SPORT-Opšta tema

Za te pare koje dobijaju nebi trebalo da izlaze iz Arene, a komšijski tabor iz Pionira. :sta:
 
Poslednja izmena:
Večeras je lošiji tim pobedio a moj kolega Mornar očekuje Barselonu:haha::haha:Kako bi vi igrali sa 3,4 povređena igrača.Neiskusna ekipa Olimpije,siluju sa trojkama inače bi sve bilo drugačije.Naročito u 4 deonici.Ne znam da li ima statistike koliko promašenih 3-i.Ovo je druga tako dobijena utakmica.
Vi vise pratite Partizan nego zvezdanu. :D
Nijednu nasu utakmicu nepropustate.
 
Vi vise pratite Partizan nego zvezdanu. :D
Nijednu nasu utakmicu nepropustate.
Gresis kolega mi pratimo sport uopste a ne kao vi samo KK.Prati i Igokeu ,MZT,i ostale.Prenesite vasem hronicaru da je nas predsednik izneo podatke o dospelim poreskim obavezama nasa dva FK i KK kluba vi dugujete 26 m evra mi 3 m evra.Pa je to normalno ili je notorna laz?
 
Vi vise pratite Partizan nego zvezdanu. :D
Nijednu nasu utakmicu nepropustate.
Gledam kako ne možete bez sudija ni u WC a hvalite se na sva usta.Ne možete bez onog orangutana a još kad bi imali više povređenih i KK Kikinda bi vas preslišala.A vi nas sanjate.Spominjete nas i u EL.Vaša noćna mora.
 
Gresis kolega mi pratimo sport uopste a ne kao vi samo KK.Prati i Igokeu ,MZT,i ostale.Prenesite vasem hronicaru da je nas predsednik izneo podatke o dospelim poreskim obavezama nasa dva FK i KK kluba vi dugujete 26 m evra mi 3 m evra.Pa je to normalno ili je notorna laz?
Pa normalno da vi dugujete samo 3, kada se vama brisu preko noci dugovi od 17m + 5m. FK su sns ekipa od sizoja zajasila kao i ostale odbore ostalih klubova u SD Partizan.

@ Zoran0230

Kako ide KK Recraativo ? Tango argentino.
 
Gresis kolega mi pratimo sport uopste a ne kao vi samo KK.Prati i Igokeu ,MZT,i ostale.Prenesite vasem hronicaru da je nas predsednik izneo podatke o dospelim poreskim obavezama nasa dva FK i KK kluba vi dugujete 26 m evra mi 3 m evra.Pa je to normalno ili je notorna laz?
Jel ste to počeli pratiti otkad je picousti na vlasti?Ajde se vrati malo unazad pre 2012-e i napiši ovde koliko je ko bio dužan.Objavi ovde javno i kaži nam kako ste uspeli smanjiti dug,objavi transfere i koje ste to igrače prodali.Ajde čekamo podatke kad već barataš ciframa.
 
Ne pratim ja nikog samo citam.A to radite VI iznosite podatke iz ugovora koji su dostupni bas vama,i nikom vise.Ja sam vam postavio 10 pitanja i nijedan javni odgovor hvatate se samo KK a ostalo nista.Pojeli ste sve legende FK ostao vam je jos Sale i nije vas sramota .I to je bajna uprava?Objavi javno kako ste usrali sve dogadjaje u vezi tih ljudi i velikih legendi .Bili su veliki igraci makar ne igrali za klub koji ja simpatisem.Mani se podataka jer mi to nikad ne mozemo saznati.Pozdrav
 
Pa navodio je tu jedan njihov neke kao legende. Ako su za njih to legende onda OK. Mada i nemaju neki izbor.
 
Nisam dosad nijednu rec napisao vezano za politiku,a oni u svakoj recenici krive politiku i to samo od 2012 god.Kod nas se zna ko je kriv i u FK i u KK samo kod njih samo sve idealno a ne valja.Mozda nisam napisao jasno pod legendama sam mislio da svaka generacija ima svog vodju e oni su to skoro ispucali.Izvinite mislim da sam bar malo pojasnio svoj stav.
 
Pa normalno da vi dugujete samo 3, kada se vama brisu preko noci dugovi od 17m + 5m. FK su sns ekipa od sizoja zajasila kao i ostale odbore ostalih klubova u SD Partizan.

@ Zoran0230

Kako ide KK Recraativo ? Tango argentino.
Bolje da ne znaš.Presešće ti u ABA ligi i KLS.
Zapamti šta sam napisao.Samo da svi igrači nauče da igraju sa Kampacom kao Luka Mitrović.Taman će to doći kad treba.
 
Nije maca pojela jezik i nemam sta da odgovorim navijacu kluba koji se hrani sa drzavnih jasli.STOP.Generalni sponzor VAS je Drzavni paket akcija koji je ostao u vlasnistvu Republike Srbije.STOP.Sve znate samo sto se tice svog kluba tu ste tanki.Odustajem od rasprave TI si me ubedio i pobedio.Zelim puno uspeha SD Partizan valjda ce da oslobodite jos neki klub iz SD od ove napadne vlasti
 
Kako ga ne bi voleo kad je Partizanovac.On ima uvid u svu dokumentaciju Zvezde.Od Partizana se negde zagubila kao glasački listići.
 
Njega su izbacili iz SD Partizan i odrekli ga se, a sad on ispao naj veci Partizanovac. On je jedan veliki KALIMERO isto kao i Tegeltija. Podsecaju me na vaseg vodju sa foruma.
 
Nazad
Vrh