SPORT-Opšta tema

A sta je sa Rodrigom, Antonijem, Martinelijem i Zezusom? To nista? Koga briga za Rafinju koji je otiso u propalu barsu. Kasemiro je proso svoj zenit, lep sam reko da im je sredina tanka. Silva iako je mator je doktor za vecinu stopera.Kakvi su danasnji, moze jos jos 5 godina da igra.
 
Nemacka jaca od Brazila??? 🤣🤣🤣
Svaki put mornar nadmasis samoga sebe u sledecem postu
Smesno LULE28 ❓Prvi favorit Francuska drugi Germany .Ocekujem da svabe sada pokazu karakter i mentalnu nadmoc uvek su bili masina za mlevenje mesa i da se vrate iz izuzetno teske situacije .Spanija bi morala da plati ceh
 
A sta je sa Rodrigom, Antonijem, Martinelijem i Zezusom? To nista? Koga briga za Rafinju koji je otiso u propalu barsu. Kasemiro je proso svoj zenit, lep sam reko da im je sredina tanka. Silva iako je mator je doktor za vecinu stopera.Kakvi su danasnji, moze jos jos 5 godina da igra.
Za to imas pravo ali svi oni su na klupi . Gledao sam vecerasnje startne postave . Drugi tim Brazila sa Edersonom na golu bi pobedio svaki drugi , drugi tim . Lep presing za sada igramo .
 
Smesno LULE28 ❓Prvi favorit Francuska drugi Germany .Ocekujem da svabe sada pokazu karakter i mentalnu nadmoc uvek su bili masina za mlevenje mesa i da se vrate iz izuzetno teske situacije .Spanija bi morala da plati ceh
Hahaha pa to bilo pre 8 godina stvarno si smesan
Iz te ekipe brazila u ovoj je samo matori Dani alves...a o nemackoj da ne govorimo
Pre 4 godine brazil dobio nemce 1 0
 
Milenkovic previse trom, vinicuijus ocekivano najopasniji. Gudelj i sms da se aktiviraju malo, dosta tanko.Cela ekipa nije u stanju da zadrzi loptu u nogama i da povezu 3-4 pasa.Mladanovic, nista ni u odbrani ni u napdau.
 
Ne mraci, leva strana nasa losa, fali Kostic, Mitar nije spreman, ako je Vlahović ok treba ga ubaciti, Tadić da se opusti i igra kao u Ajaksu
 
Odlicno je ovo bilo....samo dve sanse za brazil vinisijus i rafinja
Problem ce biti kada dodju izmene,mnogo su brzi od nasih
 
Kako je los ovaj Risarlison ccc

A ovaj njihov tek menjao u 70nekom,sreca nasa pa nije ranije
Kao sto sam i rekao ovih 2 0 je super rezultat
Da se ne lazemo 5 komada smo lagano mogli primiti...odlicno ovo
 
Nisu nule nego je brazil bar 4-5 puta jaci
Mi smo primili samo 2
Svajcarci i kamerun ce sigurno vise
 
Nazad
Vrh