SPORT-Opšta tema

Ajde sad iskreno a sta je taj piksi?kao igrac nije bio samo on tamo,cela ekipa je bila dobra. Ali kao trener je 0. Pa i plasiranje u katar onaj gol bio ocigledan tako da sudija nas progurao na ovo takmicenje a gori fudbal nisam video

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Na svakom prvenstvu imate ekipu koja napravi iznenadjenje i dodje do polufinala, eto Belgija je 2018 izbacila brazil.
2014 Kostarika ispala u cetvrtfinaly od Holandjana na penale.
2002 Juzna koreja polufinale
1994 Bugarska polufinale.
Mozete vi i od manje poznatih igraca da napravite vrlo ozbiljan tim, jer je ovo na kraju timski sport ali to onda zavisi od selektora da tako nesto i stvori .
 
O Piksiju kao fudbaleru netreba trošiti reči, takav majstor teško da će se pojaviti na našim prostorima. Odbrana igra jako loše i čudime da tu Đorović nije sugerisao kako da se postave i kako da zatvaraju jedan drugog. Sem Pavlovića ostali igraju kao amateri.
 
Ako Brazil pobedi onda nam ovaj poraz ne pravi štetu, dobijemo Švajcarsku i idemo dalje. Njih dobijamo sigurno i ovako kilavi. Pitanje je sta je Brazilu u interesu ali ne verujem da bi rešavali prolazu protiv kameruna
Po do sada vidjenom, tesko. Mislim da let za nazad mirise k'o dunja sa ormara.
 
Piksi je trenerska prevara isto kao i Djordjević za košarku.

Daješ Mitroviću celu utakmicu,a dečko očigledno ne može da potrči.Uz to prva stativa dva slobodna igrača on šutira pod uglom,a i dečko je izuzetno sebičan.Za to vreme klupu mu greju Vlahović i Jović.

Na 3:1 njemu zadnja linija stoji visoko,a igraju protiv Afrikanaca koji do juče bežali od lavova.

Autoritet nula i svakom konferencijom pokazuje koliki je raspad,sad provejava da je neko nekome jebao ženu,pa se i pobili na treningu (Vlahović,Rajković).

A pred polazak nikad bolja atmosfera,nikad bolji tim,a sad piša po svakom igraču za svoj neuspeh.Kad ono ko je jebao čiju ženu i ako nije zašto nije.

Dakle Brazil da pregazi Švajcarsku i Kamernu mi da bijemo Švajcarsku,jeste kako da nije.

Gomila naduvenih bilmeza kojima voda ušla u uši.
 
pazi on konferenciju posle meca drzi kao sto mi ovde komentarisemo na forumu

bukvalno kao da on nije na klupi nego negde sa strane pa daje ocene kakav je bio mec
kaze odbrana stoji visoko kao da on ne utice na to kako ce oni igrati
 
Pa ne može svako da bude trener,ali moj pokojni deda da sutra ustane iz groba video bi da klupu greje igrač od 100 miliona i pitao bi ga sinko,a što ti ne igraš.

Čovek napravio izmene koje veze sa životom nemaju.Nek lepo kaže ko mu preti da drži Mitrovića i Tadića na terenu pa da se skupimo da mu pomognemo.

Cele pripreme igraš sa dva napadača i ide ti koliko toliko,onda odeš na svetsko prvenstvo i igraš sa šlogiranim Mitrovićem napred,odbranu držiš visoko,a nemaju snage da potrče sve da im život zavisi od toga.Kakav je on **greška trener.
 
Taj bolje da nije ulazio protiv Brazila . Sve paseve je pogresio . Ali trebao je na 3:1 da ubaci brzog Jovica i odmori Mitra za Svajcarce .
Brazil trenutno nista ne igra a i Svajcarci su blagi uzas . Slicno poluvreme kao nase .
 
Ovo mi mirise na nerešeno ( Brazil : Schvajcarska ) Šta onda biva , ima li za nas neke matematike ili je alezikaput ?
Upsss . . . ipak im murnuse Brazilci , nadajmo se da će još neki . . .
Jbmti , kako se sve menja dok pišem , ipak ofsajd !
 
Poslednja izmena:
Danas kao da sam gledao 2 ekipe seoske beton lige.Umesto da se povuku zato sto nemaju snage za vise od 60 min oni nesto kao napadaju sa 4-5 igraca ostali igraci daleko od njih.Linije tima daleko jedne od druge.

Neuigranost, bezvoljnost, cirkus.neki neka okace kopacke o klin.Piksi nikada nikakav uspeh nije postigo kao trener, tu neracunam cirkus Japansku ligu.Totalna 0 od strucnog staba.

Svajcarci lice na ekipu protiv Brazila, mi nismo licili na nista.
 
Ne vredi ni raspravljati ni gledati ih vise!
Jednostavno ako ne pobedis Kameruna kad vodis sa 3:1 u 65 min a imas velikana fudbalera za selektora koji na kraju krajeva mozda i nije imao uticaj nad naduvenim lobanjama koji su mislili da su vatali Boga za noge onda zasto i kako pobediti siptarske Svajcarce koji ce ginuti na terenu.
Jel pratite vi igru Svajcaraca koji ne daju da disu Brazilcima!
Pukli su nasi i zasluzuju vratiti se jer ipak nisu dorasli ovakvog takmicenja!
 
Nazad
Vrh