SPORT-Opšta tema

Oces da kazes da Saudijska Arabija moze da nas zgazi? Aj uporedi njih i nas, oni protiv Argentine mi protiv Brazila, oni se nisu uplasili, i borili su se. A mi, Sergej se vuce po terenu, Tadic isto, leva strana Mladenovic, Pavlovic katastrofa
 
Kao što sam i predvideo.Naša boljka da čuvamo rezultat.Kada naši budu shvatili da je napad najbolja odbrana jer samim tim se slabi napad protivnika onda možemo da pričamo.Jedno mi nije jasno.Zašto sudije još pomažu moćan Brazil pristrasnim suđenjem.Jedino što mi daje neku nadu je što je Vanja izuzetno siguran.
 
Nije mi jasno kako Milenkovic u prvom pokusava da izbije preko svoje glave pa sam sebe napuca i onaj kiks golmana na pocetku drugog.To su amaterske greske zbog cega se gube utakmice.

Dobro je sto nismo primili petardu.
 
Mladenović ništa, par puta sam stoji e sad ili ga nije video Tadić/Živković ili namerno nisu dali.
Nejmar govno, niko od naših ne sme da ga takne kad je blizu šesnaesterca jer znaju da pada

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Videcemo sa svajrcarcima i kameruncima. Za brazil smo se samo nadali,da nas kamerun ne iznenadi

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Argentina mozda ni grupu nece proci...krivac messi i slabiji su od brazila al to je sad posebna tema
I opet neznam gde ste to nas videli da smo tako fantazija tim pa da se igramo sa brazilom...malo vas piksi slagao,sigurno nece reci idemo da izgubimo nego muti jaje pa napricao gluposti pre meca
 
Zaboravili ste glavnu stvar . Vodja im nije pozeleo srecan put u avionu i odmah klonuli duhom i prestali da veruju u sebe 🤔
 
Nemojte po igračima.Glavni krivac je Piksi i mislim da ćemo na ovom prvenstvu platiti njegovu bahatost.Takvom taktikom gde su se odlično branili u prvom poluvremenu su se istrošili.Trudili su se,videlo se.Samo se čekalo kad će Brazil da povede i tu j kraj priče.Ne može tako 90 minuta.Kada je to video već je bilo kasno.Drži najbržeg igrača na klupi ( ne samo na ovoj utakmici ).A i odbrana mora protiv takvih ekipa da se organizuje više prema centru a ne u 16.
 
Kao pali smo fizicki u drugom delu😂 Gluposti! Pali su psihicki da vise nisu znali gde su kad su Brazilci pojacali tempo!
Nebitno, ovo je Brazil bio i na ovoj utakmici malo smo imali sta traziti!
Nase pravo lice treba pokazati sa
Kameruncima i Svajcarcima. Na te dve utakmice nema opravdanja apsolutno ni za sta, ili ih pobedimo ili glavu dole, pravac kuci i zajebite, ne samo nas fudbal vec i te istetovirane manekene!
 
Nismo mi toliko loši nego me nervira što su prevelika očekivanja bez pokrića.Moraju da ginu a ne kao u drugom poluvremenu da ne znaju šta će s loptom.Vanja nas je spasao težeg poraza.
 
Mislim da svaka ekipa ako igra 90 minuta u svom sesnajstercu moze jedino da izgubi utakmicu. Brazil je bio mnogo bolji zbog toga sto je nasa reprezentacija takvom igrom to njima i dozvolila.
Valjda ce izvuci neke pouke , jer ovakvom igrom tesko da ce proci dalje.
 
Nazad
Vrh