SPORT-Opšta tema

Sms deluje kao lipcan konj na terenu.On je taj koji je trebao da trazi loptu, da diktira tempo utakmice, a ne da se krije po terenu.
 
Sto vise pametujemo ispostavi se da ispliva iz nasih grudi gnev i mrznja nad nekim pojedincima iz tabora a i neko neznanje.
Konkretno, Zeljko, rekao si da si igrao fudbal 20 godina, isto toliko sam i ja igrao pa mi nije jasno onda zasto vidimo stvari drugacine.
Naime, pises da Sergej ne bi vredeo ni 5 miliona, pusti cifru, napumpane su im cene danas i istog sam misljenja i ja, ali ne mozes reci da covek nije bio na svom zadatku skoro bez i jedne greske u oba susreta a pogotovo protiv Kamerunaca.
Iako mi se stil igre SMS ne svidja ovu zadnju je odigrao po MENI bez ijedne greske. Najvise prekinutih akcija protivnika je uradio a ostali ?To sto se razlikujemo u misljenju pa neka to je normalno samo bez vredjanja
 
da smo kao reprezentacija na ovo SP otisli baksuzno jesmo

Mitrovic bukvalno na nekih 50-60% igra
Vlahovic takodje
Kostic odigrao do 70min protiv Kameruna dobro ali onda bukvalno zadnji atom snage potrosio,da je on 100% imao je bar 2 sanse koje bi drugacio resio tj asisitirao
Sergej isto kao i Kostic-povredio se na istoj utakmici Lacio-Juventus,igra sa otecenim clankom ko jabuka-plav kao da je nesto puklo
sada nam se povredio i Pavlovic u odbrani a momak igra odlicno
Sergej uz Pavlovica najbolji protiv Kameruna....iskreno ocekujem od Tadica da odigra mnogo bolje
 
Au bre Zeljko jel si realan . Katai nema snage da odigra u ovom tempu 20 minuta . Ovo je 100% najbolje sto se ima od igraca i o tome vise nema diskusije . Cekamo startnu postavu protiv Swis pa cemo znati sta je . Ako ne bude Vlahovica i Jovica bice nam jasno da su oni glavni krivci razdora u reprezentaciji . A ako puknemo nista se ne sekiraj za Piksija . Priznace gresku i sta se desavalo . Sada je glupo da prica o tome dok jos imamo sanse .
 
Au bre Zeljko jel si realan . Katai nema snage da odigra u ovom tempu 20 minuta . Ovo je 100% najbolje sto se ima od igraca i o tome vise nema diskusije . Cekamo startnu postavu protiv Swis pa cemo znati sta je . Ako ne bude Vlahovica i Jovica bice nam jasno da su oni glavni krivci razdora u reprezentaciji . A ako puknemo nista se ne sekiraj za Piksija . Priznace gresku i sta se desavalo . Sada je glupo da prica o tome dok jos imamo sanse .
Sto Jovic? Lik dobio zuti jer je prvi utrcao na teren kod gola Pavlovica za 1 1
 
Au bre Zeljko jel si realan . Katai nema snage da odigra u ovom tempu 20 minuta . Ovo je 100% najbolje sto se ima od igraca i o tome vise nema diskusije . Cekamo startnu postavu protiv Swis pa cemo znati sta je . Ako ne bude Vlahovica i Jovica bice nam jasno da su oni glavni krivci razdora u reprezentaciji . A ako puknemo nista se ne sekiraj za Piksija . Priznace gresku i sta se desavalo . Sada je glupo da prica o tome dok jos imamo sanse .
Željko je u ovoj temi,što se fudbala tiče najbolji komentator i prognozer.Ko ne veruje neka prelista temu.Sad,nekima se to može sviđati ili ne.Nešto slično Kimiju u vremenskoj prognozi.
Ispada da nam je pola tima došlo povređeno.Ako su za to krivci iz FSS onda ja povlačim sve što sam izneo za Piksija.Ispada da stvarno neki moraju da igraju sa jednom nogom kako je onomad Piksi izjavio.
 
Au bre Zeljko jel si realan . Katai nema snage da odigra u ovom tempu 20 minuta . Ovo je 100% najbolje sto se ima od igraca i o tome vise nema diskusije . Cekamo startnu postavu protiv Swis pa cemo znati sta je . Ako ne bude Vlahovica i Jovica bice nam jasno da su oni glavni krivci razdora u reprezentaciji . A ako puknemo nista se ne sekiraj za Piksija . Priznace gresku i sta se desavalo . Sada je glupo da prica o tome dok jos imamo sanse .
Bio bi dobar taman za jedno poluvreme.Pa vidi se da Tadić nije na visini zadatka.Trudi se ali ne ide mu baš najbolje.Isto tako i SMS.
 
Dobar je Katai ali za nasu ligu . Vec kada se BSK napali tu nastupaju problemi za njega . Dobro je sto smo opet mi srbi napravili + i - . Sve je moguce da bude i bice jel sam ti rekao . Svi smo zauzeli neku stranu . Ako prodjemo dalje sto je realno sta mi koji smo verovali da kazemo vama nevernicima ?
@lule - ne znam ni ja zasto Jovic ali ne mirisem ga nikako . Od prelaska u Real to vise nije Jovic .
 
Sto vise pametujemo ispostavi se da ispliva iz nasih grudi gnev i mrznja nad nekim pojedincima iz tabora a i neko neznanje.
Konkretno, Zeljko, rekao si da si igrao fudbal 20 godina, isto toliko sam i ja igrao pa mi nije jasno onda zasto vidimo stvari drugacine.
Naime, pises da Sergej ne bi vredeo ni 5 miliona, pusti cifru, napumpane su im cene danas i istog sam misljenja i ja, ali ne mozes reci da covek nije bio na svom zadatku skoro bez i jedne greske u oba susreta a pogotovo protiv Kamerunaca.
Nije bio los ali moze i mora bolje, moderan fudbal trazi brzinu dok nama udje to u glavu ode voz. Igramo fudbal kao pre 30Godina isti, samo sto su tada igrali majstori u tome je razlika. Secam se Robija u Zvezdi, decko je i pusio nije vodio toliko računa o sebi ali je bio kvalitet, brzina, lucidnost, tehnika, driblig, prekid mi danas nemamo igraca koji rešava jedan na jedan, gledam sinoc Portugal, oni svi brane 1-0 ali utisak je da svaki igrac uradi sa loptom sta pozeli, savrsena kontrola.
 
pa nije da ispada da su povredjeni nego jesu
brazilu se povredi nejmar oni mogu da biraju 3 ili 4 igraca kojeg ce staviti....nama kostic aut i koga ti moras staviti da igra levo-Mladenovica koji je 2 nivoa ispod
mitar ocigledno nema snage
sad sa vlahovicem je izgleda pitanje dal je povreda ili nesto drugo
sergej kazem igra jer mora,da je klub u pitanju verovatno mesec dana aut
i kad pogledas od 11 iz startne i najbolje postave nama 4 igraca u kurcu
 
Dobar je Katai ali za nasu ligu . Vec kada se BSK napali tu nastupaju problemi za njega . Dobro je sto smo opet mi srbi napravili + i - . Sve je moguce da bude i bice jel sam ti rekao . Svi smo zauzeli neku stranu . Ako prodjemo dalje sto je realno sta mi koji smo verovali da kazemo vama nevernicima ?
@lule - ne znam ni ja zasto Jovic ali ne mirisem ga nikako . Od prelaska u Real to vise nije Jovic .
Nisi pratio načasu.Ja sam napisao da ćemo proći i da ne možemo 2 da odigramo dobro.Znači da ta dobro odigrana utakmica ostaje protiv Švajcaraca a onda kujte Piksija u zvezde.
 
da smo kao reprezentacija na ovo SP otisli baksuzno jesmo

Mitrovic bukvalno na nekih 50-60% igra
Vlahovic takodje
Kostic odigrao do 70min protiv Kameruna dobro ali onda bukvalno zadnji atom snage potrosio,da je on 100% imao je bar 2 sanse koje bi drugacio resio tj asisitirao
Sergej isto kao i Kostic-povredio se na istoj utakmici Lacio-Juventus,igra sa otecenim clankom ko jabuka-plav kao da je nesto puklo
sada nam se povredio i Pavlovic u odbrani a momak igra odlicno
Sergej uz Pavlovica najbolji protiv Kameruna....iskreno ocekujem od Tadica da odigra mnogo bolje
Mitrovic po meni na prve dve nije odigrao ni 30% svojih mogucnosti, covek je povredjen i jednoststavno se vuce po terenu i nema snage da sacuva loptu da odbrana malo odmori...
 
