SPORT-Opšta tema

mornar smaras
sad cu da ti otvorim novu temu kladjenje tiketi
pa tamo daj savete al molim te samo pre nego sto utakmica krene...hvala unapred ;)
 
U pravu si potpuno ali si me aktivirao sa onim tvojim tiketima sa sakrivenim uplatom i sad je ova tema krenula i u nekom edukativnim smeru ali kako god bilo spojicemo lepo i korisno
1d1e77457b93b9c5256fe1b2e92b6887.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
a ova dvojica kolega Coci64i Pexap kažu da pijem jedno piće ceo dan i gledam u mrtvu tačku a iz priloženog jasno može da se vidi širok spektar lucidnih poteza maštovitih i krajnje iracionalnih ali koliko god bili neobični doprinose značajno kućnom budžetu Aj pomozi bože uvek se zahvalim svevišnjem na uzrasnim darovima
539d56dd816eb3bdce90ba434a309e90.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
mornar smaras
sad cu da ti otvorim novu temu kladjenje tiketi
pa tamo daj savete al molim te samo pre nego sto utakmica krene...hvala unapred ;)
da interesantno da se tiketi pojave samo kad su utakmice zavrsene ,nema tiketa pre utakmica, mozda ima i dosta promasaja? Ovako ispada da je svaki tiket 100% pogodak, neznam da li iko ko igra kladionice ima svaki put dobitni tiket?
 
ma nema niko,bili bi milioneri odavno pa i ja sam,juce me gober zajebe na skokovima a durent mi dodje sa poenima jbg,danas iskreno brazil igrao 1 i 2+ jbg ssta su promasili u ona dva poslednja napada ali sta je tu je,protiv kameruna cepam 4 a mozda i 5+ da brazil daje
ma lik radi u kladionici sto ne znaci nista lose da se ogradim odmah,posao ko posao svaki drugi
ali ovo uopste nisu njegovi tiketi,gle vreme uplate jedan u pola 11 jedan u 12 sledeci u pola 2 lik ili radi ili stalno visi u kladionici e ovo drugo ako je tako to je vec problem,naravno njegov ne nas
jer ako radi politika kuce je da se radnik nesme kladiti
al smara ljude,problem je sto je i meni dosadno pa i ja smaram ljude
opekao ruku pre koji dan imam dva plika ko palac na levoj saci,uhvatio za uzarenu cev kreten a svinjokolj za 2 3 dana popizdeo skroz,jos ovaj jekoderm smrdi u tri pm,nista gore nego kad njega moras koristit
 
Retko realan komentar. Sigurno da mozemo bolje, da li ce to biti dovoljno za Kamerun i Svajcarce videcemo. Licno se vise bojim Kameruna. Slabija je ekipa, a nama pobeda imperativ da bi vratilli samopouzdanje mada bi i sa neresenim ostali u igri u zavisnosti od utakmce Svica- Brazil
Napisah ovo pre dva tri dana. Optimista sam do kraja, ali mi se ne svidjaju pogledi koji igraci razmenjuju. U jednom momentu Mitrovic stoji par metara u ofsajdu i namerno nece da izadje, a ostali kao da mu se smeskaju. Par puta izrazito sebican. Kostic je igrao dok je imao snagee.Da se ne zavaravamo bolje od ovog nemamo
 
@mornar - Jel ti ovaj drugi tiket u 12:00 uplacen , bilo uzivo kladjenje ?
@lule - Pa i njemu drhti ruka . Da mu prvi nije prosao ne bi se vise danas ni kladio . Ali kada krene onda krene . A sto kazem moguce i da radi pa slika dobitno tiket od nekoga pre uplate . Ajde Mornar sutra mi u PP posalji sliku tiketa koji si uplatio pre tekme . Ako mi ne posaljes Lule ce biti u pravu .
 
