SPORT-Opšta tema

Ovo mi mirise na nerešeno ( Brazil : Schvajcarska ) Šta onda biva , ima li za nas neke matematike ili je alezikaput ?
Upsss . . . ipak im murnuse Brazilci , nadamo se da će još neki . . .
Oni po 4 boda,mi i Kamerun po 1.Švajcarska ide na nas i moramo da ih bijemo sa dve razlike,a Kamerun da bije Brazil isto tako da bi se provukli na gol razliku.I šta će im to da Piksi kenja kako je prošao grupu na foru kao što je i otišao na SP
 
Највећи утисак утакмице ми је неки минут пред крај утакмице на трибинама разочарано српско дете које се хвата за главу од муке ..

Милиони разочараних,
А због кога ,
Због битанги и хохштаплера од играча и тренера ,
који немају ону ствар да бар кажу лоше је, криви смо..

Само у каменолом на принудни рад па ће бити неке одговорности..
 
Ako Brazil pobedi onda nam ovaj poraz ne pravi štetu, dobijemo Švajcarsku i idemo dalje. Njih dobijamo sigurno i ovako kilavi. Pitanje je sta je Brazilu u interesu ali ne verujem da bi rešavali prolazu protiv kameruna
Mi treba dobro da tučemo Švajcarce jer lako mogu Brazilci da daju bod Kamerunu.
 
ma ako smo im mi dali 3 komada a mogli i bar jos jedan brazil ce 5...evo sad kazem 4 ili 5 komada brazil daje kamerunu jos kad ulete ovi sa klupe sto nisu igrali pa da se dokazu i pokazu da su i oni tu

plus brazil nama trebao bar 3 svici bar 2 kamerun ce da strada nazalost,to tako ide obicno
 
Ništa taj bod ne igra Kamerunu,osim ako nas ne napune Švajcarci pa da ne budu zadnji.

Svakako moramo da bijemo Švajcarsku i da navalimo svim silama koje nemamo :D
 
Pa mi jako male sanse imamo i sa svajcarcima,oni 90 minuta trce a nas mitrovic seta ovce po terenu

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ako Kamerun pobedi Brazil šta onda biva ( naravno i mi pobedimo Schvicu )
Sledi grupnjak sa Afrikancima 🤣
Niste realni uopste . Ne razmisljajte vise o porazu Brazila jer do toga nece doci . Imamo sve u svojim rukama . Od pocetka se znalo da ce mec sa Swis biti glavni . Ako smo Kameruncima uvalili 3 komada i ovima cemo bar jedan . U napadu Swis je teska nula .
 
Na svakom prvenstvu imate ekipu koja napravi iznenadjenje i dodje do polufinala, eto Belgija je 2018 izbacila brazil.
2014 Kostarika ispala u cetvrtfinaly od Holandjana na penale.
2002 Juzna koreja polufinale
1994 Bugarska polufinale.
Mozete vi i od manje poznatih igraca da napravite vrlo ozbiljan tim, jer je ovo na kraju timski sport ali to onda zavisi od selektora da tako nesto i stvori .
Prvenstvo 1994 je bilo poznato po najboljem suđenju.Svaki klizeći sa leđa je bio crveni karton a ne ovo sada.Svaki klizeći se mora sankcionisati a ne,kao prvo je dotakao loptu-a što se igrač prosuo posle preko njegove noge,to nikom ništa.
 
Prvenstvo 1994 je bilo poznato po najboljem suđenju.Svaki klizeći sa leđa je bio crveni karton a ne ovo sada.Svaki klizeći se mora sankcionisati a ne,kao prvo je dotakao loptu-a što se igrač prosuo posle preko njegove noge,to nikom ništa.
koliko pratim ovo prvenstvo oni izgleda da su iskljucivo odredili var samo u slucajevima kad se postizu golovi ili kad neko padne u sesnajsterac , a mogli bi da ga koriste i kad neko simulira faul.
 
Imamo li mi nekog pored Vlahovića i Mitrovića ko igra kao napadač?
Jel imamo nekog da menja Tadića?

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
nema panike idemo dalje sigurno .Stop pesimistima i hejterima idemo samo jak.Lule28 javi se po nekad a može i član Pexap iz Novog Sada tu smo da se pomognemo sa ponekim savetom .....ali pravovremeno
5638e56a657de15234e209b5e4053fc7.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
nema panike idemo dalje sigurno .Stop pesimistima i hejterima idemo samo jak.Lule28 javi se po nekad a može i član Pexap iz Novog Sada tu smo da se pomognemo sa ponekim savetom .....ali pravovremeno
5638e56a657de15234e209b5e4053fc7.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
U ala si utanjio uplatu 🤣
Daj nam sledeci singl da i mi uzmemo nesto .
 
Nazad
Vrh