SPORT-Opšta tema

Svi 6 partizanovi titula u nizu ne vrede koliko jedna pedeseti sezdeseti sedamdeseti osamdeseti godina proslog veka jer nam je prvenstvo jadno a jadn su i ljudi koji vode celokupan fudbal a slazem se sa jugijem trener treba da bude neko ko ce tu da ostane sedam osam godina
 
Svi 6 partizanovi titula u nizu ne vrede koliko jedna pedeseti sezdeseti sedamdeseti osamdeseti godina proslog veka jer nam je prvenstvo jadno a jadn su i ljudi koji vode celokupan fudbal a slazem se sa jugijem trener treba da bude neko ko ce tu da ostane sedam osam godina

Potpisujem sve gore citirano.
 
- - - - - - - - - -Jos jedan kostolomac

822784786.gif


- - - - - - - - - -

Iz mog ugla selektor Sinisa Mihajlovic. Neuspesna epizoda u vodjenju reprezentacije, jedan od vecih krivaca sto nismo na SP, zasto,na pocetku sprovodio svoje nebulozsne ideje , Matic je bio stalno na klupi, u prvim utakmicama i Subotic na klupi, Kuzmanovic izbacen ,forsirao stalno Scepovica, forsranje i Radovanovica,Fejse,pa i Stevanovica,epizodne uloge za Tadica , u prvom delu su i Maksimovic i Bisevac bili u prednosti nad Suboticem . Ako se setimo Skoplja Ivanovic na klupi ... posle kad je pustio najbolje da igraju polako su i stigli rezultati,podrzavam ga za slucaj Ljajic ,epilog SP bez evropskih Brazilaca.
 
Poslednja izmena od urednika:
Sinisa mihajlovic jenacionalista...u nasoj reprezentaciji samo cistokrvni Srbi mogu da igraju,narocito sto se ljajica tice, ima mnogo igraca koji ne pevaju himnu pa igraju za svoju drzavu, a ako kazem da je ovo zemlja gradjana srbije to i mislim jer smatram da svako ko zivi na teritoriji srbije je gradjanin...glupo bi bilo da kazem na teritoriji srbije zive srbi i ostali gradjani, nisam nista lose rekao, samo sam hteo da naglasim da u nemackoj kad kazete ovde zive nemci i ostali gradjani nije problem, a u Srbiji kad kazete da zive srbi onda je problem, zato kazem da ljude treba nauciti da govore bez velicanja posebne nacije, a sinisa jeste nacionalista jer znam da je recimo Mesi poreklom iz Srbije i da ima nas pasos kod sinise ne bi igrao ako ne peva himnu, a vecina ljudi ne peva himnu zato sto u toj himni pominje se samo srpski narod tj forsiraju se samo srbi tj na nasem jeziku prevedeno, ta himna govori o zemlji u kojoj zive samo srbi...al dobro verujem da je manje ljudi obratilo paznju na to... ako smo demokratska zemlja onda svako ima pravo da igra,a ako hocemo za svet i okolinu da budemo demokrate a ovamo da samo srbima cistokrvnim dajemo sansu ispred svih, onda to jasno treba da kazemo, a ne da se krijemo iza demokratije i kako smo gostoljubljiv nenacionalan narod... u mom srcu je Srbija tako ce i ostati :) za mene ovde zive gradjani Srbije a ne favorizujem nikoga jer cim se neko favorizuje odmah se misli na degradaciju ostalih...pazljivo procitajte tekst necu dva puta da pisem hahah :D....sinisa mihajlovic=dikanio. :)

- - - - - - - - - -

A sto se tice Hrvatske, mislim da bi ta reprezentacija trebala da bude diskvalifikovana pre svega zbog njihovih startova... :) i ne samo ona, vec svaka reprezentacija koja ne igra fudbal kako se igra...
 
Da detaljnije odgovorim ovde posto na pp mogu posaljem i kome treba i kome netreba. Jugi nisi shvatio poentu price, ne treba samo Srbi da igraju vec oni koji vole Srbiju bez obzira na nacionalnost .Isto vazi i za klubove zamisli igras u Zvezdi a neces da pevas Zvezdine pesme jer spominju Srbiju a ti recimo nisi iz Srbije to bi govorilo o tebi da otaljavas posao za pare ali da se nesmatras delom tog kluba i to je poenta cele price . Mhajlovic je trazio to svi za jednog jedan za sve- tim- nesto nisam siguran da je Sulejmani Srbin pa je pozivan ,druze tu si u velikoj zabludi sto mislis da su samo Srbi mogli da igraju :ppozdrav::cao:. Da se nadovezem na prethodne postove , ljudi sta pricate pa Srbija je svetska velesila sto se tice sporta,tenis,vaterpolo,odbojka sam vrh kosarka medju prvima i na tom prokletom fudbalu smo medju 30 reprezentacija na svetu.
 
Nasi fudbuleri treba da se ugledaju na Novaka Djokovica covek ima para nezna ni sam a igra za srbiju svim srcem i veca je zvezda od cele reprezentacije zajedno gospoda fudbaleri misle da su zvezde cim odigraju jednu utakmicu solidno pa trk na splavove da se ukokaju i ulove neku sponzorusu
 
da se razumemo ja govorim o sportu u nasoj zemlji,o snazi liga i kvalitetu istih,o ulaganju,o profesionalizmu i fer pleju...kod nas je sport na prvom mestu postao biznis,niko vise ne igra iz ljubavi i volje,svuda su uglavnom interesi,menjamo trenere cim izgube dve tri utakmice,igrace prodajemo za nekek smesne sume u odnosu na njihovu pravu vrednost,cim naidje talentovaniji klinac odigra sezonu u zemlji i pali preko grane...

a sto se Mihajlovica tice mislim da je radio dobar posao,jeste ruku na srce imao neke ispade s nekim igracima,ali ne moze se nista preko noci,podmladio je tim i nasao kombinaciju,buduci trener bi trebao nastaviti ono sto je on zapoceo....
 
Da detaljnije odgovorim ovde posto na pp mogu posaljem i kome treba i kome netreba. Jugi nisi shvatio poentu price, ne treba samo Srbi da igraju vec oni koji vole Srbiju bez obzira na nacionalnost .Isto vazi i za klubove zamisli igras u Zvezdi a neces da pevas Zvezdine pesme jer spominju Srbiju a ti recimo nisi iz Srbije to bi govorilo o tebi da otaljavas posao za pare ali da se nesmatras delom tog kluba i to je poenta cele price . Mhajlovic je trazio to svi za jednog jedan za sve- tim- nesto nisam siguran da je Sulejmani Srbin pa je pozivan ,druze tu si u velikoj zabludi sto mislis da su samo Srbi mogli da igraju :ppozdrav::cao:. Da se nadovezem na prethodne postove , ljudi sta pricate pa Srbija je svetska velesila sto se tice sporta,tenis,vaterpolo,odbojka sam vrh kosarka medju prvima i na tom prokletom fudbalu smo medju 30 reprezentacija na svetu.
EEEE Ako sam u zabludi to je druga prica:osmeh:... licno od svakog igraca sam ocekivao da gine na terenu a ne da cesa ja...jca po terenu(izvinjavam se za prostakluk) al moram tako..da sam ja trener ili bi trcali ili ne bi igrali za reprezentaciju...ili jesi lav na terenu ili si potkusurivac druge nema...
Миралем Сулејмани




Миралем Сулејмани је српски фудбалски репрезентативац горанског и српског порекла који тренутно игра за Бенфику, на позицији везног играча. Википедија



Рођен/а: 5. децембар 1988. (24 године), Београд

Висина: 1,78 m

Тежина: 75 kg

Почетак каријере: 2005.

Зарада: 700.000 EUR (2013.)

Тренутни тимови: Фудбалска репрезентација Србије (Нападач), ФК Бенфика (#8 / Нападач)
Za mog drugara belgrade red star @ naznacio sam poreklo naseg coveka Miralema :)







- - - - - - - - - -

EEEEE kad bi imali u reprezentaciji 11 novaka djokovica, jao lele :haha::osmeh:
ja najvise volim da gledam kada nasi igraju sa brazilom prijateljsku utakmicu tu uvek ocekujem pobedu brazila sve ostalo sto dobijemo ja zadovoljan :) al sa timom Gosp.Mihajlovica pitanje da li bi i Sao Tome i Principe pobedili,...ok covek podmladio reprezentaciju,ali brate od pojedinaca nekih, cak iz donjeg srema je bilo boljih igraca za reprezentaciju nego ovih poput radovanovica scepanovica...
 
belgrade red star



Zbog ovog možda ne bi :osmeh::osmeh:, ali bi mogli zbog tri prsta jer je to isto tako može smatrati kao veličanje nacizma, naime prvi su pozdrav s tri uzdignuta (razdvojena) prsta koristili pripadnici njemačkih SS jedinica a onda su to od njih preuzeli pavelić (namjerno malo slovo) koji polagao zakletvu s uzdignuta tri prsta a na isti način su polagali zakletvu i pripadnici njegove vojske. U Srbiji se to prvi puta pojavljuje devedesetih godina, ako ne vjeruješ proguglaj . Daleko od toga da ja branim ili podržavam Šimunića i da mislim da je ovo pametno od njega ali za to neka on sam snosi posljedice (što je i realno) ali FIFA ne bi trebala imati nikakve veze s time (s kažnjavanjem) jer se to sve odigravalo pola sata nakon utakmice, već jedino bi to mogao i morao napraviti HNS. I da ne ulazim dalje u off topic već ostavljam povijest/historiju neka se bave s njom oni koji su za to obrazovani , a iz osobnog iskustva znam da se svaki događaj može gledati iz više kuteva/uglova i iz svakog će izgledati drugačije što se i najbolje vidi iz prvog dijela mog posta.

Inače ovo je nakon dosta vremena da je HR reprezentacija odigrala pravu utakmicu, bez obzira što je na drugoj strani bila reprezentacija Islanda koja i ne pripada baš nekom vrhu ali do one gluposti Mandžukića je posjed lopte bio 69 prema 31%, i na kraju utamice broj udaraca u okvir gola je bio 11 prema 1 za Hrvatsku. I samo zahvaljujući golmanu Island je dobio samo dva gola.

Ovaj post sam napisao bez ikakve zle namjere ili insinuacije (da me ne bi krivo shvatio).
 
Poslednja izmena od urednika:
@mbranko

Branko reprezentacija Vam vise nije ni r... od one reprezentacije koju ste imali. Na misice ste prosli u Brazil. Sto se tice pogibljenih startova i usklika Vasih reprezentativaca (simunica....namerno malim slovom) mogu da kazem samo: "Neka svako svoju sramotu nosi".
 
Onaj start od Šimunića na Sulejmanija je bio za strožiju kaznu i sam je bio svjestan toga ali on je takav tip igrača "makijavelista" znaći bitno je ostvariti cilj bez obzira na sredstva, a i kao igrač ima dosta kikseva ali trenutno nažalost nemamo boljega eventualno Lovren ( FC Southampton). Ovaj zadnji njegov ispad neću ni komentirati jer nema nikakve veze sa sportom ni sa zdravom pameći. Zašto je Mandžukić onako startao to vjerojatno ni njemu samom nije jasno, mada barem meni tako izgleda kao da je htio igrati petom a ispalo je nešto sasvim drugo i on ako ne bude po babi i po stričevima će prvenstvo gledati iz fotelje.

Duško neznam da li gledao ovu zadnju utakmicu ona je baš onakva kako su igrali prije ali s većom dozom odgovornosti veznog reda i napada (vračanje u obranu). Isto tako su i nakon gola nastavili s napadima a ne kao što je to običaj svih reprezentacija sa ovih prostora povlačenje u obranu i čuvanje rezultata. No ovo je tek druga utakmica s novim selektorom kako će biti dalje vidjećemo.
 
Sinisa mihajlovic jenacionalista...u nasoj reprezentaciji samo cistokrvni Srbi mogu da igraju,narocito sto se ljajica tice, ima mnogo igraca koji ne pevaju himnu pa igraju za svoju drzavu, a ako kazem da je ovo zemlja gradjana srbije to i mislim jer smatram da svako ko zivi na teritoriji srbije je gradjanin...glupo bi bilo da kazem na teritoriji srbije zive srbi i ostali gradjani, nisam nista lose rekao, samo sam hteo da naglasim da u nemackoj kad kazete ovde zive nemci i ostali gradjani nije problem, a u Srbiji kad kazete da zive srbi onda je problem, zato kazem da ljude treba nauciti da govore bez velicanja posebne nacije, a sinisa jeste nacionalista jer znam da je recimo Mesi poreklom iz Srbije i da ima nas pasos kod sinise ne bi igrao ako ne peva himnu, a vecina ljudi ne peva himnu zato sto u toj himni pominje se samo srpski narod tj forsiraju se samo srbi tj na nasem jeziku prevedeno, ta himna govori o zemlji u kojoj zive samo srbi...al dobro verujem da je manje ljudi obratilo paznju na to... ako smo demokratska zemlja onda svako ima pravo da igra,a ako hocemo za svet i okolinu da budemo demokrate a ovamo da samo srbima cistokrvnim dajemo sansu ispred svih, onda to jasno treba da kazemo, a ne da se krijemo iza demokratije i kako smo gostoljubljiv nenacionalan narod... u mom srcu je Srbija tako ce i ostati :) za mene ovde zive gradjani Srbije a ne favorizujem nikoga jer cim se neko favorizuje odmah se misli na degradaciju ostalih...pazljivo procitajte tekst necu dva puta da pisem hahah :D....sinisa mihajlovic=dikanio. :)

- - - - - - - - - -

A sto se tice Hrvatske, mislim da bi ta reprezentacija trebala da bude diskvalifikovana pre svega zbog njihovih startova... :) i ne samo ona, vec svaka reprezentacija koja ne igra fudbal kako se igra...


e aj ne lupaj leba ti,pogotovo za ovo o himni...KAd nemas pojma,to je nacionalna reprezentacija,drzave Srbije,to je himna drzave Srbije,i pod obavezom je da se bori svim srcem a i da peva himnu..Ako nece neka gleda sa tribina...Je--- te nemacka vise,i spominjanje njihovo,pola igraca im turskog porekla pa opet pevaju himnu a ti si samo pametan u ovoj temu o tome..bolje cuti...
Sto se hrvata tice,daleko im lepa kuca,neka lome noge tamo po brazilu nekom drugom.Gledao sam ih protiv Srbije u Bg,drugorazredna reprezentacija i zivi bili videcemo kako ce proci tamo,ja se nadam sto gore....kome ovo smeta nek se ljuti slobodno...
 
