SPORT-Opšta tema

@Krlemrle

Do veceras u ovoj godini nisi u ovoj temi napisao niti jedan jedini post a sada nam drzis politicku nastavu. Lepo sam te zamolio da ne spominjes politiku ovde niti politicke lidere a Ti ponovo teras po svome i zato Ti sledi kazna.


Tuzno i zalosno, od tako velikoga kluba dokle se doslo. Ponavljam, nema novaca u klubu i bice tako dok se ne privatizuje. Ne samo Zvezda nego i Partizan i ostali.

Ipak ne pratis na casu. Prvo procitaj temu pa se ukljuci u prepisku.
 
@Krlemrle

Do veceras u ovoj godini nisi u ovoj temi napisao niti jedan jedini post a sada nam drzis politicku nastavu. Lepo sam te zamolio da ne spominjes politiku ovde niti politicke lidere a Ti ponovo teras po svome i zato Ti sledi kazna.

Nekad mora biti prvi put. Ne spominjem ja političke lidere nego istorijske ličnosti. Što se kazne tiče, neće mi biti prvi put.
Našalio sam se na temu omladinaca i to će biti pre da je generacijski zez nego politički. Gospodin moj zemljak koga lično poznajem i veoma poštujem je nesumnjivo razumeo moju šaljivu opasku.
 
Poslednja izmena od urednika:
Evo da malo smirimo strasti jedna velicanstvena slika .
398330360855970642568141.jpg
 
U sustini kroz istoriju Hr. nije imala nekih vecih razmirica sa navedenim zemljama pa zato i nema incidenata.

Nema to veze pa u nogometu igraju hajduk i dinamo pa rade gluposti, a da ne pričam o tome da je bilo nekoliko puta da su navijači istog kluba međusobno potukli ili nakon poraza demolirali sve u blizini stadiona. To je jednostavno takav tip "navijača" i zbog toga im je takva posjeta na stadionima da bude više igrača i službenog osoblja nego navijača, jer oni normalni se jednostavno boje doći s djecom ili ženom i radije odlaze gledati druge sportove. Evo sinoć je bila nakon dvadeset dana hokej utakmica i nakon što je Medveščak pobijedio u dosta neizvjesnoj utakmici navijači su ostali još 15 minuta nakon kraja utakmice te su pjevali i skandirali igračima.
 
Nekad mora biti prvi put. Ne spominjem ja političke lidere nego istorijske ličnosti. Što se kazne tiče, neće mi biti prvi put.
Našalio sam se na temu omladinaca i to će biti pre da je generacijski zez nego politički. Gospodin moj zemljak koga lično poznajem i veoma poštujem je nesumnjivo razumeo moju šaljivu opasku.

Nemam nista protiv istorijskih licnosti i dogadjaja, ali u ovoj temi samo iz sporta.
 
Krlemrle,mbranko mogli biste nam reci za koga navijate ,Zvezda-Sloboda 4-1 kakav gol Tijaga. [video=youtube_share;J62U15KvFnk]http://youtu.be/J62U15KvFnk[/video]
 
Svi su lepi na svoj nacin. Opet je Krneta bio neodlucan, bas nemamo srece sa tim momkom. Steta pa se igralo bez publike. Da li znate da je Zvezda u poslednjih 15 godina 17 utakmica igrala bez publike? Pa to je skoro jedna cela sezona.
 
Hahaha znao sam da cu te bocnuti malo ahahahah nista strasno samo podsecanje na lepe dane zajednickog igraca :) steta sto ih nije bilo puno i medju nasima i vasima :)
 
Jbg bilo bi jos lepse da smo gledali majstorije nekoga nasega igraca, ipak je on Brazilac.

