SPORT-Opšta tema

Kolega mornar posto su prasici??
Nije te valjda sramota da das odgovor ❓ :haha: kazi nema veze mozda ja sumnjam bez razloga u ove razne Kokezjanije ali meni se cini kao da je mnogo trulezi i da ce sledeci limar u Zvezdi imati mnogo da vari preko trulezi i da zamazuje preko korozije bitulitom ili to ili da zapali raspalu kantu i da naplati pare od osiguranja :haha:
A MOZDA JE SVRHA SVEGA DA SE MAKSIMALNO SPUSTI CENA KLUBA PA DA ULETI NEKI SEIK IZ MALOG MOKROG LUGA SA KESOM ILI SA KESOM ILI NA DODJEM TI KINTU 🚾:haha:
 
Bacio sam pogled na sastav crveno belih i ako sam dobro prebrojao 9 stranaca ❓ i 10 ti bi trebao da bude Borjan ali njega ne racunam u strance Od tih 9 stranaca ima nekoliko igraca na izdisaju tj na zalasku karijere koje ce klub tesko uspeti da proda a i po minutazi /koja ne govori nista/ vidim da nesto slabo ulaze u igru pa se onda namece pitanje A ZASTO 9 STRANACA ❓kao i pitanja KO JE TO DOVEO I KO JE TO PLATIO ❓namece se i pitanje kako je moguce da su zadnjih nekoliko godina Zvezdu izbacivali niskobudzetni i neafirmisani klubovi koji imaju mnogo manji budzet od crveno belih ❓ 🪠mnogo je pitanja na koja nazalost necemo dobiti odgovbarajuci odgovor ::lose:: STA RECI ❓
 
Protivnik skromnih mogucnosti. Izgledalo je lako. Samo bez euforije.
Podseticemo se Zvezdinog DREAM TEAM- a i poraza protiv drugoligasa Borca iz Banjaluke i moramo DA KONSTANTUJEMO da je uvek bio vetar u ledja nasem najtrofejnijem timu i to je vec javna tajna da je to neka vrsta tradicije .Mladji forumasi to ne pamte COCI064 I ZOKI0230 su veterani i oni se secaju ovog sramnog cina 🚾 🪠medjutim bivsi golman Zvezde Karalic je procitao Piksija i sve je delovalo veoma saljivo a drugoligas je sokirao nasred Beograda ALI POZITIVNO SOKIRAO NARAVNO ..........ipak je na kraju pobedio fudbal ::super::
 
E to je bila liga Zvezda tuce svemirskog Milana koji je bio sastavljen od takvih mega zvezda a Zvezdu tuce Borac iz druge lige i sto u toj ligi na nijednom gostovanju nisi mogao da planiras bodove to su toliko teska gostovanja bila a danas kupljena liga unapred izrezirano pozoriste milion nekih jeftinih stranaca ,gomila krimosa i menadzera prazne tribine ,nezainteresovanost nacije i cerupanje klupske kase danonocno i onda naidju neki tinejdzeri koji ne znaju sta je fudbal i atmosfera i misle da je pobeda protiv Surdulice sa dva igraca vise najvece svrsavanje i najveci hepening koji u fudbalu moze da se dozivi .Ali ajde za mladje i mogu da razumem ali ima i starijih koji znaju sta su prave vrednosti i kvaliteti ali se ponasaju kao da ne znaju .A najvise coveka zaboli jos kada vidi te iste nazovi priljatelje fudbala kako na neki nacin direktno ili indirektno podrzavaju kriminalnu vrhusku koja godinama radi na destabilizaciji naseg sporta to je ono sto prave fudbalske sladokusce razdire do srzi ali nazalost to je nasa surova realnost 🆘
 
Sinoc u trecoj cetvrtini pri rezultatu 60 66 kvota na pobedu Partizana 2,75 i ja javljam drugaru a velikom fanu crveno belih ROKAJ U GLAVU NA PARTIZANA SVE PARE I NE PLASI SE NISTA JA GARANTUJEM medjutim sujeta je cudo nesretnik se kladio na Makabija i doziveo potop .Crnci su vec dugo u takvom spidu oni nisu doziveli nikada a ni u NBA ligi ovakvu atmosferu ovo je nestvarno crnci su u delirijumu kao dopingovani .Idemo do FINAL FOURA sve ispod tofa je ravno katastrofi
I GDE JE SAD LULE 28 ⁉️Samo se bojim da se nije slucajno i LULE28 kladio na Makabi to bi onda bila prava kartastrofa ......valjda nije❓
 
