SPORT-Opšta tema

Ja gledao danas nemacka japan. Ovi japanci ko durasel baterije da imaju trcali svake sekunde iako su vodili pred kraj davalo 110%

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Red je da i Belgiju jednom sreća isprati .
Oni su moji favoriti iz senke a imaju u svojim redovima najboljeg igrača na svetu
 
I sa takvim dobitkom ne mozes da kupis nijednog veceg tovljenika . Bas si mnogo uzeo 😁
Ali svidja mi se tvoja samouverenost . Retko ko se od kladjenja ovajdio . Vratices ti sve to do sada sa kamatom . Bolje prekidaj dok si jos u plusu . I da poznavao sam davno jednog velikog poznavalaca koji je imao ogromna muda . Islo , islo a onda ga stigla Laza Lazarevic ( ne salim se ) .
Sto se tice svetskog da nije Partizana bilo ne bi ni Japan sada slavio . Napravio valjak Asana 🤣
Aj prognozirajte rezultat sutra sa Brazilom . Ajde Mornar da te vidimo sada . Ja cu navijacki da odvalim X2 na nas i 2-3 gola 🤔
BANACANIN slozices se samnom da tovljenik mora dugo da se hrani i titra da se cisti i polaze oko njega i to su meseci golgote i na kraju nekada pojede sam sebe ili pola sebe a ovo je BRZI KES kulturno,cisto ,sarmantno i cista matematika .Dugo sam u svetu fudbala i mnogo duze od ovih Kikindjana i cesto dobijem pravovremene informacije sa nekih vrucih terena tako da vec duzi period CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA i za sada necemo jos uvek put Laze Lazarevica a ovde ti je kao na pruzi ILI IDES ILI NE IDES nema secanja i kolebanja nekada stignu i dojave a ti znas da je vecina svega namesteno i tako
Sto se tice reprezentacije i Partizana vec dugo se ne kladim jer tu ne mogu da odvojim emocije od razuma i tu se igra navijacki a to nije to .Utakmica na koju cu staviti novac je GERMANY -SPAIN 1 , USA -IRAN 1 iako ce biti velike euforije mislim da su jenkiji kvalitetniji i mislim da Svajcarska nece trijunfovati protiv Kameruna to bi trebao biti X u glavu .U grupi gde je Argentina mislim da ce Argentinci proci na iskustvo i uz njih Meksiko kao drugi njima dajem prednost u odnosu na Poljsku i Saudijce .Toliko za sad bice iznenadjenja mnogo to je sigurno i to je dobro za svetski fudbal . Uzivacemo u neizvesnosti
 
И ја сам се надао више од Холандије и Белгије а тек од Немачке... Ипак то су прве утакмице... Сви су се спремали према противнику дуго времена. Али већ друго коло ће донети стварни квалитет. Све ће се ту скупити и навијачи и тренер и играчи који ће бити заједно већ десетак дана па ће све то полако пуцати. Боље кренути траљаво па полако се дизати и лукаво као што је то Италија радила... 1:0 или 1:1... Ови што пуне кад ударе у неку паметну бетонску одбрану распашће се ко папирни авион.

Мислим да се не треба много ку***ти са Бразилом него покушати нешто са полуконтрама и прекидима. Задржати лопту колико се може, парирати на средини а у нападу шта се уради. Реми је успех а није неуспех и пораз. Имамо сличну позицију као Швајцарска прошли пут кад су извукли реми са Бразилом па могли да играју на контру против нас. Само треба играти нерешено са Бразилом а то није лако.
Важно је подићи екипу за следећу утакмицу и ту победити. Јер ако не победимо Камерун и Швајцарску онда и не треба да прођемо даље.

Срамота за ФСС је да нам пума прави амблем на дресу као да нема у Србији паметних глава који то могу да ураде.
 
