SPORT-Opšta tema

Pa za razliku od nasih balerina, ovi vasi igraju fudbal.
 
Ako sam već ušao u te glupe sportske rasprave, niti sam navijač, već samo simpatizer...a pumpalo se u mlade talente, gde su sa 17-18 leta debitovali, i posle odlazili u velike evropske klubove, NBA i sl, bili nosioci reprezentacije na to se uzimala lova, ovo bolesna opterećenost navijača CZ je neverovatna, a zna se ko je glavni huligan CZ, išao da se mlatara po tribinama, a onda ratni huškač, pa onda veliki evropejac...bitno je da ima rezultata, da se svršava na statistiku, trofeje, da si bolji od tamo nekog, da mozeš likovati na ništa, koliko se tu samo pokrade love na tim fiktivnim milionskim ugovorima...
 
Sta je bilo sa evropskom zvezdom i Zmagom, pa vas je i Pesic vodio... Mi smo uvek dovodili klince i neafirmisane igrace tada.
Ma da klince kako da ne, pokupili ste sve sto valja tih 10 godina iz cele drzave, dok su se ostali gasili, zato sto se imali love i drzavu iza sebe. Ko vam sad placa ovolike crnce i trenera? Da nije od prodaje karata mozda 🤣🤣
 
Pa ko vama daje zadnjih 10g i opet ništa.U Evropi nula.Ako dovedete ovog Argentinca odakle 1,8 miliona evra po sezoni.Samo se tešite ali ne možete ni primirisati uspesima Partizana u Evropi.
 
Ako sam već ušao u te glupe sportske rasprave, niti sam navijač, već samo simpatizer...a pumpalo se u mlade talente, gde su sa 17-18 leta debitovali, i posle odlazili u velike evropske klubove, NBA i sl, bili nosioci reprezentacije na to se uzimala lova, ovo bolesna opterećenost navijača CZ je neverovatna, a zna se ko je glavni huligan CZ, išao da se mlatara po tribinama, a onda ratni huškač, pa onda veliki evropejac...bitno je da ima rezultata, da se svršava na statistiku, trofeje, da si bolji od tamo nekog, da mozeš likovati na ništa, koliko se tu samo pokrade love na tim fiktivnim milionskim ugovorima...
To sto ti mrzis Vucica to je jedna tema.
Kad ste vi igrali evroligu sa Dulom, onda je to bio ogroman uspeh, kada ste osvajali aba ligu to je bilo super prvenstvo. Ovo sad je nista, ne znam zasto se i igra, samo se trose pare, to sad i nije kosarka. Samo budite iskreni prema sebi i drugima, ali mrznja prema CZ je prevelika da budete realni....
 
Ae da citiram samog sebe .
Ako neko moze da zagorča Brazilcima onda su to Hrvati .
Prosto ljudi igraju najbolje kad je to najpotrebnije i kad imaju motiva za nadigravanje .
..........................................................................................................................................................
Procice komsije i Argentinu a onda je samo nebo granica .
Smesi se repriza finala iz Rusije .
 
Cestitam komsijama, igrali su odlicno. Dobra generacija igraca, dobar trener i odlican kapiten.
A posteno ni Brazil nije bio onako napaljen kao protiv nas. Izgleda da su na semaforu vec videli 2-0 kao protiv nas. Posteno lepo za oko su igrali protiv nas, mislio sam da ce biti dobar tim do kraja ali se ispostavilo da su previse prepotentni.
Imali su Hrvati sve sto je nama falilo: isksutvo na ovakvim utakmicama, bekove, odlucnost, kondiciju, smelost selektora i dobru dozu srece.
Kako smo onomad protiv Portugala u Lisabonu i protiv Norvezana odigrali ne znam, ali to je vec licilo na nesto. Ali da su tako igrali protiv Svajcarske i Kameruna mozda bi i makar prosli grupu ako nista vise.
 
Ako sam već ušao u te glupe sportske rasprave, niti sam navijač, već samo simpatizer...a pumpalo se u mlade talente, gde su sa 17-18 leta debitovali, i posle odlazili u velike evropske klubove, NBA i sl, bili nosioci reprezentacije na to se uzimala lova, ovo bolesna opterećenost navijača CZ je neverovatna, a zna se ko je glavni huligan CZ, išao da se mlatara po tribinama, a onda ratni huškač, pa onda veliki evropejac...bitno je da ima rezultata, da se svršava na statistiku, trofeje, da si bolji od tamo nekog, da mozeš likovati na ništa, koliko se tu samo pokrade love na tim fiktivnim milionskim ugovorima...
Unistio je i fudbal i kosarku samo da ispuni svoju bolesnu zelju. Njegov fudbalski klub ima najduzi niz pobeda u svetu! Onakve dugogodisnje kradje iz kola u kolo nema ni u Kolumbiji. Ovo pise navijac Vojvodine.
 
Nazad
Vrh