Sinoc u trecoj cetvrtini pri rezultatu 60 66 kvota na pobedu Partizana 2,75 i ja javljam drugaru a velikom fanu crveno belih ROKAJ U GLAVU NA PARTIZANA SVE PARE I NE PLASI SE NISTA JA GARANTUJEM medjutim sujeta je cudo nesretnik se kladio na Makabija i doziveo potop .Crnci su vec dugo u takvom spidu oni nisu doziveli nikada a ni u NBA ligi ovakvu atmosferu ovo je nestvarno crnci su u delirijumu kao dopingovani .Idemo do FINAL FOURA sve ispod tofa je ravno katastrofi
I GDE JE SAD LULE 28 ⁉️Samo se bojim da se nije slucajno i LULE28 kladio na Makabi to bi onda bila prava kartastrofa ......valjda nije❓
Hajde nam ti objasni koji je ovo klub tj. projekat i čije je to maslo.Sve legija stranaca.Za koga navijate vi-kako će se zvati ovaj nov klub.Ovo nije Partizan.Ušao je 1 a taj nije ni za k.... a još ga i Pešić zvao.Sreća pa se ne sviraju himne.
 
Klub se zove PARTIZAN a poznat je od davnina kao CRNO BELI NESVRSTANI PARTIZAN a tako ce se klub i zvati u buducnosti ne nameravamo da menjamo nazive i da se fuzionisemo npr sa FMP -om Imas li jos neko pitanje ali da bude pametno a moj ti je savet umesto da postavljas gomilu neupotrebljivih pitanja DA LAJKUJES ONU PREPUNU ARENU SA PREKO 20 000 LJUDI to je ono sto ocekujem i od tebe i od COCI ja JER ONO VREDI ZA 2 PUTA LIKE
 
@ coci064

Znam za vas rekord sa fantomskim navijacima.Eno pozorizna atmosfera je kada igrate EL.

@ zoran0230

Samo nemojte vi o budzetima i strancima.
 
Klub se zove PARTIZAN a poznat je od davnina kao CRNO BELI NESVRSTANI PARTIZAN a tako ce se klub i zvati u buducnosti ne nameravamo da menjamo nazive i da se fuzionisemo npr sa FMP -om Imas li jos neko pitanje ali da bude pametno a moj ti je savet umesto da postavljas gomilu neupotrebljivih pitanja DA LAJKUJES ONU PREPUNU ARENU SA PREKO 20 000 LJUDI to je ono sto ocekujem i od tebe i od COCI ja JER ONO VREDI ZA 2 PUTA LIKE
Al si odgovorio.Pa po boji jesu crno-beli (zubi su im beli) i ništa više.To je projekat-nije Partizan.Zvezda izađe sa kompletnom srpskom petorkom.Zar ne misliš ti kao dobar poznavalac sporta da to nije dobro za Srbiju.Jedino je Obradović naš.I još je pustio Anđušića da i reprezentaciji zagorča život.
 
Danas konacno pocinje svetsko fudbalsko prvenstvo , 15:40 ceremonija otvaranja a zatim utakmica 16:50 Katar-Ekvador
Nadam se da ce nam sledecih mesec dana desavanja sa tog sportskog dogadjaja biti ovde tema .
Verujem da nam je svima zanimljiviji konacan plasman nase reprezentacije nego prepucavanja nabedjenih navijaca
ko je veci propalitet od gore navedena 2 sportska Beogradska gubitasa .
Ko izda- pizd@ ili nek je govn@ ko ih ubuduce prvi pomene .
 
Poslednja izmena:
Sinoc u trecoj cetvrtini pri rezultatu 60 66 kvota na pobedu Partizana 2,75 i ja javljam drugaru a velikom fanu crveno belih ROKAJ U GLAVU NA PARTIZANA SVE PARE I NE PLASI SE NISTA JA GARANTUJEM medjutim sujeta je cudo nesretnik se kladio na Makabija i doziveo potop .Crnci su vec dugo u takvom spidu oni nisu doziveli nikada a ni u NBA ligi ovakvu atmosferu ovo je nestvarno crnci su u delirijumu kao dopingovani .Idemo do FINAL FOURA sve ispod tofa je ravno katastrofi
I GDE JE SAD LULE 28 ⁉️Samo se bojim da se nije slucajno i LULE28 kladio na Makabi to bi onda bila prava kartastrofa ......valjda nije❓
ne msilis valjda da se na partizan kladim :haha:
samo trezvene glave se kladi a posto sam pekao rakiju 2 dana nista od kladjenja ;)
 
Nazad
Vrh