SPORT-Opšta tema

Ja u kupu navijam za Radnicki Nis :osmeh:, a sto se tice osvajanja lige, ocekujem da uskoro ili bude ukinuta ili decu na tribinama od ovih izgleda vajdice nema...eee da su nasi kao nemci ili englezi, gde bi nama kraj bioooo na svaku utakmicu bih isao na svaku salovi iznad glave i samo pesme aplauzi, po neka sala na kraju utakmice pravac kafana :D slavlje, ta vremena su daleka proslost ili jos dalja buducnost,trenutno su aktuelne sekire nozevi, vredjanja tipa, osisao si se na dvojku sto nisi na keca, nosis malo tamniju kosu ajd da te mlatimo, nemas para za trenerku do 100 evra ajd da te mlatimo, nosis obelezja drugog kluba ajd da te mlatimo, samo da mlate da biju, kako im bre ne dosadi svake nedelje jedno te isto...i meni se nekad pasulj za rucak smuci pa promenimo,stavimo rebarca hahahhahhahhaa:haha:, nekad kupus ,a ovi, svaki dan neko nekom vikne... tenis nisam gledao a cujem da je pobedio, cestitam.. :)
 
Srbija-Rusija 1-1
srpsko-ruski-savez.jpg


- - - - - - - - - -

Pobedi ona ljiga od coveka Radek Stepanek .
 
Da cujem prognoze za novoga selektora fudbalske reprezentacije Srbije. Ja mislim da ce Piksi zauzeti to mesto.
 
Coci064 zvezdas dobrodosao na forum.Sto se tice selektora od nasih Piksi,Rajevac,Jovanovic bi mogli realno da konkurisu mozda je Piksi najblizi klupi,danas se po novinama spominje Tumbakovic po meni lose resenje.
 
belgrade red star hvala na dobrodoslici, a sto se tice selektora neverujem da ce se Piksi vatati tog posla kao sto to ni Sinisi nije bilo nuzno. Jedino ako ga nestisnu zbog poslovanja dok nam je bio predsednik, mada ja u tu pricu neverujem.
 
Grobari su zakucani ,fudbal,vaterpolo,kosarka sta reci grobari nastavite da trenirate :bravo::bravo::bravo:

Da tesko je biti u prasini iza prvoga i gledati vecito nekome u ledja skoro vec deceniju. Prasina posebno deluje na psihu pa izaziva citirane komentare. Pruze Vam ljudi mali prst a Vi bi vec celu ruku. To Vam je dopusteno da bi prvenstvo izgledalo interesantnije, ovako po starom je vec monotono.:osmeh: Polako momci, daleko je Amerika.:osmeh::ppozdrav:
Ne znam koliko ovo ima veze sa sportom ali me neodoljivo podseca na nase "navijace":

 
Poslednja izmena:
Dusko 58 skupili smo oboje dosta godina pa nevidimo samo zadnju deceniju vec mnogo vise unazad. Da tako gledate znali bi da su grobari cekali tridesetak godina da osvoje domaci kup, a ni u prvenstvima se nisu nesto proslavili. Vrhunac Zvezdine snage eskalirao je 91 kada smo bili evropski i svetski prvaci to vec znate. I 92 bi se to verovatno ponovilo da nije bilo sankcija kada smo morali da igramo svoje utakmice van zemlje. Setite se samo utakmice sa Sampdorijom koju smo nesrecno izgubili zbog prethodno navedenog. Dali znate da smo kao evropski prvaci trebali da dobijemo po par stotina hiljada maraka za prijateljske utakmice koje su nam nudjene. Ali nista od toga opet zbog sankcija. Da nepricam o parama koje je tadasnji rezim izvukao iz klubske kase.Onda je doslo vreme Arkana, a znamo za njegove metode samaranja i zastrasivanja i sudija i fudbalera. Posle njega vi ste se bolje snasli pa su isplivali neki DJurici i Karadzici koji i dan danas kroje kapu nasem fudbalu. Da nepricam o onoj maskoti Vujosevicu jer i na tu temu ima sta da se prica.
 
Kao treneru partizana svaka cast Vujosevicu poznatom i kao dule svinja ali kao covk 0 nula cim nije glavni i dobije kakvu takvu konkurenciu u ZVEZDI odma kuknjava na sva usta sto se tice fudbala slicna situacija rekao bi da se nasi nisu snasli u ovoj situaciji losi su brate i jedani i drugi
 
Da je neki trener dokazao bi se i u nekom drugom klubu ili reprezentaciji.Nigde nije odradio ni pola ugovora, a zna se da je poceo u Zvezdi i tada su mu puna usta bile Zvezde.
 