Putin@ mozda ja nemam pojma i pravim se pametan al znam da u himni pise spasi srpski rod,a ne gradane Srbije....mozda je nekom to isto,ali mnogo puta sam cuo da je himna naklonjena iskljucivo srpskom narodu a ne gradjanima Srbije,i anri ne peva himnu pa je igrao ni bekam ne peva himnu pa je igrao ni ronaldinjo ni mesi nisu pevali himnu pa igraju(mislim na mesija), no dobro, svako ima pravo na svoje misljenje necu da ulazim u svadju sa ljudima,a ja se NEljutim nisam najpametniji ima daleko pametnijih i nadam se da se nisi naljutio sto sam izneo svoje misljenje,
a sto se hrvata tice, nemam nista protiv tog naroda svako svoju cast i sram nosi sa sobom,kao ni protiv spanaca i kamaco spanski fudbaler je nasim navijacima pokazao srednji prst pa dobio novcic u glavu,a koliko sam informisan nasi su opet kaznjeni, i sada uhvatili nas na zub samo tako... :) ja se iskreno nadam da ce sistem u nasem fudbalu ja tebi ti meni da se iskoreni,i da se nece igrati interesi pojedinaca vec kvalitet igraca u klubovima, a Volim Srbiju, a volim da i drugi zive,a ne samo ja...a sto se tice njihove igre daleko od toga da je dobra luka modric je igrao konstanto u totenhem za razliku u realu, takodje i nasi radovanovic fejsa i da ne nabrajam vise... meni je vaznija liga evrope i liga sampiona od uspeha reprezentacije, zato potenciram na tome da se sredi stanje u nasem fudbalu.... :)
 
Putin@ mozda ja nemam pojma i pravim se pametan al znam da u himni pise spasi srpski rod,a ne gradane Srbije....mozda je nekom to isto,ali mnogo puta sam cuo da je himna naklonjena iskljucivo srpskom narodu a ne gradjanima Srbije,i anri ne peva himnu pa je igrao ni bekam ne peva himnu pa je igrao ni ronaldinjo ni mesi nisu pevali himnu pa igraju(mislim na mesija), no dobro, svako ima pravo na svoje misljenje necu da ulazim u svadju sa ljudima,a ja se NEljutim nisam najpametniji ima daleko pametnijih i nadam se da se nisi naljutio sto sam izneo svoje misljenje,
a sto se hrvata tice, nemam nista protiv tog naroda svako svoju cast i sram nosi sa sobom,kao ni protiv spanaca i kamaco spanski fudbaler je nasim navijacima pokazao srednji prst pa dobio novcic u glavu,a koliko sam informisan nasi su opet kaznjeni, i sada uhvatili nas na zub samo tako... :) ja se iskreno nadam da ce sistem u nasem fudbalu ja tebi ti meni da se iskoreni,i da se nece igrati interesi pojedinaca vec kvalitet igraca u klubovima, a Volim Srbiju, a volim da i drugi zive,a ne samo ja...a sto se tice njihove igre daleko od toga da je dobra luka modric je igrao konstanto u totenhem za razliku u realu, takodje i nasi radovanovic fejsa i da ne nabrajam vise... meni je vaznija liga evrope i liga sampiona od uspeha reprezentacije, zato potenciram na tome da se sredi stanje u nasem fudbalu.... :)

kakave ti nebuloze pises,pa to je smesno..nemam nista protiv tebe al dosta je druze..
 
nebuloza je to sto je Kamaco pokazao srednji prst???! ok mozdajeste, ja da sam bio tamo na klupi polomio bih mu ga!! a nebuloza je i da u nasem fudbalu treba stanje da se sredi???!! ok ako je to jedna od nebuloza u redu, ja onda necu ucestvovati u takvim diskusijama jer ocigledno nisam dorastao tom nivou :osmeh:

- - - - - - - - - -

I marseljeza je nacionalisticka himna ali dobro njihova ledja ima ko da stiti :)
I mislim da bi ''tamo daleko'''bila prilagodnija himna o domovini i srbiji :), nego boze pravde
 
Nazad
Vrh