SPORT-Opšta tema

gledam sad inserte,nestvarno da smo mi pravili ofsajd kamerunu na 3 1 i 3 2 rezultat..tu igraci nisu krivi nego im trener i klupa ne kazu da odustanu od te igre
sto kaze rade bogdanovic-prvi put je gledao utakmicu a da trener(selektor) ne postoji na klupi jednog tima
 
Sad mogu da kažem Cociju da sam našao trenera koji će bolje voditi reprezentaciju.JA.Zašto Radonjića kasno uvodi i to kad treba da se čupa.Brazilci neće dati nama da idemo dalje.Igraže nerešeno sa Kamerunom i baj,baj.
Ne znam vaše mišljenje ali po meni su oba gola dali iz ofsajda-naročito drugi.
Pa ako svajcarska pobedi Brazil ,onda je baj,baj. A to je mozda i posteno kad se mi uvek moramo oslanjati na druge da za nas rade posao .
 
Zanimljivo da vecina koja je nesposobna i da gleda fudbal na tv su gajili nadu da cemo igrati polufinale!
Ko da igra? Ovi su totalno nesposobni za ovu igru! Nije mi jasno samo koja vijuga je otpala Piksiju kad je na teren ostavio do kraja onog morona i bolesnog Mitrovica!
Pa niko nije mnogo ocekivao dok sveznajuci vodja nije rekao da cemo igrati polufinale . Onda krenuli mediji ka toj prici a sada kuku lele . Vazno da smo jos u igri a sve je moguce . Sto da nije ? Ali zasto smo ispali ako Brazil odigra nereseno veceras . I sa tim rezultatom ostajemo u igri .
 
Pa niko nije mnogo ocekivao dok sveznajuci vodja nije rekao da cemo igrati polufinale . Onda krenuli mediji ka toj prici a sada kuku lele . Vazno da smo jos u igri a sve je moguce . Sto da nije ? Ali zasto smo ispali ako Brazil odigra nereseno veceras . I sa tim rezultatom ostajemo u igri .
Švajcarska će imati 4 boda,brazil 4
 
Mislim da je i Piksija i igrace ovde pojeo strah kasnije da ne prime i 4 gol pa su im se malo vezale noge. A pre toga ih je zeznula i neka zelja da opravdaju ocekivanja i daju jos neki gol pa su se otvorili ko da jure rezultat , jer lepo su krenuli posteno nekoliko lepih akcija propustenih sansi ali jbg to je ono pravilo kad te stigne kazna za promasaje. Malo smo "potrosili" srecu protiv Portugala prvo onaj gol u Beogradu kada je lopta realno prošla gol liniju pa posle Mitrovicev gol u Portugalu.
Mislim da su nam nerealne sanse da prodjemo dalje, ali voleo bih da pobedimo Svajcarce cisto da dokazemo da nismo dzaba na SP.
Pa polako da se okrenemo kvalifikacijama za EP da lepo odemo tamo posle 20 i kusur godina. Tu su nam realno vece sanse sa evropskim ekipama. Ne leze nam bas ove africke i juzno americke reprezentacije za brzim igracima i kondicijom da trce isto 2 utakmice zaredom.
 
Ne slazem se sa tvojim razmisljanjem . I u EU imas brzanjce samo takve . Sreca sto nismo u grupi sa Francuskom pa da vidis . A ako cemo da cekamo pobede nad Gruzijom Jermenijom i Albanijom izes to . Neka onda igraju samo igraci iz nase lige . Mada kada boljem razmislim vise nema ni nasih igraca u nasoj ligi . I tu stranci dominiraju .
 
Pocela je analiza svega ali niko da kaze to je sto imamo mozda i najbolje u ovom trenutku,bitno je da spomenete sveznajuceg vodju bar da neko bude kriv.Ostavite nesto i za kasnije jer verovatno ce ubrzo ostati upraznjeno mesto selektora pa mozemo da konkurisemo bar preko foruma
 
Upravo tako, kod 3:1 za nas nije osvežio ekipu nego ostavio rovite Mitrovića i Kostića i slabo pokretljivog Sergeja. Inače sem Pavlovića odbrana nam je katastrofa nezna se koje gori od koga.
ma da
i menjas formaciju na 4411 i zatvaras utakmicu
kostic van mladenovic unutra na levog beka,jovic ili vlahovic za mitra,gruja za sms,milenkovic na desnog beka imas dva stopera u igri svakako(veljkovic i mitrovic) nista nam kamerun ne bi mogao

evo kalman ja se prvi prijavljujem za buduce upraznjeno mesto,ovo kako je vodio piksi sa kamerunom bi mogla svaka budala-samim tim i ja

da dodam oba puta je milenkovic zakasnio sa izlaskom iz ofsajd linije kod oba gola kameruna
nevera-jos sam pod utiskom da na 3 1 praimo ofsajd zamke na 40m od gola i primamo golove na kontra napad na SP
 
