SPORT-Opšta tema

Ma ovakav fudbal ima perspektivu, sluzicemo za podkusurivanje ostalim klubovima u evropi, znate ono sto rade sa lihtenstajnom ,san marinom itd, e na nama ce svi da uvezbavaju akcije koje nisu na trening stigli, to ceka ceo balkan drage kolege,a ne samo nas...,Izgleda da smo mi misevi(djokovic), a ostali macke(Fifa,uefa i ostali moderatori fudbala).... kako je krenulo mislim da je ovo tek pocetak, suvu drenovinu ima da cede iz nas! ima da nam dusu vade! Da lineko zna mozda da li je ser..(onja) blater igrao fudbal, ili je ipak politika izpred svega???
 
Fifa i uefa
14327549.jpg
 
Trebalo je obrnuto da napisu...veliko MAfios a malo uefa:osmeh:, nadam se da klub nije kaznjen...:)
 
Iiiii sta su time dobili??? djoku! ja da sam na njihovo mesto razvio bih transparent preko noci na nekom od mostova,a ne tamo gde ce da nas kazne, e kad bi bilo na mostu malo sutra bi mogli da kazne pisu, mamicu im holstaplersku!!!
 
Na mostu ne bih imalo funkciju jer oni sto treba da vide poruku ne bi je videli a i ne mozes na brzaka da nakacis i onda se pojave lesinari i bude rasiri noge ruke ispred sebe ...
 
eh pa to treba da postave oni navijaci koji imaju jacu zaledjinu nego predsednik drzave, a ne obican narod... a sta bi bilo kad bi recimo najavili protest i rasirili transparent?? :bravo:
 
Privatizacijom bi izgubili tajkuni, a ne klubovi, naravno ko god kupi klub moci ce da lamka drzavu za porez :osmeh:

- - - - - - - - - -

Mancester un- Bajer leverkuzen 5:0.... gde se izgubise nemci??:osmeh:
 
Dali ste gledali juce pregled lige sampiona utakmice Bajern CSK Moskva i Mancester Citi i Viktoria? Na svakoj od ovih utakmica dosudjen penal zbog igranja rukom u sesnajst. Oba puta se moglo okarakterisati kao napucana lopta,ali za sudiju nije bilo dileme. Jos uvek me pece onaj nedosudjen penal za Vozdovac. Nadam se da na kraju prvenstva nece bas to odlucivati jer velik je ulog od par miliona evra kroz kvalifikacije za ligu sampiona, a sudija ce mozda biti kaznjen sa par utakmica nesudjenja i izgubice par dnevnica.
 
E vidis, to ja, zovem politikom u sportu, znas, lopta pogodi igraca u ruku ispred nosa sudije, a onda po necijem naredjenu te ruke nema nigde, kao igranje sa malom decom cas je ima cas je nema :) :osmeh:.. realno je da nema dobre volje da se prekine sa tim cirkusom na terenu, nisu nase sudije corave ili nesposobne, vec je tu u pitanju porodica i '' ili sudis kako kazemo ili znas sta te ceka ''
 
Dali ste gledali juce pregled lige sampiona utakmice Bajern CSK Moskva i Mancester Citi i Viktoria? Na svakoj od ovih utakmica dosudjen penal zbog igranja rukom u sesnajst. Oba puta se moglo okarakterisati kao napucana lopta,ali za sudiju nije bilo dileme. Jos uvek me pece onaj nedosudjen penal za Vozdovac. Nadam se da na kraju prvenstva nece bas to odlucivati jer velik je ulog od par miliona evra kroz kvalifikacije za ligu sampiona, a sudija ce mozda biti kaznjen sa par utakmica nesudjenja i izgubice par dnevnica.

Samo napravite dobru ekipu i pobedjujte sve redom i sudije tu nista nece moci da pomognu Partizanu. Na toj istoj utakmici se dogodilo udaranje laktom igraca Partizana (Volkova) od strane igraca Vozdovca u sesnaestercu za koje je isto kazna jedanaesterac i crveni karton. Kako to "oko sokolovo" nije primetilo. Kako se ne setite da je Vasem rivalu ponisten izjednacujuci gol i isto tako to osudite. Treba biti objektivan. Ja sam odmah po odgledanom klipu napisao da je sudija mogao mirne savesti da svira penal. Ako se drzite izjava Vasih celnika kojima je lopovluk jedino zanimanje u zivotu nije dobro. Zelim samo da podsetim na milionske pljacke u kk Crvena Zvezda i fk Crvena Zvezda koje su zataskane a pocinioci abolirani i danas dele saopstenja o postenju i moralu. Setite se falsifikovanja potpisa Gorana Drulica od strane celnika koji danas dele kojekakva saopstenja da bi sakrili svoju bruku i sramotu. I Zvezdi i Partizanu je ponudjeno da njihove utakmice sude sudije iz inostranstva i oba kluba su to odbila, najverovatnije zato sto su im domace sudije potrebne za stvaranje alibija za katastrofalno stanje u njihovim klubovima.
 
Predsednik fss je Dejan stankovic, a trener reprezentacije najverovatnije tumbakovic, dalje da ne pisem.... :udri:
 
Nazad
Vrh