SPORT-Opšta tema

Za neke ga poznajem malo, a od nekih znam bar malo vise. Ali mislim da ne pisem gluposti.
 
Toliko poznaješ fudbal da cpo tvom bez Piksija neće biti reprezentacije.Sve vreme se vadi na povrede kao da druge ekipe nemaju te probleme.Kada nije siguran u tu klupu,što ih je izabrao.mogao je povesti nekog iz Zvezde,Partizana....Ne zaboravi da smo se sa njim jedva provukli na SP,uz pomoć sudija i sreće.Ako si pratio moje pisanje-napisao sam da ne mogu obe utakmice odigrati dobro i bio sam u pravu.Ova nije bila dobra ali će biti protiv Švajcarske.
 
verovatno od ranije ali nisam bas siguran da imaju karantin
tracevi samo,nisam rekao da je tacno

@Miloica
u admiralu kvote su ti za brazil 90 a za nas 21----na 200din 378hilj dobitak
mozzart na sajtu nema 7 0(verovatno imas u lokalu) 7+ golova ti je 20kvota za srbiju ti je 28 tr30----na 200din 112hilj tu jos ide bonus neki sigurno
 
verovatno od ranije ali nisam bas siguran da imaju karantin
tracevi samo,nisam rekao da je tacno

@Miloica
u admiralu kvote su ti za brazil 90 a za nas 21----na 200din 378hilj dobitak
mozzart na sajtu nema 7 0(verovatno imas u lokalu) 7+ golova ti je 20kvota za srbiju ti je 28 tr30----na 200din 112hilj tu jos ide bonus neki sigurno
Ako nema karantina onda su naši sinoć slavili pobedu unapred.
 
Toliko poznaješ fudbal da cpo tvom bez Piksija neće biti reprezentacije.Sve vreme se vadi na povrede kao da druge ekipe nemaju te probleme.Kada nije siguran u tu klupu,što ih je izabrao.mogao je povesti nekog iz Zvezde,Partizana....Ne zaboravi da smo se sa njim jedva provukli na SP,uz pomoć sudija i sreće.Ako si pratio moje pisanje-napisao sam da ne mogu obe utakmice odigrati dobro i bio sam u pravu.Ova nije bila dobra ali će biti protiv Švajcarske.
Gde sam ja napisao da bez Piksija nema reprezentacije>>
 
Sad mogu da kažem Cociju da sam našao trenera koji će bolje voditi reprezentaciju.JA.Zašto Radonjića kasno uvodi i to kad treba da se čupa.Brazilci neće dati nama da idemo dalje.Igraže nerešeno sa Kamerunom i baj,baj.
Ne znam vaše mišljenje ali po meni su oba gola dali iz ofsajda-naročito drugi.
Pa sta kad kamerun odigra nereseno sa brazilom? Ako mi dobijemo svicu ( sto ne verujem, ali teorijski) tabela bi bila:
Brazil 7
Srbija 4
Svica 3
Kamerun 2
Mi idemo dalje u tom slucaju....
 
sta ste se uhvatili za tog terzica,taj je bitan do mojega
sta on ce kao napustiti zvezdu i otici da bude predsenik fss---aj i to da vidim


hoce kamerun ce igrati x sa brazilom isto kao sto cu ja ziveti 132godine
 
Nece naravno Lule . Nije lud da se bas toliko eksponira . Postavi svog coveka i gotova prica . Verujem da ti je cudno sto je Bjeka izabran pa sutradan podneo ostavku . Zasto bi to neko uradio a da mu njegov ili zivoti najblizih nisu bili ugrozeni 🤔
No nema veze . Sanse jos postoje za nas i ajde da se nadamo . Posle Portugala dobijamo jer znamo kako sa njima a posle krece istorija koju ce neki nov Bjelogrlic snimiti u kasnijim godinama 😆
 
nema panike idemo dalje sigurno .Stop pesimistima i hejterima idemo samo jak.Lule28 javi se po nekad a može i član Pexap iz Novog Sada tu smo da se pomognemo sa ponekim savetom .....ali pravovremeno
5638e56a657de15234e209b5e4053fc7.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Ne zivim u NS, tamo sam samo studirao. Nesto si opet prezubio mornar 🤣🤣
Nemoj da se ljutis, ali 99% radis u kladionici kucas tikete ( onih 1% je da raznosis liste po kladionicama)
 