Ako Brazil pobedi onda nam ovaj poraz ne pravi štetu, dobijemo Švajcarsku i idemo dalje. Njih dobijamo sigurno i ovako kilavi. Pitanje je sta je Brazilu u interesu ali ne verujem da bi rešavali prolazu protiv kameruna
 
Као што сам и писао... ако не можемо да победимо Камерун и Швајцарску онда и не треба да идемо даље. Екипа је реаговала онако како би свака умишљена група (полу)паметних фудбалера и реаговала после онога како их је тренер напеналио да немају кондиције а они сви играли целе утакмице у тимовима.
Ако већ нема кондиције за 90 минута онда ти је потребна фанатична мотивација да би се играло до преко максимума. Али тренер није мотиватор јер он воли себе изван свега свих. Требао је да каже после Бразила били су боњи и готово. Идемо даље. Али он је тражио оправдање и то га је сачекало на овој утакмици. То са повредама не пије воду... И ја бих повео ове играче који су играли квалификације али онда бајо кажи идемо на првенство не очекујте ништа... Као да и то ншто су отишли није довољно...
Али новинари су га дизали у небеса и гурали га да освоји финале... Не иде то мој Брајко без муке, крви и зноја...

Пола Србије је хтело да победимо Бразил а пола да играмо финале. Сви су им писали хвалоспеве. После изгубљене утакмице сви су се ухватили за Бразил. Нису испуштали ова три дана ни фудбалере ни тренера и стално их враћали на тај пораз.
Онда је цела Србија кривила играче и тренера за тај пораз уместо да се сви окрену овој утакмици са Камеруном.
Сад после овог нерешеног сви су се наљутили и надурили као мала деца.
Остаје да навијамо за Бразил да победи.

Бојим се да ће у том одлучујућем мечу да нам проради балкански менталитет... што значи мрцварење, циганчење, грешке па онда маестрална игра па црвени картон...

Постоји опција пролаза али треба победити Швајцарску ако буде имала 4 поена и то са 2 гола разлике?
А шта ако Швајцарска победи Бразил?
 
ma da
i menjas formaciju na 4411 i zatvaras utakmicu
kostic van mladenovic unutra na levog beka,jovic ili vlahovic za mitra,gruja za sms,milenkovic na desnog beka imas dva stopera u igri svakako(veljkovic i mitrovic) nista nam kamerun ne bi mogao

evo kalman ja se prvi prijavljujem za buduce upraznjeno mesto,ovo kako je vodio piksi sa kamerunom bi mogla svaka budala-samim tim i ja

da dodam oba puta je milenkovic zakasnio sa izlaskom iz ofsajd linije kod oba gola kameruna
nevera-jos sam pod utiskom da na 3 1 praimo ofsajd zamke na 40m od gola i primamo golove na kontra napad na SP
Ako bude odlucivao jedan glas kod izbora mozes racunati na moj glas
 
Pocela je analiza svega ali niko da kaze to je sto imamo mozda i najbolje u ovom trenutku,bitno je da spomenete sveznajuceg vodju bar da neko bude kriv.Ostavite nesto i za kasnije jer verovatno ce ubrzo ostati upraznjeno mesto selektora pa mozemo da konkurisemo bar preko foruma
Vodja je sam sebe prozvao kada se pravio pametan i rekao za polufinale . Nisam rekao da je on kriv kao sto nisam do sada nikoga prozvao . Piksija nikako ne dirati . Ima apsolutno prava na neku gresku . Jedino ce mu Kokeze i ostala ekipa poceti da smesta . Kada ubace lovu u medije krece pljuvacina Piksija .
 
Pa svi mi smo prizeljkivali polufinale to je dozvoljeno i njemu i nama.Ali on nije smeo da napise ili da izjavi da mi nemamo kvalitet za to nama je to bilo dozvoljeno ali nismo.Pogledajte ove momke kako oni igraju iako niko od njih nema cenu od 100 mil i nece igrati ni polufinale a nas bi pojeli
 
@Banat013
Ne treba gledati sve bukvalno, ja nisam napisao da nema brzih igraca i u Evropi vise sam mislio na visok tempo tj na kondiciju, jer se kod vecine evropskih reprezentacija ne forsira toliko brza igra non stop (ne gledam klubove i tamo kako igraju to je druga stvar) kao sto je Brazil igrao protiv nas npr. Nas je vise to ubilo. Sad nas je opustenost i brzina pojedinaca dokrajcila, i to ide na dusu i igraca i strucnog staba.
 
Poslednja izmena:
Ako Brazil pobedi onda nam ovaj poraz ne pravi štetu, dobijemo Švajcarsku i idemo dalje. Njih dobijamo sigurno i ovako kilavi. Pitanje je sta je Brazilu u interesu ali ne verujem da bi rešavali prolazu protiv kameruna
To da ali dzaka i saciri imaju vecu motivaciju da nas pobede nego nasa cela ekipa. Videces kako ce oni da trce i da se bore do zadnjeg minuta

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh