SPORT-Opšta tema

Odavno mi nije bilo ovako drago sto smo dobili grobare u basketu, taman neizvesna tekma i na kraju trojka Nedovica. Ova ekipa Zvezde mi je posebno draga jer imaju jako malo svega par stranaca, uglavnom domaci igraci. Za razliku od grobara gde se samo crni na terenu....
 
I jednima i drugima bih zavrnuo slavinu pa nek prave igrače iz svoje škole.
Pa tu onda moramo da biramo izmedju razvojne lige, gde nas svi pune u aba ligi i imamo jednog do dva predstavnika. Ili evroliga da imamo dva predstavnika kao sad sa najjacim evro klubovima....
Sve ima svoju cenu...
 
I jednima i drugima bih zavrnuo slavinu pa nek prave igrače iz svoje škole.
I sta time dobijes?? Napravis igraca i ekipu, najbolji odu napolje ti ostanes sa prosekom i onda ponovo u krug. Igras domacu ligu budes prvi u vrhu si ABA lige, a evropu sanjas. Da je jednostavno igrati samo sa svojima svi bi to radli. Nikom se pare ne bacaju.
 
Ovako je je bolje sisaju se pare iz buđžeta i dovode se kojekakve ispuštene luke za ogromne pare. Klub prilikom sledeće prodaje na njima gubi ako ih uopšte kome može i prodati a naši mladi igrači nedobijanja šansu a samim tim nemogu ni da napreduju.
 
Odavno mi nije bilo ovako drago sto smo dobili grobare u basketu, taman neizvesna tekma i na kraju trojka Nedovica. Ova ekipa Zvezde mi je posebno draga jer imaju jako malo svega par stranaca, uglavnom domaci igraci. Za razliku od grobara gde se samo crni na terenu....
I igraju za kikiriki? Do skoro ste imali po 10-12 garavaih, sada solite pamet.
 
I igraju za kikiriki? Do skoro ste imali po 10-12 garavaih, sada solite pamet.
Imali smo po 10 garavih i tada vam pravili strasno sa njima. A vi dovedete 13 stranaca i preplacenog trenera i opet izgubite dve tekme aba i evroliga derbija za redom. Nase ime trenera nije toliko veliko ali covek radi posao za 10 ku...
 
Nemoj da se sekiras ti za nas.Kada vas je Dule zlostvaljao 13 godina niste tako bili bucni, tada niste pratili basket.Brojao bi Dule i do 20 da ga picousti nije oterao.
 
E da smo mi tad dobijali pare kao vi sad bilo bi dobro. Nego ste gasili sve oko sebe i gepekovali ko ne misli kao vi tad....
 
Nažalost CZ je postala bolesna opsesija jednog bivšeg navijača-huligana koji je sad uprvanik kolonije, pumpanja novcem/ kupovinom gotovih igrača, uništavanje omladinskih škola zarad neke dečačke bolesne opsesije, rezultata se vidi u reprezentativnom sportu, nema više talentovanih igrača...što je najgore navijači CZ to sve aminuju.
 
[QUOTE4="miksan, post: 1784741, member: 38932"f
Nemoj da se sekiras ti za nas.Kada vas je Dule zlostvaljao 13 godina niste q[QUOTE="cika_laza, post: 1784767, member: 30353"]
Kakve pare kad je malo ko tada uopste i cuo za FMP. 😂
[/QUOTE]
Postala je i tad kk crvena zvezda koja je pre tog perioda imala vise drzavnih titula od vas, ali to nikog nije interesovalo. Pumpale se samo pare u kk prt. Najveci pritivnik vam je bio hemofarm, sa kim ste se i potukli ako se dobro secam...
 
Klubove vode pogrešni ljudi koji nemaju dugoročnu strategiju, nego se hoće rezultati preko noći. Neće to da može a najpre će to osetiti reprezentativne selekcije kako u Fudbalu tako i u Košarci.
 
Nažalost CZ je postala bolesna opsesija jednog bivšeg navijača-huligana koji je sad uprvanik kolonije, pumpanja novcem/ kupovinom gotovih igrača, uništavanje omladinskih škola zarad neke dečačke bolesne opsesije, rezultata se vidi u reprezentativnom sportu, nema više talentovanih igrača...što je najgore navijači CZ to sve aminuju.
Ne branim ja Vucica, niti opravdavam njegova dela. Svestan sam da ima gomila stvari koja nije dobra. Ali ste mi fascinantni i vi ljubitelji lika i dela Dula, zar stvarno mislite da ste bili tako talentovani i da je to sve bilo tako uredjeno bez zestoke pomoci drzave. Ne budite smesni....
 
Nazad
Vrh