SPORT-Opšta tema

zivkovic im pokloni korner ocajno
steta za dve sanse mitra,trebali smo voditi jbg
tadic katastrofalan i protiv brazila a i danas do sada a bez njega mi nazalost nista nemozemo
 
Sad treba uvesti Radonjića.Mislim da će Vlahovića ubaciti umesto Mitrovića.Odbrana šuplja.Ta pas igra kojom se Piksi hvali je čist promašaj.Zbog tog smo mogli platiti što zbog kontri što zbog greški na našoj polovini.Uz malo sreće valjda ćemo pobediti.
 
Necemo da cepidlacimo ali bez igre smo dali oba gola . Da je branio Onana ne bi bio drugi gol . Nema veze , sada neka pokazu igru .
 
hahahaha ovo je nestvarno
kamerun igra sa 4 napadaca jer nemaju sta da izgube na 1 3 mi nista ne menjamo u igri i igramo sa 3 stopera od kojih je jedan usao samo zbog povrede pavlovica
ako ovo nedobijemo strucni stab glavni krivac

zoki ovo se sad bukvalno igramo sa prolaskom u narednu fazu
banat ovo je nasa klupa sjebala
 
Katastrofa kako igraju. Izlajani za sva zvona a ono golo govno. Ni nezaslizujemo da idemo dalje

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
da li ste vi svesni sta se ovde desilo??? mislim da smo mi jedina fudb. ekipa na svetu ili tim da vodi 3-1 i primi 2 gola za 3-3 iz kontra napada :haha: :haha: :haha: mati moja mila

i da dodam na na turniru gde su ti vazni svi bodovi a imas 2 utakmice(onu 3 sa brazilom ne racunam svakako) strasno
 
pa ljudi vec mislili da su pobedili,dali tri komada i cao... zavrsili smo to je ono sto nas jebe uvek,opuste se kad ne treba

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh