SPORT-Opšta tema

Терзић:
''Crvena zvezda planira, radimo projekte, zatvaramo finansijsku konstrukciju i pravimo planove generalnog i detaljnog urbanizma kako bi izgledao taj novi stadion. Voleli bismo ako budemo u mogućnosti malo da ga dislociramo - oko 300-400 metara severnije, da se približimo Autokomandi.

https://sportske.net/vest/domaci-fudbal/zvezdin-plan-do-2030-gde-ce-se-nalaziti-nova-marakana-480399


На 500 метара северније је стадион ЈСД-а. Значи изгледа план иде по плану...
 
Na prvoj utakmici danas i prvo i drugo poluvreme produzeni po 14 minuta. I druga utakmica drugo poluvreme produzeno 10 minuta. Ni na jednoj nije bilo vecih prekida. Interesantno da su obe utakmice vodili Brazilske sudije.
 
Napokon jedan komentar o svetskom prvenstvu u fudbalu!
Bilo bi zanimljivo kad se otvara ova tema procitati vise komentara o ovoj manifestaciji!
Uglavnom se davi po temi o nekom fudbalu na nivou igre izmedju Barande i Sakule!
 
Napokon jedan komentar o svetskom prvenstvu u fudbalu!
Bilo bi zanimljivo kad se otvara ova tema procitati vise komentara o ovoj manifestaciji!
Uglavnom se davi po temi o nekom fudbalu na nivou igre izmedju Barande i Sakule!
Ssakule je igralo do ove godine Srpsku ligu ( 3 rang takmicenja) nije to mala stvar za tako malo selo 🙂
 
Pa onda treba i njih komentarisati😂
Ako nisi do sada hvalio igru Borca iz Sakula nemoj ni sada . Gazda digo sidro i otisao i zato smo sada u beton ligi i selo je ponovo vlasnik kluba . Inace da kazem i kako se zove stadion ( ako bude takvo pitanje u nekom kvizu ) , Sveti Nikola a mislim da klub sledece ili one tamo slavi 100 godina postojanja .
 
Pa i prodaja vina nije losa stvar . Ovoj Weu , matori Wea je gurao i davao mito da igra dok je prodaja vina posten posao 😀
Evo da prognoziram . Vec imamo parove osmine finala
Engleska - Senegal
Usa - Holandija ( mogu lako da dobiju ameri )
 
Ako nisi do sada hvalio igru Borca iz Sakula nemoj ni sada . Gazda digo sidro i otisao i zato smo sada u beton ligi i selo je ponovo vlasnik kluba . Inace da kazem i kako se zove stadion ( ako bude takvo pitanje u nekom kvizu ) , Sveti Nikola a mislim da klub sledece ili one tamo slavi 100 godina postojanja .
Prvi ste u betonu, za dve godine opet sa Idvorom i nasim ZAKom.
 
Pa i prodaja vina nije losa stvar . Ovoj Weu , matori Wea je gurao i davao mito da igra dok je prodaja vina posten posao 😀
Evo da prognoziram . Vec imamo parove osmine finala
Engleska - Senegal
Usa - Holandija ( mogu lako da dobiju ameri )
Kako su navalili Velsani mozda ce oni oterati Holandjane kuci🤪
Pulisic nestao u drugom poluvremenu!
 
Ne pratim i ne idem na utakmice . Dve godine sam kao klinac isao na utakmice i gledao najacu nasu ligu . To nije fudbal i svaka cast ljudima koji vole da odu da gledaju raspad sistema i bunker igru .
Ja volim fudbal. Gledacu svetsko skoro svaku utakmicu. Gledam repku Srbije svaku. Ali ne gledam nasu superligu i prvu ligu, ili jako retko pogledam. Vise volim ove seoske lige, kad Idvor igra na stranu negde daleko odem nekad i u susedna sela da pogledam. Vise ima zara, emocija, i pre svega iskrenosti u sportu po seoskim ligama nego kod ovih superligaskim zvezdicama....
 
Mislim da je Senegal bio mnogo bolji,što rezultat ne pokazuje.Mislim da će sreća biti u mnogim utakmicama presudan faktor.Pogledajte koliko se produžavaju realno utakmice.Sviđa mi se što se ne dozvoljava gruba igra.Onda nema lepog fudbala.
 
Nazad
Vrh