje

mnogo namazaniji lik od ove da tako kazem budale
Kada je iznosio te ugovore?? Skoro ili dok je bio jos na Kopernikusu??
 
Postovani vodjo suparnicke grupe rekla mi komsika da FK moze vrlo lako da izgubi licencu zbog neizmirenih obaveza prema svojim igracima.Hitno obavesti drzavu da moraju izmiriti dugove a ne samo onima preko brda da guraju .Nije lepo da tako rade jer ipak ste vi opoziciono orijentisani.
NEMA IZMIRENJA DUGOVA JER KRIMINALCI IZ SNS -a VODE KLUB U AMBIS A ONI NEDAJU DA SE UGASI DA BI MOGLI DA PLJACAKAJU A POSTO SU SA MRTVAKA SKINULI CIZME SADA VADE UTROBU .Sto se tice Partizana privatizacije nema neda SNS neka ga ugase slobodno mi bi profitirali kao klub a ZVALAVI PSIHO bi navukao gnev milionskog auditorijuma a onda bi ostali bez radnog mesta NARKO DILERI ,BATINASI I LOPOVI aktuelne vlasti :osmeh:
Sto se tice Zvezde oni su prodali 5 -6 crnaca u druge lige i izmirili obaveze spavajte decice pa ce sutra uvece pred spavanje da cujete i drugi deo bajkice ali uglavnom sve se srecno zavrsilo SVRSILO i svi su bili srecni do kraja zivota :haha::sjasi:
 
Nazad
Vrh