- - - - - - - - - -

Pobedismo i mi i ponovo smo prvi na tabeli. Bilo je ocigledno igranje rukom u sesnajstercu Partizana ali sudija nije svirao penal Igrac koji je igrao rukom nije sprecio put lopte prema golu i vise je to bilo ne namerno igranje rukom.Naime on je isao na odbijenu loptu telom ali se lopta sigurno zbog dzombastog terena odbila na ruku umesto na telo. Napominjem da je sudija mogao slobodno da svira penal za Vozdovac ali ako se stvari realno sagledaju namera nije postojala niti je sprecen put lopte ka golu ili protivnickom igracu. Na usporenom snimku se lepo vidi da je i igrac Vozdovca krenuo kao i igrac Partizana u njima desnu stranu, medjutim lopta se odbila na kontra stranu i bilo je sta je vec bilo.

 
Pobediste vi opet u reziji Tomislava Karadzica. Penal ko kuca. Svako igranje rukom u sesnajst je penal. Da je lopta bila napucana nije ruka je bila daleko od tela da je lopta prosla iza je bio igrac Vozdovca, a sudija na pet metara dalje ostao nem. Tako ste vi ponovo prvi sudiju ce suspendovati, ali koja vajda.
 
Pobediste vi opet u reziji Tomislava Karadzica. Penal ko kuca. Svako igranje rukom u sesnajst je penal. Da je lopta bila napucana nije ruka je bila daleko od tela da je lopta prosla iza je bio igrac Vozdovca, a sudija na pet metara dalje ostao nem. Tako ste vi ponovo prvi sudiju ce suspendovati, ali koja vajda.

Napisao sam da je sudija mogao mirne savesti da svira penal ali i igrac Vozdovca i igrac Partizana su krenuli u njima desnu stranu a lopta se zbog dzombastog terena odbila na ruku igraca Partizana. Pogledaj usporeni snimak. Obavezno se svira penal kada se igra rukom u sesnaest i time sprecava put lopti ka golu. Medjutim to ne vadi losu igru Partizana i ako ovako nastavi da igra i ne treba da bude prvak.:ppozdrav:
 
Nema veze dali je isla ka golu ili ne sa tim polozajem ruke nema razgovora. To je tumacenje pravila, a ne nasa medjusobna polemika.
 
I ja sam mišljenja da još uvijek nije vrijeme za jadransku ligu (ili kako bi se već zvala) mada u košarci i rukometu ona sasvim dobro funkcionira. Razlozi manje više oni koje je belgrade red star naveo jer bi iz Hrvatske vjerojatno ušli dinamo, hajduk i eventualno rijeka, kakve "navijače" imaju dinamo i hajduk vjerojatno je večini poznata dok jedino rijeka od tih jačih klubova ima normalne navijače a ne huligane, A koliko je nezahvalno generalizirati pokazuje slučaj hokejaškog kluba Medveščak koji sad prvu godinu nastupa u KHL lizi (poslije NHL-a najjača liga na svijetu) a prije toga je nastupao četiri godine u austrijskoj EBEL lizi (igraju klubovi iz austrije,slovenije,mađarske,češke i italije) , i nikada nije bilo ni jednog incidenta a kad igraju u Areni Zagreb na utakmici je više navijača nego na svih pet utakmica HNL-a zajedno. Ali na njihove utakmice idu ljudi kojima je na prvom mjestu navijanje za svoj klub nebitno s kime igra i to se većinom radi o cijelim familijama. I još zanimljivost da je zbog sponzora dozvoljeno točenje alkohola (piva). tko ima volje pogledati ova utakmica je najbolji primjer gdje cijela dvorana gromoglasno navija i pjeva a izgubili su 5:1 (preskočite na 3:55)

Hvala ti za ovaj video jer odavno nisam video ništa slično. Tako je bilo kada sam bio na Šprengel kupu u Davosu svi navijaju,piju I uživaju ,milicija nema posla a gužva ne možeš šibicu baciti na tribinu. Nažalost kada sam kao dečkić zadnji put bio na utakmici Spartak Subotica-Partizan BG I video porazbijane autobuse kao I glave nekih navijača shvatam da nema mesta za mene na tribinama. Baš zbog takvih stvari protivim se nekoj Jadranskoj ligi jel smo još nezreli za to.
 
Nazad
Vrh