Ako nastavimo tradiciju da se branimo nemamo šta da tražimo protiv Brazila.Imaju pojedince koji će taj bedem razbucati.Mali kiks i gotovo.Moraju konstantno biti pod pritiskom a to retko koja ekipa može izdržati.Gledam sinoć Kanadu.Mene su oduševili.Mlela je u prvom poluvremenu.Belgijanci nisu znali gde je lopta.Ali nisu imali sreće.Da je sve realizovano prošla bi Belgija kao Kostarika.Ako Kanađani tako nastave odoše oni dalje.A navodno su autsajderi.Italijani gledaju od kuće.Ovi favoriti treba dobro da se zamisle.I ne sviđa mi se što i nas stavljaju među neke pretendente.Da nam slava ne udari u glavu i spakujemo kofere ubrzo.Ako budemo igrali kao protiv Nemačke 98-e,možemo da očekujemo uspeh protiv Brazila,naravno uz malo sreće.
 
Prizeljkivao sam remi izmedju Kameruna i Svajcarske i taj remi bi nam najvise odgovarao medjutim ovako nas samo pobeda protiv Svajcarske ostavlja u zivotu .Mozda je velika sreca na ovakvom ishodu sto Seferovic nije pogodio za 2 0 jer ce mozda i gol razlika biti vazna medjutim sto kaze VUXsd ako ne prodjemo grupu onda nismo tim za velika dela i to je to .Nemacka je jaca ekipa od Brazila i tu treba da se odigra agresivno nema sta da se izgubi .Jos uvek ne svodim utiske za nasu ekipu jer ova nasa grupa za kvalifikacije i i ova liga sa Svedskom nije vrh Kilimandzara a sada nema lazi i prevare ili jesi ili nisi .Mislim da bi ova ekipa morala da pokaze karakter i mislim da su kadri za to .POMOZI BOZE ::pomoc:;
 
veci problem kod brazila je pozicija levog beka koja je daleko najtanja---Alex Sandro i Alex Telles koji su van forme...po meni najaci tim na ovom sp i cak za mene 1favoriti za osvajanje
licno mislim da mi veceras samo treba da ne izgubimo sa nekih vise od 2 gola
svakako se prolaz trazi u ona druga dva meca tj pobede

ovaj brazil je razbio tunis,ganu,juznu koreju i dobio japan u poslednja 4 meca sa gol razlikom 14/2....svi su na ovom SP
mi smo u poslednja 4 meca dobili slabasni bahrein,norvesku i svedsku(kojih ovde nema) i igrali X sa slovencima 13/4 gol ralika,dajemo golove ali i primamo gol po mecu
videcemo postavu brazila jer bukvalno imaju 3 moguce postave da izvedu,nadam se samo i da necemo primiti gol u prvih 20min
 
Gajim neku nadu za neresen rezultat ali nesto mi govori da cemo doziveti katastrofu!
Do sad nisu se delili crveni kartoni a znajuci nas mentalitet tesko da nad Nejmarom sa njegovom tehnikom i brzinom Vini jr ne ce se dosuditi prvi crveni na ovom mundijalu! Samo da se ovo ne desi u prvom poluvremenu ili na pocetku drugog!
 
Eto ga toliko čuveni VAR inače bi i Portugalija popušila.Niti je bilo penala ali nije se ni gledao ofsajd kod gola Portugalaca.Ali pao je Ronaldo i mora da bude penal.Svaka čast Gani.Oni su se bili poplašili.Kad su se oslobodili eto odmah dobre igre.Kod VARA me naročito nerviraju penali-igranja rukom.Pa vidi se da li je namerno ili slučajno igrano rukom.Treba vratiti staro pravilo.Igrači odbrane moraju da sklanjaju ruke da ih lopta ne bi pogodila.
 
Brazil ima strasne napadace, krilne igrace i stopere, sredina im je tanka.
A strasan napadac im je Risarlison . Covek koji godinu dana u premijer ligi nije dao gol . Rafinja koji je igrao u Lidsu . Ovo je ostrednji Brazil ni nalik Brazilu iz proslih godina . Matori Silva od 38 god igra odbranu , Kasemiro dobar ali nije podigao Man. utd i poprilicno gresi . Realno po imenima Francuska ima najaci tim a ostali su klasu ispod .
 
Nazad
Vrh