SPORT-Opšta tema

Mene jedna stvar zanima iz svega ovoga kako uspeju za tako kratko vreme da naprave transparent ako nemaju ni tkaninu ni sprej??? znaci mora da postoji dogovor izmedju grupa, kao ovi napisu noz zica srebrenica a ovi napisu resen rebus srce bubreg itd zivela zuta kuca.....to odjednom ne moze bez dogovora da se odradi....moze da pricaju sta hoce saradjuju jedni s drugima sve navijacke grupe!! odkud onaj tamo moze da zna sta cu ja da napisem?odkud?? moze ako se dogovorimo....eee gde si boze da poplavis ovaj svet da napravis novi bez nacista fasista i ostalih ljudi koji stete nasem sportu!!!

- - - - - - - - - -

[h=2]Николић: Ако прођемо даље, катанац[/h]3 дец, 2013Уочи дуела са Мегом, Мирослав Николић наговестио је да ће се у понедељак знати да ли ће Раднички, услед недостатка новца, уопште путовати у Санкт Петербург.
(ФОТО: Н. Неговановић)
Путоваћемо, успели смо да се снађемо, а видећемо колико ће нас то коштати – кратко је одговорио Николић.
Клуб је до недавно имао велику подршку града, али се чини да је „славина пресушила“. Николића смо питали да ли има назнака да би Крагујевац могао да помогне у деликатној ситуацији у којој се Раднички налази.
Нема. Требало је они да нам дају новац за пут у Русију, али од тога ништа није било. Нису испоштовали оно што је требало, много тога нису поштовали. Да јесу, било би много лакше. Опет морамо из приватног џепа, али ни ја ни Грујин немамо више. Идемо на мегдан Спартаку, а први пут размишљам о томе да је најбоље да изгубимо све утакмице до краја. У оваквој ситуацији, када бисмо ушли у други круг, могли бисмо слободно да окачимо катанац на клуб. Ни сада немамо довољно за путовања и хотел, пролазак даље би нас потпуно уништио. Таква је тренутна ситуација, видећемо да ли ће се нешто променити – кажеНиколић.
pukla tikva
 
Jugi navijaci rada su to napisali na banjici,a nazovi odgovor navijaci pazaraca u Novom Pazaru. Sve to sigurno ne opravdava brutalne postupke obe navijacke grupe.
 
Neznam samo da li je svojim igrama opravdao i jedan dinar od obestecenja koje je Zvezda platila Spartaku. Momenat je sigurno tezak, ali verovatno je i u njegovo ime odlucio menadzer kao sto je slucaj sa Vesovicem, a ti menadzeri su bukvalno vlasnici tih igraca kao da su roblje.
 
Najveca greska svih igraca nase lige je sto odlaze iz velikih klubova u male radi kaljenja i sto dolaze u iste te velike klubove...taj Miric da je bio malo pametan pa da je otisao u inostranstvo umesto sto je grejao klupu bolje bi mu bilo...jasno je bilo da u zvezdi nece dobiti sansu a jadnik je puno obecavao ovako sad daj boze i da moze u fk toplicanin da igra...ista situiacija je i sa partizanom nema tu mnogo da se polemise...cilj i jednih i drugih je da se rese konkurencije iz domace lige tako sto ce kupovati njihove igrace da im greju klupu jer u nasoj zemlji vazdan je bila podela na partizan i zvezdu pa im i to islo naruku... ne treba deset igraca uzeti iz unutrasnjosti a onda dovesti jednog iz svog pogona i reci ovov su ili zvezdina ili partizanova deca...ponekad me je sramota sto navijam za nas klub pa i drzavu zbog poteza pojedinaca nadrljasmo kao niko, kao kad bih ja prosetaogol kroz selo a cale od sramotu ne bi smeo da kaze da sam mu ja sin...eto otprilike i mene je ponekad sramota sto kreteni vode i klubove i drzavu! Ako nisam upravu spreman sam da se izvinim..
 
