SPORT-Opšta tema

Prvi deo si citirao moj post pa ga i obelezi, a ovaj drugi deo i tvoje lupanje bolje izbrisi.
 
Bravo Banat
Drzi se teme sporta a ne teme zutih stampi 😊 . Neka rade sta hoce , njihov perverzni zivot .
Zanimljivo oko selektora . Ko ce sledeci biti . Vala smo ih promenili strava . Bili i stranci i najbolji nasi treneri i opet nista . Cak smo i Antica ispljuvali . Na Sinisi ga siljili bez sramote . Ocito da nije problem u selektoru po mom misljenju .
U srz Banat👍Ne zelimo mi priznati zbog tvrdoglavosti koje u svemu imamo da nismo dorasli velikih kompeticija, da nam je mentalitet los, pogotovo u takmicarskom delu ( odnosim se na fudbal), da gledamo na sebe kao i u svacemu da smo naj pametniji i najbolji a ne gledamo u realnost gde smo i gde spadamo!
Vecina bivsih odlicnih fudbalera ne zele ni da razmisljaju u pravcu selektora da bi bilo ko u medijima ili javnosti pljunuo po njemu i njegovom imenu.
Nije trebalo ovo ni Anticu ni Mihajlovicu ni Prosineckom u Zvezdi a ni danas Piksiju sve ovo!
Lako je biti bivsa zvezda fudbala a potom pametan trener ako u tom timu imas kadar i nesto nad proseka od fudbalera, primer, Bekenbauer, Krojf, Zidan, Gvardiola itd!
Zasto se ne pitate zasto nije briljirao na nekoj klupi Van Basten, Gulit, Kempes, Maradona itd. pa jednostavno od kokoska ne mozes napraviti petlove pa da ga j…s!
 
Drzi se teme sporta a ne teme zutih stampi 😊 . Neka rade sta hoce , njihov perverzni zivot .
Zanimljivo oko selektora . Ko ce sledeci biti . Vala smo ih promenili strava . Bili i stranci i najbolji nasi treneri i opet nista . Cak smo i Antica ispljuvali . Na Sinisi ga siljili bez sramote . Ocito da nije problem u selektoru po mom misljenju .
antic se zakacio sa tada bogom u srpskom fudbalu Toletom K. pa je oteran,Sinisa je podmladio ekipu ako se dobro secam ali imao je neke oscilacije bas u utakmicama tj rezultatima...realno mislim da ovde da je bio iole neki trener koji malo ima slifa,svakako bi bili na ovom SP(da nismo dobili portugal isli bi u baraz valjda bi tu prosli) jer mislim da stvarno imamo ekipu za to,izgleda da se piksiju malo i posrecilo a ovo posle kameruna danas pokazalo da bas i nije neki strucnjak sto se tice trenerskog posla(ostavimo japan po strani to je smesno i gledati)
napad nam je brutalan zaista kostic,mitar,dusan,jovic,tadic,sms,u sredini imas radilice lukica maksimovica gudelja gruju desno lazovic,zivkovic radonjic,vanja i rajkovic odlicni golmani e sad odbrana po meni kada bi igrali 4 pozadi to bi bila druga prica ovako deluje da je slaba
tako da **greška li ga,po meni svakoj ekipi smo u stanju dati bar 2 gola(brazil pitanje koliko ce i primiti na ovom svetskom)
naprimer 2010 smo imali odbranu ludilo kolarov-subotic-vidic-ivanovic ispred njih vezni stankovic,kuzmanovic,kacar,rasa petrovic znaci da nikad ne primis gol ali jbg nismo prosli grupu
 
Pa ko je gledao komentare u studiju nakon utakmice-sve je rečeno.Mislim da je besmisleno više pisati ko sastavlja ekipu i kreira taktiku i vrši izmene.
 
Vjetrovic i Bogdanovic?? Sta su ta dvojica uradili u zivotu osim sto su bili prosecni fudbaleri?? Gde su pokazali svoje trenersko znanje da bi bili kompetentni kriticari.
 