Poslednja izmena:
sta ste se uhvatili za tog terzica,taj je bitan do mojega
sta on ce kao napustiti zvezdu i otici da bude predsenik fss---aj i to da vidim


hoce kamerun ce igrati x sa brazilom isto kao sto cu ja ziveti 132godine
Sledeći predsednik FSS-a je bivši ministar poljoprivrede.Još uvek aktivan fudbaler.Čudi me da ga nisu poveli u Katar bar kao rezervu. :haha:
 
Ja,koji ne poznajem sport.Šta znači trener videlo se u derbiju ABA lige gde je igrački lošija Zvezda deklasirala Partizan.Našu se treneri samo kad hoće.Ja ne mislim da Piksiju treba skinuti glavu ali je krivac u oba meča ali će ga Švajcarci spasiti a posle...
 
i onda ti je sve jasno ko se ustvari za sve pita..kakav terzic i gluposti
pa sad su uhapsili kao neku kriminalnu grupu sa vozdovca ili vracara sad tacno da ne lupam za neka dva ubistva i kao pripreman atentat na zvalavog a lik mislim nesto Miketic da je prezime preko bate Andreja postao predsednik bokserskog kluba CZ

ali meni su ovi fudbaleri nasi ludilo pazi ako je ovaj trac istina a ko zna
imas milione mlad si zgodan mozes da imas bukvalno koju hoces(citava planeta je tvoja) i ti ozenis bukvalno kuravelu preko koje su presli ko zna koji svi vec i znas da je sponzorusa ili kako je vec nazvati...evo ta manekenka Ana Rajkovic sada pazi bila sa ovim nasim najboljim bokserom svih vremena Veljkom Raznatovicem jedan od primera,krem de la krem naseg drustva
ili Jovic ovu Sofiju itd itd pa da joj je od zlata majka mu stara znas da je kuravela i da si verovatno samo broj,rodi ti dete i bas je briga posle
 
Drzi se teme sporta a ne teme zutih stampi 😊 . Neka rade sta hoce , njihov perverzni zivot .
Zanimljivo oko selektora . Ko ce sledeci biti . Vala smo ih promenili strava . Bili i stranci i najbolji nasi treneri i opet nista . Cak smo i Antica ispljuvali . Na Sinisi ga siljili bez sramote . Ocito da nije problem u selektoru po mom misljenju .
 
Pa igraci su igrali nije on. Nije on neki fudbalski duduk pa da ga mi ucimo fudbalu. Mi stalno zameramo trenerima ili selektorima da ekipu sastavljaju menadzeri kako bi se igraci bolje prodali. Sigurno da Mitrivic i Vlahovic nisu ti. Pre ce biti da je prevagnula njihova zelja da igraju, ali ponavljam sem onih par igraca sto sam naveo mi nemamo rezerve koje bi to adekvatno nadoknadile.

Po ovome je Piksi nevinašce.Svi krivi sem njega-nema koga da stavi.Pa da je stavio po 1,2 iz svih naših klubova koji su najbolji i tvrdim da bi bolje igrali-da se dokažu.Što Erakovića ne stavi-on ne zna sa loptom a ima snage.Zašto ga je poveo-pričali su zbog prodaje a koliko vidim,teško da će ga na mundijalu prodati.LIMENI bi ih sigurno bolje vodio i eto ti predlog za trenera,pa Lalatović i on je lud,pa Lazetić.
Kako je Deki kulturno napustio Zvezdu posle neuspeha a znao je da nismo imali sreće.Tako treba i on da se zahvali posle prvenstva i da ustupi mesto drugima.
 
Nazad
Vrh