Evo i neka moja prognoza .
Igrao BiH tačan rezultate ako je to moguće ?
Brazil - Kamerun 7:0
Srbija - Schvajcarska 3:0
Ako se setim narednih dana ću da uplatim 200din na ovu kombinaciju
 
Napisah ovo pre dva tri dana. Optimista sam do kraja, ali mi se ne svidjaju pogledi koji igraci razmenjuju. U jednom momentu Mitrovic stoji par metara u ofsajdu i namerno nece da izadje, a ostali kao da mu se smeskaju. Par puta izrazito sebican. Kostic je igrao dok je imao snagee.Da se ne zavaravamo bolje od ovog nemamo
sto se tice mitra...promasio bar 2 gola danas,ceo napad tj tim igra da mu namesti gol,mlatara rukama i nezadovoljan citav mec,nameste mu gol da samo gurne loptu u mrezu,raduje se sam umesto da krene ka zivkovicu i ostalima u zagrljaj,ne trazi zamenu i ako mrtav,,,vrlo cudno danas od mitra

krenuli su juce i tracevi da je vlahovic opalio anu rajkovic i da se saznalo,da se njih dvoje potukli a da sa dusanom sad niko ne prica u repezentaciji
takodje da pegla i karleusu koja je pazi sad u kataru
neki igraci da su zaratili sa piksijem pa zato ni ne igraju
 
@lule - Moze biti a razmisli sledece . Ko je nameracio glavnu stolicu u FSS . E bas taj moze da napravi haos u timu . Po meni ce pre to biti 🤔
 
sto se tice mitra...promasio bar 2 gola danas,ceo napad tj tim igra da mu namesti gol,mlatara rukama i nezadovoljan citav mec,nameste mu gol da samo gurne loptu u mrezu,raduje se sam umesto da krene ka zivkovicu i ostalima u zagrljaj,ne trazi zamenu i ako mrtav,,,vrlo cudno danas od mitra

krenuli su juce i tracevi da je vlahovic opalio anu rajkovic i da se saznalo,da se njih dvoje potukli a da sa dusanom sad niko ne prica u repezentaciji
takodje da pegla i karleusu koja je pazi sad u kataru
neki igraci da su zaratili sa piksijem pa zato ni ne igraju
Pa zar nisu u karantinu.Ili su dešavanja od ranije.
 
Sad mogu da kažem Cociju da sam našao trenera koji će bolje voditi reprezentaciju.JA.Zašto Radonjića kasno uvodi i to kad treba da se čupa.Brazilci neće dati nama da idemo dalje.Igraže nerešeno sa Kamerunom i baj,baj.
Ne znam vaše mišljenje ali po meni su oba gola dali iz ofsajda-naročito drugi.
Tvoje znanje i poznavanje fudbala je za neke nepoznanica, ali tastatura trpi sve. Tesko se velika fudbalska imena prihvataju selektorske palice. Da li se plase da ne ukaljaju svoje fudbalsko ime ili nisu imali podrsku saveza, tek kroz istoriju su jedino Rajko Mitic, Pizon i Dejo sedeli na klupi reprezentacije. Ni Toplak, ni Valok ni Miljan ni Santrac ni Muslin ni Petko ili Toza Veselinovic, da ne spominjem Krstajica, Djukica, Drulovica ili Curcica, Tumbu koji su mi sad pali na pamet. Veliki igraci nisu bili ni Antic ni Osim, ali su napravili neki rezultat. Mi trenutno nemamo trenera koji bi svojim rezultatima, autoritetom i znanjem mogao da bude na klupi ovoj generaciji. Takodje ne vidim ko bi u buducnosti to mogao biti. Mozda ce pokusati sa strancem, ali i to je vidjena stvar sa Clementeom i Advokatom.
 
Tvoje znanje i poznavanje fudbala je za neke nepoznanica, ali tastatura trpi sve. Tesko se velika fudbalska imena prihvataju selektorske palice. Da li se plase da ne ukaljaju svoje fudbalsko ime ili nisu imali podrsku saveza, tek kroz istoriju su jedino Rajko Mitic, Pizon i Dejo sedeli na klupi reprezentacije. Ni Toplak, ni Valok ni Miljan ni Santrac ni Muslin ni Petko ili Toza Veselinovic, da ne spominjem Krstajica, Djukica, Drulovica ili Curcica, Tumbu koji su mi sad pali na pamet. Veliki igraci nisu bili ni Antic ni Osim, ali su napravili neki rezultat. Mi trenutno nemamo trenera koji bi svojim rezultatima, autoritetom i znanjem mogao da bude na klupi ovoj generaciji. Takodje ne vidim ko bi u buducnosti to mogao biti. Mozda ce pokusati sa strancem, ali i to je vidjena stvar sa Clementeom i Advokatom.
A ti hoćeš da kažeš da ti poznaješ fudbal.
 
Nazad
Vrh