SPORT-Opšta tema

Fabio Canavaro igrao odbranu visok 170... nije bitna visina vec odraz(skok) igraca, dzabe njemu 180-190 kad onaj sa 170 ga preskace,taj primer igraca je Fabio...Zvezda se nikad nece oporaviti dok ne sklopi ugovor sa igracima na 5 godina a klauzula 3 obavezne, pa puste treneru odresene ruke pa za 3 godine sa tim igracima napravice pravi bum....Stojanovic je napravio nekoliko igraca koji vrede nekoliko miliona evra,u Sloveniji,ali mozemo i Murinja dovest DZaba!!!
Golman da se pod hitno promeni,ima Zvezdino srce,al na najobicniju loptu mora dva puta da je dodirne da bi je uhvatio..sramota... i jedna bitna stvar,ako igraci nece strance onda ne treba ih dovoditi....Mafija je uklubu, menadzeri itd...ja da sam na celo Zvezde iako navijam za Partizan, nikada ne bih dozvolio sebi da sklopim ugovor sa igracem koji ima nekoliko menadzera, znaci sinko u ugovoru obavezan si 3 godine sklapamo na 5 godina, igras zaZvezdu,Partizan,Radnicki, itd, 3 godine si obavezan da igras u klubu po ugovoru ostale dve nisi,3 godine se kalis, napravimo igraca od tebe, i posle tri godine, ako zelis mozes da ides jer i ti i klub imate i vajdu i zaradu,a menadzeri dobiju onu stvar,pa ako imas ponudu ti lepo idi pa da vidite sta su utakmice, inace ovako propast ne gine svima nama...
 
Ti se ne secas ni Marko Elzner nije bio visok pa ni Najdovski, ali su bili srcani,brzi i okretni. Gledao sam skoro Lukovica u utakmici drugih timova tj rezervista,. nije to vise ni ona skocnost, a ni okretnost.
 
Pa da, naravno...eh opet mutivode kroje sudbine nasih klubova...sto bre ne propadnemo toliko duboko da nam se nezna ni pocetak ni kraj,pa ili neka nas uzdignu ili neka nas satru....ovako nas na pomalo ubijaju!!!! mnogoooo se nerviram kad citam vesti iz naseg sporta,al mnogo!
 
Pa da, naravno...eh opet mutivode kroje sudbine nasih klubova...sto bre ne propadnemo toliko duboko da nam se nezna ni pocetak ni kraj,pa ili neka nas uzdignu ili neka nas satru....ovako nas na pomalo ubijaju!!!! mnogoooo se nerviram kad citam vesti iz naseg sporta,al mnogo!
Sta te je to toliko iznerviralo?
 
Nisam ni ja previse odusevljen Lukovicem u ovim godinama ali mislim da ce bar za nijansu biti bolji od Martinovica ,nece tu biti neke velike pare u igri, imamo zajednickog sponzora a njima tamo nije potreban, mislim da ce to vise biti prijateljska pomoc uz neku manju naknadu .Kad smo kod pojacanja, po meni trebalo bi dovesti samo jedenog ali kvalitetnog stopera , Lazovic se polako oporavlja i to bi bilo dovoljno ,ono cega se pribojavam da ce dovesti opet 5-6 prosecnih koji ce samo popunjavati broj .

- - - - - - - - - -

Grobari poceli da se nerviraju,osetili da im se drma tlo pod nogama i da Zvezda uzima titulu pa postaju sve nervozniji, moderator zbriso ,Jugi sve nervozniji ne zna gde ce ...:osmeh::ppozdrav:
 
Ranko Stojić direktor Partizana?

IZVOR. B92, VEČERNJE NOVOSTIPartizan bi mogao da krene putem 'večitog' rivala i na mesto spotskog direktora dovede fudbalskog agenta Ranka Stojića, prenose Večernje novosti.::jako_besan::::samo bes::

Dodje mecka i pred nasu kucu!!!! kuuukuuu i lele


- - - - - - - - - -

Naravno da nam se mesto drma kad nam je cuka,vozd, i vojvodina konkurenti :osmeh:

- - - - - - - - - -

Nase rukometasice pobedila Dansku! svaka cast :)
 
Dobre partije i Zvezde i Partizana večeras, nažalost Zvezdi pobeda ništa ne znači a Patrizanu će naredna dva kola odlučiti dali će nastaviti takmičenje u Evroligi.::svaka cast::
 
Pa zar niko (sem jugija) da pohvali rukometasice posle pobede nad Dankinjama?:sta: Sve pohvale devojkama na lepoj i pozrtvovanoj pobedi.:bravo:
 
Milan Lucic srpski hokejas, poznat je po tome sto je trofej Stenli kupa nosio u Srpsku crkvu u Vankuveru ,covek legenda .
1.jpg
2-700x471.jpg


- - - - - - - - - -

http://www.kurir-info.rs/istina-zat...duk-iz-splita-su-osnovali-srbi-clanak-1135675 Jos jedna potvrda teze da je veci deo danasnje HR srpska teritorija koja je trenutno okupirana .

- - - - - - - - - -

Marko Nikolic novi trener Partizana ,dobar trener na pogresnom mestu u pogresno vreme . Dobar trener- Imao je solidne rezultate u Radu a zatim i u Vosi mozda je mogao jos neki bod skupiti ali svakako je stekao kvalifikaciju za neki veci klub ,pogresno mesto - pa trebao je da dodje u pravi klub a ne ove sto imaju stadion pored svetskih prvaka , pogresno vreme - Zvezda se dize iz pepela kao Feniks tako da grobarima vise ni babe Vange ne mogu pomoci, adio Ruzicu,Ivice,Tole,Djuro...
 
Poslednja izmena od urednika:
Lucic je kanadski hokejas sa tipicnim sindromom prosecnog srpskog gastarbajtera (ustvari on ni nije gastarbajter, vec Kanadjanin srpskog porekla) :haha:.
 
Nazad
Vrh