Da ima malo pravde pa nekog iz uprave na robiju, i dalje se prave ugovori na procente, sad je lov u mutnom, Vucic potpali vatru pa nestane, ili privatizacija ili neki drugi model ali odmah po hitnom postupku a sadasnji status kvo je prilika samo da jos neko omasti brkove .
 
eeeee da ima pravde al,avaj, macku baci sa 7 sprata docekace ce se na noge...tako i oni, trpaj u zatvor s jedne oni izlaze s druge strane.... ti ih uvedes kroz vrata oni izadju kroz prozor, ti ga privredes on kaze mogu da te kupim, ako ga mlatnes on dobija ostetu a ti corku,ee molim te uhapsis lopova cusnes mu lakat u slabinu on se zali sudiji on na slobodu ti u apsanu ili pod suspenzijom,eee takav sistem imamo mi ovde inspektor dao dukat da udje u kolo, sad daje dva da izripi iz iz njega(da se seljacki izrazim) al dzabe bajo, ne vredi....nas sistem cuva koza kupus, a da bar malo ne obrsti.... e tako cu da zovem nas sistem-naslov: Koza i kupus :osmeh:
 
Nije Mirić u ovom slučaju kriv. Momak ima ugovor koji očigledno nije ispoštovan, e sad dali je on igrač za Zvezdu na to pitanje odgovor treba da da onaj koji je realizovao taj transfer.
 
Imao nemao svejedno je. On je doveden iz Spartaka Jer je bio jedan od kljucnih igraca...tako je bilo i sa Fk Radom prosle godine u vrhu tabele,ove godine pokupovase mu igrace sad sipak dno dna...tako je to kad se na diplomatski nacin eliminise konkurencija, jer ako bi imali konkurenciju, ne bi mogli sigurno da osvajaju lige eee tada bi imali zestok problem sa navijacima jer ne bi mogli da peru pare vec bi morali da uloze u klub, ovako za sicu pokupuju po nekog igraca posalju ga na pozajmicu ili greje klupu navijaci zadovoljni ili se laznim pricama i idejama smiruju i tako,a kad bi imalo vise klubova kao zvezde i partizana eeeee tada bi drugacije bilo.. al sta da se radi, lakse je voziti dzipove imati oko vrata pola kile lanca crne naocare i drugi misle da si faca i zaobilazete, nego da se ulozi u klub i taj lanac i taj dzip!!!! strasno sam postao alergican na ljude sa dzipovima al strasno!!!!
 
I treba da bude raspad sistema ni zvezda ni partizan pisem malim slovima jer drugo ni ne zasluzuju,treba da se stide samo ne znam ko jedino mi navijaci jer oni imaju malo pakovanje mozga pa im to nije stalo_Odgledao sam utakmicu do dva nula za Vojvodinu i ispunio sam normu pravog zvezdasa,voleo bi da ti majmuni moraju sebe da gledaju bar do kraja godine verovatno bi im se zgadio fudbal.Treba hitna reorganizacija uprava igrackog kadra pa i nas navijaca.Da li ti nazovi igraci znaju da ti njihovi dresovi danas kostaju ko necija pola plate,a fale im samponi treba im dati raskid ugovora bez pogovora,pustiti decu pa sta bude mnogo gore nemoze.Uslov da bude znanje fudbala i veliko zalaganje za klub a ne velicina tetovaze i strasna frizura.Pogledajte samo Bajka vec pre utakmice pokrio usi a popio tri komada kroz njih.Pa sto su doveli malog Rajkovica samo da ostete drugi klub ili ja to ne bi razumeo i da mi kazu.Pozdrav ljubiteljima fudbala.
 
Uglavnom se slazem sa tobom. Nije mi jasno zasto Rajkovica nisu ostavili na pozajmicu da ne stagnira.Ako nista drugo da ga odvoje od splavova i nocnog zivota.ZVEZDA se uvek pise velikim slovom zbog generacija koje su privukle nase oceve i nas, a mi svoje sinove.Zato sever peva i ne napusta utakmice pre kraja. Godine prolaze moje ja cekam titule tvoje...........
 
Te bajke sam ja davno preskocio sever je daleko iza mene a sada i stadioni.Pozoriste je za mene,a ne strepnja da li cu ostati invalid ili ostati ladan i beo.Voleo sam povesti cerkicu i na fudbal i na kosarku a imam dosta kilometara da veslam,sada ni pod razno.Neka samo pevaju,prave koreografije itd ma od cijih para da mi je znati.
 
Sta uraditi, pitanje koje nema odgovora,moze i Dzajic da se otera samo pitanje koga dovesti, mogu i manekeni da dobiju koju vaspitnu koja korist od toga...
 
Lepo ja vama drage kolege kazem... od ovih ni smdrljiv sapun ne moze da bude... gledam ceo zivot igraju fudbal a ne umeju kasvetno da dobace loptu ni 5 metara....brate nisu svi za fudbal, al stvarno nisu... dzabe napad kad lopta ne dolazi do napada, dzabe golman kad odbrana ne postoji, dzabe placanja karti kad tim ne postoji.... ne moze ni djajic ni djuric da igraju fudbal niti treneri da daju golove ono sto ne ide ne ide, niti ja mogu da rigolujem sa tanjiracom niti sa plugom da kosim detelinu neceeeee!!! mamini i tatini sinovi netrebaju da igraju kad neznaju, znaci ne trebaju,a sto se navijaca tice licno ja da sam vodja neke grupe obustavio bih dolazak na stadion jer nema zasta.... da se mi na forumu skupimo i odigramo 90 minuta protiv ovih mamlaza bilo mi najmanje 4:0 za nas.... dok zvezda i partizan traze resenje ovi ostali se polako dizu na noge....aj pamet a ja cu po tebe!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:
 
Fudbal[video=youtube_share;fiWriQ17fWE]http://youtu.be/fiWriQ17fWE[/video]

- - - - - - - - - -

Sto se tice neodlaska na utakmice to ce se spontano desavati ali treba napraviti razliku ,Zvezda nije uprava,Zvezda nisu igraci , Zvezda je klub istorija .
 
Tacno Zvezda je klub za koji oduvek navijam i to se ne menja,znam bilo koga dovesti ne vredi,trulo je mnogo dublje pogresne selekcije su radjene godinama sto se igraca tice a vodje su posebna prica mnogo prljavih para je u igri a za to s uprave krive.Kad su povele nekog postenog navijaca na gotovanje makar i u Ritopek ne tu vodje odlucuju,to su nasi veciti.
 
Te bajke sam ja davno preskocio sever je daleko iza mene a sada i stadioni.Pozoriste je za mene,a ne strepnja da li cu ostati invalid ili ostati ladan i beo.Voleo sam povesti cerkicu i na fudbal i na kosarku a imam dosta kilometara da veslam,sada ni pod razno.Neka samo pevaju,prave koreografije itd ma od cijih para da mi je znati.
rale to nisu bajke to je bila stvarnost. Nemoj pisati o necemu sto nisi doziveo. Bas me interesuje koliko si utakmica odgledao sa tog istog severa koga tako lako stavljas u usta. Bio sam na utakmici Zvezda Donji Srem kada je zvanicno bila proslava jubileja nase marakane. Tada je bilo 40000 gledalaca .Da li ti mislis da su bili da pozdrave ove danasnje bilo upravu ili igrace ili da se vrate u one slavne dane kada su i oni bili na tom severu, a sada sa zapada sa ushicenjem gledaju i ne zameraju nikom nista.Ja sam bio sa sinom i njegovim drugarima, a jedan je poveo klinca od 4 godine i niko nas nije popreko pogledao, a svi u dresovima i obelezjima kluba. Da li je tih 40000 ljudi ludo ? NE. Za njih je malo reci da navijaju za Zvezdu i ne zasluzuju da ih omalovazavaju neki gledaoci iz pozorista.
 
Vidis ja pamtim malo duze kada je moglo da stane i100000 ljudi,pamtim Panatenaikos,Karl zeis,Ferencvaros ,a ne Donji srem prevaliti 200 km zbog toga je ipak ludo u ime neke ljubavi.Ako te bas interesuje gledao sam za nekog lokalca dosta fudbalskih i kosarkaskih utakmica sve dok mi nije uslo u ovu tupavu glavu da je to zadovoljstvo namenjeno nekom drugom a ne nama sa strane.Pozdrav
 
Nazad
Vrh