Jadni su roditelji ciju decu sahranjuju, posle utakmice za vreme i pre utakmice.....a jadni jer neznaju zbog cega su im deca mlada umrla.... eto..umre jedan tamo od batina ili noza onda osveta na osvetu, e sad pitam ja sve navijace da li smo bolji time sto je neko od nasih ili njihovih umro? da li cemo bolje ziveti?? Dusko@ snimak je odlican jedina razlika je sto su ti navijaci donekle razumni pa se ne biju na stadionu vec u parku daleko od nezeljenih zrtava.... mislim konkretno na ove sa snimka. Nas novi trener treba da bude normalan da nije nacionalista kao ovaj bivsi....Di kanio i mihajlovic je ista osoba i jedan i drugi su trenirali,i odlazili pre vremena...za sve takve ljude da kazem: vreme nacizma je proslo!
Nas novi trener treba da bude neko ko ce prestavljati nasu zemlju duzi niz godina, svo ovo je sipi pa rasipi,iz supljeg u prazno, svako ko dodje ima nekesvoje ideje,a za sve treba vremena da se ekipa spremni a vremena nema....Treba dovesti nekog ko hoce to da radi jedno 7-8 godina,a ne dovesti Nacionalistu!!! ovo je zemlja Srbija, a ne zemlja Srba, vec Zemlja Srbija....PS: izvinjavam se svima koje sam u srce dodirnuo nije mi to bila namera,..
 
Dali znate da smo kao evropski prvaci trebali da dobijemo po par stotina hiljada maraka za prijateljske utakmice koje su nam nudjene. Ali nista od toga opet zbog sankcija. Da nepricam o parama koje je tadasnji rezim izvukao iz klubske kase.

Taj isti rezim Vas je i doveo do evropske i svetske krune i red je da i oni malo zahvate novaca iz te kase.:osmeh: To sto ste Vi zarili i palili u proslom veku je vec zaboravljeno. Poslednju deceniju mi dizemo prasinu a Vi bauljate po njoj i gutate je.
icon_biggrin.gif
Ja sam samo imao zelju da pokrenem navijacku krv i uspeo sam u tome, onima koji me znaju od ranije sigurno je sve jasno i prepoznali su moju nameru. Ne padam ja u vatru tako lako, ja sam za pravi sport i sportsko takmicenje cega je na zalost malo u nasoj zemlji.:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Gotovo da imam 50 godina, a prvi derbi sam gledao na stadionub JNA mislim 78 godine kada je Borota iz cista mira spustio loptu Sesticu i ovaj dao gol.Od tada sam gledao bar jedno 300 utakmica sto sa partizanom dinamom hajdukom i gotovo sve vece evropske utakmice koje je Zvezda igrala.Kada smo bili prvaci evrope u Beogradu sam gledao sve. Reprezentaciju Jugoslavije i sada Srbije nisam gledao nijednom. Jednostavno me ne vuce i gotovo daleko od toga da nepratim prenos i da ne navijam ali uzivo ne. Sto se tice navijanja ne podrzavam divljanje tuce i huliganizam, ali volim dobru koreografiju bakljadu i onaj huk sa severa kad se sav najezim cak i pored televizora. Svega tog nebi bilo da nije tih momaka na severu.Nemojte mi reci da su svi odreda kriminalci.Ako treba fudbal da gledamo kao pozorisnu predstavu onda ce nam stadioni biti prazni kao i ta pozorista.
 
Uvek stojim iza fer i sportskog navijanja, cak podrzavam i bakljijade ali ne da lete u teren i uopste da se bacaju ili ti ne daj Boze pale tribine kao prosli put. To onda vec nema veze sa navijanjem i sa sportom. Tako je bila organizovana tuca grobara i firmasa u Futogu na zeleznickoj stanici kada je grobar a bivsi firmas "lonac" ubijen. U takve tuce umesane su i druge prljave rabote sem navijackih strasti. U onoj tuci Moskovljana nije se video niti jedan noz ili nesto slicno a u Futogu je "lonac" ubijen vatrenim oruzjem, i siguran sam da tu nisu bile u igri samo navijacke suprotnosti.

Sala na stranu ali onaj Zvezdin sampionski tim tesko ce se ikada vise ponoviti.
 
Dusko58 , Zvezdofobia ce u buducnosti biti neizleciva bolest grobara:ppozdrav:.Sto se tice snimka nesto mi malo nestvaran ili je iz proslosti kad je bilo fer tuca ili je dogovoreno minimalno pesnicenje za tv, u tim tucama se sad koristi sve sto se dovati,kamen,cigla,palice,nozevi...i da dodam podrzavam naravno Spartak Moskva.Jugi molim te objasni kakav te nacionalista spopade da ne treba Hasim Taci da bude selektor,znas li sta je Mihajlovic po nacionalnosti,Srbija je drzava Srba i ostalih naroda koji zive u njoj ustav RS.
 
Dusko58 , Zvezdofobia ce u buducnosti biti neizleciva bolest grobara:ppozdrav:.

Pa kazem ja: "Cuti i plivaj "sine" daleko je Amerika".:haha::ppozdrav: I meni onaj snimak sa tucom deluje kao " 'ajd da se pomlatimo al ne jako", al sam ga ipak okacio da se vidi da nisu samo kod nas neredi huligana pre i posle utakmica. Normalno... ne podrzavam takve "manifestacije" ni u kom pogledu.

P.S. Vazno da je tema zivnula, stali smo nesto oko izbora novoga fudbalskog selektora.
 
Nazad
Vrh