SPORT-Opšta tema

Svaki put uHebemo situaciju sami sebi. Dva gola prednosti,umesto da zakljucas sredinu,ne srljas,oni u odbrani nisu ostali u liniji. Ma tuga od fudbala kako igramo odbrambeno. Sad ne zavisimo sami od sebe,nego klasika nasa,cekaj sta drugi urade..
 
sad idemo bilo bi dobro da ovi pobede a ovi drugi izgube i mi pobedimo i prolazimo... ista prica se ponavlja kao i uvek

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Ja bih ovde naterao 'igrače' da plate smeštaj, hranu i karte i odmah nazad..
Mi nebismo uopšte trebali da igramo fudbal, neznam ko nam je rekao da to možemo da radimo.
 
Zanimljivo da vecina koja je nesposobna i da gleda fudbal na tv su gajili nadu da cemo igrati polufinale!
Ko da igra? Ovi su totalno nesposobni za ovu igru! Nije mi jasno samo koja vijuga je otpala Piksiju kad je na teren ostavio do kraja onog morona i bolesnog Mitrovica!
 
Kako nisu krivi, kada se vuku k'o babe?
Uopšte nemaju nikakve ideje sa loptom, trijes puta je vratiše preko celog terena do golmana.. Jadno..
Piksi naučio japance od nule da igraju fudbal, a za naše nema pomoći..
Još su kamerunci realno mogli pobediti sa dva-tri gola razlike..
Kaže piksi: nama je bitno što igramo lep fudbal..:haha: A rezultata nigde..
 
Je l Mitrovic ima ugovor da mora da igra sa jednom nogom po svaku cenu? Dva napadaca imamo na klupi, pokretljivog Djuricica, Grujica, on ubacuje defanzivce. Cuvamo 3-3 a Mitrovic ne moze da hoda Pa nije on Srbija, veci autoritet ima od Ronalda. Dao je gol, vadi ga napolje prokockao je silne prilike. Ovo je dno dna.
 
Do 90min na terenu nasi oko 15min igraju kako valja a ostalo zalost. Uopste nemaju igru za prolazak dalje

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Sta kazes Lule . Sumljas u Zokijevo iskustvo . Ovo je tekma za publiku
Sad mogu da kažem Cociju da sam našao trenera koji će bolje voditi reprezentaciju.JA.Zašto Radonjića kasno uvodi i to kad treba da se čupa.Brazilci neće dati nama da idemo dalje.Igraže nerešeno sa Kamerunom i baj,baj.
Ne znam vaše mišljenje ali po meni su oba gola dali iz ofsajda-naročito drugi.
 
Jedno sam siguran da ćemo tući Švajcarce ako se probudi Piksi i krene bez Tadića,Maksimovića,Mitrovića i da molimo Boga da se Pavlović oporavi.I ovako nam je odbrana šuplja a bez njega je haos.Pitao bih Piksija što nije igrao bunker na 3:1.
 
Naši uvek glume neke manekene i seka-perse.
Kada vidim onog Rišarlisona iz Brazila ili neke druge koji muški igraju fudbal, pitam se jesu li naši došli iz obdaništa..
 
Nazad
Vrh