Pratim samo Premijer ligu . Za to sam Karlo Anceloti . Ono sto sam video od njega to sam video u Man Utd . Ok igrac ali sklon kiksevima . Ne bi ga Real prodao da nije tako .
Aj potseti me sta je bilo na proslom SP . Stvarno ne mogu da se setim . Jel smo se bese plasirali na SP pa je selektor dobio otkaz ? Jel nas tada Krstajic vodio ?
 
a sta kao ne secas se
muslin nas jedva odveo u zadnjem mecu kuci smo dobili velikom mukom dobili gruziju 1 0
nije hteo da mu igra sms,dobio otkaz i dosao krstajic
dobili kostariku golom kolarova iz slobodnog
vodili protiv svajcarske 1 0 na poluvremenu na kraju ni sami isto neznamo kako smo izgubili isto kao i danas sto smo igrali x
i naravno pukli od brazila isto 2 0 mislim
posle nas krstajic i nije nesto lose vodio igrali x sa portugalom i nemcima ali onda smo naleteli na ukrajinu i dobili 5 komada
na kraju se ne kvalifikujemo u pley ofu jer smo pukli od skotske na penale
 
DRAGI FORUMASI Pošto sam poslednja 2 dana odigrao briljantno ,iskusno i lukavo i uspeo da ostvarim lepa novčana sredstva koja nisu zanemarljiva u ZP Srbiji reči ću na glas jer sam uvek bio iskren i otvoren za sve ljude dobre volje STAVICU SINGL NA SRBIJU PROTIV SVAJCARSKE a možda i iz keca u kec ali kec fiks kao kuća .Da ne bude da sam sebičan i da ne želim da podelim sa narodom svoje znanje i predosećaj .Vidim da bi većina vas nabijala Piksija na kolac ili na smrt streljanjem ali ja mu verujem i poštujem njegov rad i njegovo zalaganje i verujem mu. Para očigledno ima na kladionici ali mora da se uplati

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
poslednji singl sinoc i obrazloženje .Poznato je da mečeve između gradskih rivala i kod nas i u Atini dobija uglavnom domaćin .Juče je bilo vidjelo da dobijaZvezda ali Partizan osvaja ABA ligu i prvenstvo i tu nema priče.A kako se igra u lajvu ako igraš na male kvote osuđen si na golgotu samo jake kvote u glavu ali opet podvlačim SAMO ZA PREKALJENE IGRACE amateri stop Veliki pozdrav i srecno
9c4e3743f0354c29a21b676a297264ea.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Au Mornar . Svaki tiket slikas kladionicu . Kao da im dajes reklamu . Izgleda da ti njima dugujes pa moras da ih malo reklamiras 🤣
Zanimljiva mi kvota na Senegal . Po meni su kvalitetnija ekipa od Ekvatora . Bas jaka kvota na pobedu Senegala .
@lule - stvarno sam zaboravio . Ali potsetio si me Muslima . Iako ga nisam voleo bilo mi krivo sto dobio otkap a plasirao ekipu .
 
Au Mornar . Svaki tiket slikas kladionicu . Kao da im dajes reklamu . Izgleda da ti njima dugujes pa moras da ih malo reklamiras 🤣
Zanimljiva mi kvota na Senegal . Po meni su kvalitetnija ekipa od Ekvatora . Bas jaka kvota na pobedu Senegala .
@lule - stvarno sam zaboravio . Ali potsetio si me Muslima . Iako ga nisam voleo bilo mi krivo sto dobio otkap a plasirao ekipu .
Mec Ekvador Senegal nije za igru .Igraj 3 singla na Srbiju prvi je kec na nas drugi je OBA TIMA DAJU GOL i treci singl je 2 do 4 gola .Nemci ce dizati formu a ocekujem dobru kvotu na njih .Hrvati blagi favoriti protiv Belgije Maroko po prikazanom odlicna ekipa .Brazil deluje impresivno ,Argentina ekipa koja moze da dobije svakog ali i da kiksira Steta za ekipu Urugvaja odigrali su muski ali ih nije htelo .Zreb nam je naklonjen a neko rece da idemo na Portugalce i to je odlicno sve se otvara .IDEMO DO KRAJA NEMA PREDAJE SVE PARE NA SRBIJU ALI SVE ::novac::
 
i onda ti je sve jasno ko se ustvari za sve pita..kakav terzic i gluposti
pa sad su uhapsili kao neku kriminalnu grupu sa vozdovca ili vracara sad tacno da ne lupam za neka dva ubistva i kao pripreman atentat na zvalavog a lik mislim nesto Miketic da je prezime preko bate Andreja postao predsednik bokserskog kluba CZ

ali meni su ovi fudbaleri nasi ludilo pazi ako je ovaj trac istina a ko zna
imas milione mlad si zgodan mozes da imas bukvalno koju hoces(citava planeta je tvoja) i ti ozenis bukvalno kuravelu preko koje su presli ko zna koji svi vec i znas da je sponzorusa ili kako je vec nazvati...evo ta manekenka Ana Rajkovic sada pazi bila sa ovim nasim najboljim bokserom svih vremena Veljkom Raznatovicem jedan od primera,krem de la krem naseg drustva
ili Jovic ovu Sofiju itd itd pa da joj je od zlata majka mu stara znas da je kuravela i da si verovatno samo broj,rodi ti dete i bas je briga posle
Ako je samo deo od ovog istina onda strucne sluzbe FSS treba da lete ne moze psiholog da ne zna.Uneo se razdor u ekipu bez potrebe.Sad kazu nece niko da razgovara sa doticnim pa kako onda da igraju.O igrackim kvalitetima necu da razmisljam jer nisam kompetentan o ljudskim vec ispada da mozemo.Recite mi jel se neki fudbaler ozenio sa nekom fakultetski obrazovanom devojkom ili mozda domacicom?
 
Vecina fudbalera nisu bas toliko intiligentni, naročito ove mladje generacije, to se jasno vidi i po izjavama i privatnom zivotu vecina je u braku sa sponzorušama, veliki novac je izbio iz glave ono malo mozga sto su imali, nema tu više neke gospode medju njima, ne znam tacno kod nas, imamo Mitrovica i Tadica koji su fini porodicni ljudi i dobri ljudi takodje vecina ovih mladjih visi po splavovima, jure kurave jer oni uopste ne znaju kakvu ribu žele za sebe, novac je prokletstvo samo po sebi, ako ga nemas onda nemaa mira ako ga imas previše ne mozes da odolis iskušenjima, sam Isus je bio protiv novca i govorio je da je to najvece zlo i to je istina. Duga stvar, sto se nase ekipe tice postoje neki veliki problemi i to je razlog zbog kog Vlahovic a i Jovic ne igraju, Piksi nam svima pisa u lice, 90% ljudi vidi isto situaciju samo on kaze da je sve u redu i nek mi neko kaze koga je on to Vodio u karijeri i po čemu je on bolji Trener od Krstajica ili Stankovica koji je bar veliki motivator, covek je 90minuta na ivici terena, prica dere se, postavlja igrače to mnogo znaci u fudbalu a ovaj nas se zavukao u klupu i gleda nesreću i jos pravi nelogične izmene. Kako je moguce da imamo u ekipi 5 igraca koji igraju zadnjeg veznog ili koji mogu da igraju a nemamo igraca kojo je dribler i tehnicar kao Tadic i koji može da igra na toj poziciji? Imamo Ilica, Lukica, Račića, Grujica, Gudelja, zar nije mogao da pozove Katajia umesto Racica pa da čovek dobije 20minuta sa Tadicem ili umesto njega, mozda je nekima smesno ali on nije fizicki losiji igrac od Tadica ali je jedini u Srbiji koji ima i dribling i sut van 16, ima sve sto treba da ima bar protiv ovih amatera je mogao da igra jer nisu ove ekipe jace nego ekipe u LE ili iLS. Tadic vise nije ni senka onog igraca kakav je bio nekada. Kataji je majstorcina ali ume da podbaci ali ume u da resi nemoguće i nikada nebih doveo Sergeja umesto njega u Zvezdi jer nebi dobili nista. Precenjeni igrač, kakvih 100mil ni 5 nebi vredeo u Srbiji.
 
Vanju bi svaki klub poželeo,samo što je morao da sluša Piksija da je pas igra naš adut pa se tu desi greška.ne znam što toliko forsiraju golmana u pas igri.Da li je i to koncepcija.
Meni kod Piksija najviše smeta što se on sklanja od odgovornosti.I povrede i fizički pad... (to je sinoć počeo i Obradović posle derbija-a znamo da je kao trener postigao velike uspehe)ali u ove dve utakmice je podbacio kao trener.Ne znam kako neki ovde to ne vide.I Binić je opleo po Piksiju i igri posle 3:1.Binić ipak nije bio prosečan fudbaler kao Bogdanović.
 
Sto vise pametujemo ispostavi se da ispliva iz nasih grudi gnev i mrznja nad nekim pojedincima iz tabora a i neko neznanje.
Konkretno, Zeljko, rekao si da si igrao fudbal 20 godina, isto toliko sam i ja igrao pa mi nije jasno onda zasto vidimo stvari drugacine.
Naime, pises da Sergej ne bi vredeo ni 5 miliona, pusti cifru, napumpane su im cene danas i istog sam misljenja i ja, ali ne mozes reci da covek nije bio na svom zadatku skoro bez i jedne greske u oba susreta a pogotovo protiv Kamerunaca.
 
Nazad
Vrh