SPORT-Opšta tema

U ovoj temi svako moze da iznese svoje misljenje slobodno (bez straha da ce ga neko ucutkivati) ali da pri tome ne vredja druge. To ko koga simpatise ili ne ostavite za pp a ovde samo misljenja o sportu i kako ga unaprediti, ne samo kod nas nego uopste. Malo manje tenzija i bice sve u redu.

Bolje da pogledamo reakcije Ronalda i Ibrahimovica na na primljene golove svojih reprezentacija:

[video]http://www.balkan-sport.net/fudbal-nogomet/europa/pogledajte-kako-su-ibrahimovic-i-ronaldo-reagovali-na-golove-od-rivala-video[/video]
 
Poslednja izmena:
Neko spomenu Turke u Nemackoj reprezentaciji i kako pevaju himnu. Koliko sam ja primetio kod njih ni jedan stranac ne peva himnu, a ne jos da svi pevaju.
 
Imam stvarno dilemu da li treba pevati himnu ili ne. Evo kako je taj isti Mihajlovic "pevao" himnu, a sada to ultimativno trazi od igraca:

 
Jugi druze malo sam pretrazio i nasao Miralem Sulejmani je Goranac,inace Goranci su islamske veroispovesti ima ih na jugu Srbije ,Albaniji,Makedoniji, dakle Goranac musliman i jos da dodam Mihajlovic je ozenjen Italijankom tako da prica da mrzi druge nacije bas ne stoji.

- - - - - - - - - -

Mbranko gde je to u istoriji zapisano da je su se sa tri prsta pozdravljali nacisti ili fasisti, a pozdrav Simunica i publike je pozdrav fasisticke nacisticke Hrvatske koja je pobila stotine hiljada ljudi. Nemam nista licno protiv vas ,dobrodosli na forum,dobrodosli u Srbiju mi smo miroljubiv narod:cao:.

- - - - - - - - - -

Dusko znate kakva je tad politicka situcija bila i da navijaci nisu priznavali Jugoslaviju vec samo Srbiju.
 
Ok ako ja gresim izvinjavam se, nekad i ubedjenja stara cak deceniju umeju biti pogresna tako da se nadam da ne zamerate :)
 
Koliko ja znam Miha je ozenjen italijankom sto je manje bitno, ali zivi u Italiji i deca mu neznaju da pricaju srpski mozda ce ih nauciti da pevaju himnu srbije.
 
Sta god da kazem mogu samo batine da popijem, ovako drzim se teme jer selektor ako bas hocemo ne treba novac da uzima i da govori koja je njegova cena, ako igraci pevaju himnu neka i on kaze za moju drzavu gratis! putne troskove uvek moze da pokrije drzava fss ili sponzor! lako je terati ljude da pevaju himnu za dzabe igraju iz ubedjenja a ovamo nas selektor kok 500 hiljade evra u dzep....al dobro akotreba neka pevaju himnu neka bude obavezna jasno i glasno :osmeh:
 
2u1 izgleda moram da pisem dva posta da bih jedan ostao,ja se ubih objasnjavajuci da Miha nema veze sa nacionalizmom vec suprotno a ispasce da ga jos i branim.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ljudiajnemojte o himni vise molim vas, ja sam kriv pokrenuo sam bezveze temu...
i z v i nj a v a m s e!:off_topic:
 
Nazad
Vrh