Vecina fudbalera nisu bas toliko intiligentni, naročito ove mladje generacije, to se jasno vidi i po izjavama i privatnom zivotu vecina je u braku sa sponzorušama, veliki novac je izbio iz glave ono malo mozga sto su imali, nema tu više neke gospode medju njima, ne znam tacno kod nas, imamo Mitrovica i Tadica koji su fini porodicni ljudi i dobri ljudi takodje vecina ovih mladjih visi po splavovima, jure kurave jer oni uopste ne znaju kakvu ribu žele za sebe, novac je prokletstvo samo po sebi, ako ga nemas onda nemaa mira ako ga imas previše ne mozes da odolis iskušenjima, sam Isus je bio protiv novca i govorio je da je to najvece zlo i to je istina. Duga stvar, sto se nase ekipe tice postoje neki veliki problemi i to je razlog zbog kog Vlahovic a i Jovic ne igraju, Piksi nam svima pisa u lice, 90% ljudi vidi isto situaciju samo on kaze da je sve u redu i nek mi neko kaze koga je on to Vodio u karijeri i po čemu je on bolji Trener od Krstajica ili Stankovica koji je bar veliki motivator, covek je 90minuta na ivici terena, prica dere se, postavlja igrače to mnogo znaci u fudbalu a ovaj nas se zavukao u klupu i gleda nesreću i jos pravi nelogične izmene. Kako je moguce da imamo u ekipi 5 igraca koji igraju zadnjeg veznog ili koji mogu da igraju a nemamo igraca kojo je dribler i tehnicar kao Tadic i koji može da igra na toj poziciji? Imamo Ilica, Lukica, Račića, Grujica, Gudelja, zar nije mogao da pozove Katajia umesto Racica pa da čovek dobije 20minuta sa Tadicem ili umesto njega, mozda je nekima smesno ali on nije fizicki losiji igrac od Tadica ali je jedini u Srbiji koji ima i dribling i sut van 16, ima sve sto treba da ima bar protiv ovih amatera je mogao da igra jer nisu ove ekipe jace nego ekipe u LE ili iLS. Tadic vise nije ni senka onog igraca kakav je bio nekada. Kataji je majstorcina ali ume da podbaci ali ume u da resi nemoguće i nikada nebih doveo Sergeja umesto njega u Zvezdi jer nebi dobili nista. Precenjeni igrač, kakvih 100mil ni 5 nebi vredeo u Srbiji.
Zeljko i ako ima problema zar ocekujes da to selektor otvoreno kaze pred vazne utakmice i jos vise rasturi ekipu? To se ne radi. Piksi je gospodin i ako je nesto i bilo iznece sve na kraju. Seti se samo Zeljka Obradovica i Evropskog prvenstva u kosarci u NS. Izgubili smo od Francuza i na toj utakmici se otvoreno videlo da se ne trpe Jaric, Rakocevic, Scepanovic i jos neki. Ovoreno nisu hteli jedno drugom da daju loptu ili se ispucavali i igrali bez obaveze u odbrani. Obradovic je tek na kraju izneo sva ta desavanja i povukao se za sva vremena iz reprezentacije. Piksi je bio deset puta bolji fudbaler nego sto je Obradovic bio kosarkas, ali trenersko iskustvo mu je tanko. Cinjenica je da nemamo neko ime koje bi takvim autoritetom moglo da se nametne igracima, a nemamo ni trenera koji bi svojim dosadasnjim rezultatima bio sposoban da drzi takvu jednu grupu na okupu sa svim njihovim kvalitetima i usijanim glavama. Ovde se svasta pise, ljudi imaju pravo na svoje misljenje, ali neki ne razlikuju Vanju i Sergeja, a do juce nisu znali da je lopta okrugla. Sto se tice Kataija. U moje Zvezdastvo ne treba sumnjati, ali nije vezao dve dobre utakmice u Zvezdi, bljesne nekim potezom, ali to za reprezentaciju nije dovoljno. Od Sergeja ne treba ocekivati cuda ako Lukic i Maksimovic ne mogu da iznesu loptu. Rezime. Selektor je pozvao ono naj bolje sto trenutno imamo. Povrede kljucnih igraca doprinele su da igramo nesigurno i u grcu, a da li je bilo jos kakvih trzavica nadam se da cemo saznati.
 
Coci neslažem se sa tvojim postom u celosti, po mom mišljenju Katai je trebao biti deo reprezentacije kako u kvalifikacijama tako i na ovom prvenstvu.
 
Poslednja izmena:
Nema nikakvih povreda to su Alibi povrede, evo ga Benzema, povredjen ali nije u timu a ne ovi nasi, svi su dobro dok ne izgubimo a onda na scenu krecu priče o povredama pa koja budala jos pusta povredjene igrace? Zar su oni tolika klasa da su povređeni bolji od drugih napadaca? Mislim da Srbija ima jos napadaca u Srbiji i po svetu, nisu ovi kraljevi pa da moraju da igraju. Secam se pre mesec ipo na poratalu b92 bila je vest da je Jovic povredjen i kao muka za selktora a onda komentari, pljuvanja Jovica, smejanje, pa kako je to pojačanje i tada sam ostavio komentar u kome sam napisao da bi bilo dobro da se povrede i ova dva najbolja napadaca sveta ali samo blage povede, nista strasno, volim te momke i želim im sve najbolje ali kako je moguce da neko likuje zbog necije povrede? Ma kraju se desava šta se dešava. Vlahovic ladi jaja, vrućina je, kaze spreman je 100% ali nesme da udje, Jovic takodje, bar je dobio zuti za uspomenu i dugo sećanje. Kakav bre Piksi, mutan tip, ukenjalo ga da prodjemo Portugal svi znamo kako i ona njegova izjavaa u kojoj kaze da bi nas odveo na SP, to se namestilo tako a kada smo trebali da potvrdimo klasu mi smo usrali motku kao i uvek i taj trener kao da ne postoji na terenu, donosi sumanute odluke, ne moram ja da znam sta pričam ali koliko vidim vecina ne veruje da se ovo desava.
 
da li je realno da poredite franucuze i primer navodite benzemu kojeg nema na terenu jer ima pored njega Ziru,Mbape,Grizman,Dembele,Tiram i jos jedan neznam mu ime...povredjeni su kante,toliso,pogba itd itd itd kojih nema
kod nas Mitrovic povredjen,Vlahovic povredjen i imas Jovica i onda poredite francusku i nas
Evo Zeljko navedi mi 2 napadaca koji su mogli umesto Mitra i Duleta na ovo SP? samo bez kataija molim te
 
da li je realno da poredite franucuze i primer navodite benzemu kojeg nema na terenu jer ima pored njega Ziru,Mbape,Grizman,Dembele,Tiram i jos jedan neznam mu ime...povredjeni su kante,toliso,pogba itd itd itd kojih nema
kod nas Mitrovic povredjen,Vlahovic povredjen i imas Jovica i onda poredite francusku i nas
Evo Zeljko navedi mi 2 napadaca koji su mogli umesto Mitra i Duleta na ovo SP? samo bez kataija molim te

Kataji nije napadac ali uopšte nije losiji igrac od bilo kog na toj poziciji i kako mi znamo da on nebi pokazao nista? Mogao je da zove Andriju Pavlovica, Malog Joveljica, Despotovica, ako vec Jovic ne sme da igra vec 4 godine, suguran sam da bi grizli na terenu jer i onako napadaci nisu bas bili u glavnoj ulozi jer se sredina raspala.
 
Kataji nije napadac ali uopšte nije losiji igrac od bilo kog na toj poziciji i kako mi znamo da on nebi pokazao nista? Mogao je da zove Andriju Pavlovica, Malog Joveljica, Despotovica, ako vec Jovic ne sme da igra vec 4 godine, suguran sam da bi grizli na terenu jer i onako napadaci nisu bas bili u glavnoj ulozi jer se sredina raspala.
Jao da . Koje napadace nije pozvao . Mozda je mogao i Milana Bojovica da zovne . Taj je drugi strelac nase ping pong lige . Taj bi bar nekom slomio nogu .
 
Nazad
Vrh