SPORT-Opšta tema

Danas je razjasnjeno to famozno produzavanje utakmice. Slavni sudija Kolina koji je odgovoran za sudjenje rekao je da su sudije dobile striktna uputstva za svaki prekid igre pa i da se za svaki postignut gol poluvreme ili utakmica produzi za minut i po. Cudi me samo da to nije navedeno i obrazlozeno pre svetskog prvenstva. To je prakticno menjanje fudbalskih pravila. Utakmica izmedju Engleske i Irana trajala je gotovo 120 minuta.
 
Слажем се. Али им не вреди ништа. Јако леп други гол Саудијаца.
 
3ce15840ed4e4bf0a5495aa0f98568c7.jpg
876bfea263f268f8ba4b17f6722aa54b.jpg
 
Pa onaj faul oko 78 min nad patuljkom mesijem.Ima li oci sudija. Bas volim sto su ispusili.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
Gde nam je kolega MORNAR.Baš me zanima kako to da Argentina izgubi od autsajdera na prvenstvu.
Sa koliko volje i snage su igrali Saudijci.Dosta su trapavi ali je želja za uspehom bila izuzetno velika.
 
Prevedi nama koji se ne kladimo.
Vidis ZOKI0230 ovako igraju igraci iz TOP10 direktno u epicentar i tu nema mnogo okolisanja a ni filozofiranja i kao sto se vidi na prilozenom nema skrivanja uplate i isplate kao sto to radi clan LULE28 on igra kao tinejdzeri za rumenka i hladisu a isplate su za suncokret i kikiriki i pokriva te minimalne uplate kao da bude neka diskrecija ❓ .Medjutim kod afirmisanih igraca koji osim rutine i znanja poseduju i taj prefinjeni filigrantski osecaj se dogadja ovakav zez kratak ali eksplozivan .Ono sto je posebno interesantno poverovao sam Dusku Ivanovicu i gospodinu Vildozi ,slepo sam im verovao i oni su to izdasno nagradili ::novac::
 
Uzmes tudj tiket pa se kurcis. Tako se to radi.
Ocekujem od tebe da ispod tiketa pritisnes dugme LIKE a moze i ono drugo gde se nalazi SRCE i onda ces biti pravi .Tako rade pravi igraci i ljudske velicine pruze ruku i cestitaju a ona nepopularna manjina sujetnih ,iskompleksiranih i depresivnih oni savijaju glavu ,prelaze na drugu stranu ,odlaze a kasnije cvile ,preznojavaju se ,hule na boga i svoju sudbinu i poput botova pokusavaju da umanje grandiozne sposobnosti i talente magicnih .
PS Slabo baratam sa ovim telefonima ali od sada cu stalno izbacivati dobitne tikete i na taj nacin OPLEMENITI OVU TEMU i sto kazu stari mudri ljudi KO NABIJE TAJ DOBIJE a da performansa bude magicna potrudio se svevisnji koji je omogucio produzetke i tek posle produzetaka je legla lova na racun .
 
Ništa ti meni nisi objasnio.Te kvote i to-to ja ne razumem.Ali mislim da si ti u ozbiljnijim kockarskim vodama i vreme je da ideš na odvikavanje jer možeš da kiksneš ako veruješ bilo kome.Pa zar nisi video da je Zvezda na mišiće pobedila.Ona nema psihološki stabilan tim za EL.
Veruj ti i Piksiju.Imam takav osećaj.Ili će toliko zasrati ili napraviti čudo.Sredine nema.
 
Posto je porok, kladionicu bi trebalo izbaciti iz ove teme. Neka se otvori nova i neka je uredjuje mornar.
 
Свака част земљаче. Требало је имати доњи део мушког полног органа да би се ово одиграло. Не играм кладионицу али и кад би играо не бих улагао више од минимума... кад сам био млад играо сам само прелазе док цепнем пар пива док трају утакмице... и нисам имао неке добитке. И не жалим. Сада се не кладим.

Звезда одиграла у Русији, гурнула прст у око уефамафији, изгубила али спонзор се морао испоштовати. Мађија спрема да премести стадион и да купи све што вреди у хали-гали лиги иако сви играчи кад добију прву паучину добију и менаџера. Ипак он мисли да направи Бајерн од Звезде. А тим је слабашан за следећу лигу шампиона. Опет се потписују до-краја-живота уговори и сада је то добио Саного. Имамо скоро цео тим који ће да игра до пензионерских дана а пензионери не играју лигу шампиона. Све то треба разјурити што ће се на крају и десити.
 
Au al je Spanija oduvala ove Kostarikance, kao Sloga Lok svojevremeno, subota vece, sedam u mece.😁😁😁.. I ondak nedelja onako bunovni, i mal mal pa dobijemo 7 kom, a drugar oko 90 min vice sa tribina, Sad pripusi, nasi su😂😂😂😂😂
 
tako se to radi ali za to je neophodno životno iskustvo
0c26fbb1f5653f18236ae9509964dd81.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
I sa takvim dobitkom ne mozes da kupis nijednog veceg tovljenika . Bas si mnogo uzeo 😁
Ali svidja mi se tvoja samouverenost . Retko ko se od kladjenja ovajdio . Vratices ti sve to do sada sa kamatom . Bolje prekidaj dok si jos u plusu . I da poznavao sam davno jednog velikog poznavalaca koji je imao ogromna muda . Islo , islo a onda ga stigla Laza Lazarevic ( ne salim se ) .
Sto se tice svetskog da nije Partizana bilo ne bi ni Japan sada slavio . Napravio valjak Asana 🤣
Aj prognozirajte rezultat sutra sa Brazilom . Ajde Mornar da te vidimo sada . Ja cu navijacki da odvalim X2 na nas i 2-3 gola 🤔
 
Дође дан за мегдан .
Видећемо сутра како ће изгледати оне најаве
Дајте Бразил да се играмо..
Бразил свакако главни фаворит у групи,
И сутра против нас су велики фаворити.
Надам се изненађењу ,
дешавало се да против јачих тимова одиграмо најбоље,
прижељкујем и сутра тај случај.
 
Nazad
Vrh