SPORT-Opšta tema

Konačno počela i premijer liga .
Odemo juče do grada u svoj stana ( tamo imam Arenu ) u 13 i 30 i ja i sin ostanemo do 20 i 30 .
Naravno prvo odgledamo Fulam - Liverpul i eto ti opšteg veselja kad Mitrović dade gol , pa posle i drugi .
Sledio je kombinovani prenos 4 utakmice što i nije tako loše samo se treba naviknuti .
Za kraj , u 18 i 30 poslastica i Chelsea na tapetu .
Kad smo uveče došli kući kaže žena , "ajde što ste izbivali ceo dan , nego što ne jedoste neki Leba ?"
Danas ( nedelja ) ponovo sportski dan , od 15 h Mančester Junajted......... , Pa kasnije Siti..............samo što ovaj put u stan nosimo i kokošku pa u rernu .....
Verujem da svi koji vole vrhunski fudbal prate ovu ligu bez obzira što nam sada mnogo fale voditelji sa sport-kluba ( SBB ) i onaj komentatorski zar , ali jbga viša sila i sada nema druge .
Kod kuće imam SBB tako da mi sada svaki vikend sledi seoba da bi gledali fudbal .
 
Prica mi covek veceras veliki Zvezdin ne navijac to je blaga rec nego fanatik koji od rodjenja zivi za taj klub i srcano prezivljava sve uspone i padove da je mec u Moldaviji protiv Serifa izgleda namesten ❓ .Ja ga pitam odakle ti ta informacija da ne kazem paranoja a on odgovara da je siguran cak sumnja i da je Dinamo Z isto prodao .A onda covek nastavlja i kaze Da li znas da je mladi Krstovic dobio sansu da igra taj mec a Pavkov sedao na klupi .Ja odgovaram mozda je deo takticke zamisli ili je bio rovit .Niti je bio rovit niti je deo takticke zamisli nego ovo sto ti sve vreme pricam odgovori on.
Ne mogu da kazem nista blize nisam kompetentan ali prodaje se sve i svasta po Evropi a da ne pominjem istocni blok a prodavalo se i pre 30 ili 40 godina i to mnogo vazniji mecevi ali ko bi ga znao ..............
После испадања од Панатанаикоса, на Маракани је подигнута надстрешница оно што називамо кров.
Провери моје писање пре/после двомеча са Молдавцима...

https://poljoinfo.com/threads/sport-opšta-tema.8588/page-303#post-1654426
 
После испадања од Панатанаикоса, на Маракани је подигнута надстрешница оно што називамо кров.
Провери моје писање пре/после двомеча са Молдавцима...

https://poljoinfo.com/threads/sport-opšta-tema.8588/page-303#post-1654426
Ovaj post od prosle godine se cita u jednom dahu .Ne da si sa ovim postom sve razoruzao i direktno u epicentar a drugacije izgleda i nije moglo .I bas tako ove lige Evrope i konferencije su igranka za siroke narodne mase hleba i igara da se raduju i da se igraju a glavne djakonije i perverzije su u ligi sampiona .Ostali mogu samo da skupljaju mrvice i da se tese 🆘
 
Pynik primio dva gola od Dudelanza...prvi mec izgubio i to kuci,drugi mec dobio sa 1-4 a prvo poluvreme bilo 1-1,drugo poluvreme 3 suta 3 gola i prolaz deluje navodno lako
elem ako zvezda u 2 meca ne postigne bar 5,smatracu dvomec neuspehom
dakle zvezda u 2 meca postigla 7 bez primljenog gola-dvomec uspesan
 
dakle zvezda u 2 meca postigla 7 bez primljenog gola-dvomec uspesan
LULE28 Dogovorili smo se da ne komentarisemo na glas amaterske i neafirmisane ekipe jer realno tu nema sta da se komentarise a to sto ja ponekad izbacim video zapis takvih ekipa to sluzi cisto da se pojedinci strecnu i malo da ih uhvati paranoja od nepoznatog a ovde je kvota u BG u bila 1,10 .
Danas sam citao intervju od direktora Zvezde i u najkracim crtama novinar ga pita dali ovaj tim moze da ponovi uspeh iz 91 godine i novinar mu titra a ovaj pun samopouzdanja prsti od zadovoljstva i ovaj mec sa Makabijem uopste ne pominje kao da je to neki rutinski mec demonstracije snage kao gazenje u najavi i veliki planovi za sam vrh Evropskog fudbala .Na potpitanjce zasto Zvezda ne vraca dugove on je odgovorio da najace ekipe i institucije najvise duguju a i neophodno je da se malo obrne taj zivi kes da se zarotira kao u rotari klubu a inace izrazava zaljenje i nije mu jasno kako je Partizan tako nisko pao a OFK ne pominje valjda o mrtvima sve najbolje
Opet se kuju veliki planovi i najavljuje grandiozno uzletanje a inace budzati je otvorio projekat izgradnje novog stadiona i kompleksa za sve i svasta za crveno bele a to ce da bude skuplje nego Beograd na vodi i tacno ce do kraja porodica Vucuic da postane vlasnik SD C Zvezda 1/1 kao porodica Glejzer u Mancesteru .Kako god bilo bice dobar fudbal protiv Makabija a izjava je mogla malo i da saceka ali adrenalin je ucinio svoje
 
Fizički nemoguće je,
A znaš da želimo to,
Da hiljadu puta za minut,
Zvezdo postigneš gol!

Da vodimo hiljadu nula,
Da nas ne stignu nikada,
Hiljadu prvi kada padne,
Neka ga ponište zbog ofsajda!



Имамо право да се радујемо до плеј-оф утакмица... (и да помало провирујемо као из мишје рупе све се надајући оној крпари што се вијори на центру)...
 
Poslednja izmena:
LULE28 Dogovorili smo se da ne komentarisemo na glas amaterske i neafirmisane ekipe jer realno tu nema sta da se komentarise a to sto ja ponekad izbacim video zapis takvih ekipa to sluzi cisto da se pojedinci strecnu i malo da ih uhvati paranoja od nepoznatog a ovde je kvota u BG u bila 1,10 .
Danas sam citao intervju od direktora Zvezde i u najkracim crtama novinar ga pita dali ovaj tim moze da ponovi uspeh iz 91 godine i novinar mu titra a ovaj pun samopouzdanja prsti od zadovoljstva i ovaj mec sa Makabijem uopste ne pominje kao da je to neki rutinski mec demonstracije snage kao gazenje u najavi i veliki planovi za sam vrh Evropskog fudbala .Na potpitanjce zasto Zvezda ne vraca dugove on je odgovorio da najace ekipe i institucije najvise duguju a i neophodno je da se malo obrne taj zivi kes da se zarotira kao u rotari klubu a inace izrazava zaljenje i nije mu jasno kako je Partizan tako nisko pao a OFK ne pominje valjda o mrtvima sve najbolje
Opet se kuju veliki planovi i najavljuje grandiozno uzletanje a inace budzati je otvorio projekat izgradnje novog stadiona i kompleksa za sve i svasta za crveno bele a to ce da bude skuplje nego Beograd na vodi i tacno ce do kraja porodica Vucuic da postane vlasnik SD C Zvezda 1/1 kao porodica Glejzer u Mancesteru .Kako god bilo bice dobar fudbal protiv Makabija a izjava je mogla malo i da saceka ali adrenalin je ucinio svoje
Do sad si pisao da ne spominjemo ping pong ligu.Ovo su sad kvalifikacije za evropska takmičenja.Spominješ neke kvote.Ja ih ne razumem jer se ne kladim.Videćemo Partizan sa visokobudžetnim AEKOM.Kakve su tu kvote bile na prvoj utakmici a kakve su za revanš-ako hoćeš da mi objasniš kako to funkcioniše.Dok je bila sportska prognoza onda sam jedno vreme igrao.Kada mi objasniš kako to funkcioniše ja ću ti reći na šta da se kladiš i da vidiš kako ima para da teče.
 
LULE28 Dogovorili smo se da ne komentarisemo na glas amaterske i neafirmisane ekipe jer realno tu nema sta da se komentarise a to sto ja ponekad izbacim video zapis takvih ekipa to sluzi cisto da se pojedinci strecnu i malo da ih uhvati paranoja od nepoznatog a ovde je kvota u BG u bila 1,10 .
Danas sam citao intervju od direktora Zvezde i u najkracim crtama novinar ga pita dali ovaj tim moze da ponovi uspeh iz 91 godine i novinar mu titra a ovaj pun samopouzdanja prsti od zadovoljstva i ovaj mec sa Makabijem uopste ne pominje kao da je to neki rutinski mec demonstracije snage kao gazenje u najavi i veliki planovi za sam vrh Evropskog fudbala .Na potpitanjce zasto Zvezda ne vraca dugove on je odgovorio da najace ekipe i institucije najvise duguju a i neophodno je da se malo obrne taj zivi kes da se zarotira kao u rotari klubu a inace izrazava zaljenje i nije mu jasno kako je Partizan tako nisko pao a OFK ne pominje valjda o mrtvima sve najbolje
Opet se kuju veliki planovi i najavljuje grandiozno uzletanje a inace budzati je otvorio projekat izgradnje novog stadiona i kompleksa za sve i svasta za crveno bele a to ce da bude skuplje nego Beograd na vodi i tacno ce do kraja porodica Vucuic da postane vlasnik SD C Zvezda 1/1 kao porodica Glejzer u Mancesteru .Kako god bilo bice dobar fudbal protiv Makabija a izjava je mogla malo i da saceka ali adrenalin je ucinio svoje
Погледај цео интервју... каже да ће приход следеће две године ако се уђе у лигу шампиона бити 100 милиона... то што не враћа дугове то је зато што ћемо ми то вратити и наша деца... Ладно ће продати земљиште око Маракане што је реална опција да би подигао нови стадион што је по мени фантазија у сваком смислу те речи...
Мислим да је ово сиротињска верзија ред бул пројекта са Салцбургом... треба много знања дасе направи машина за прављење добрих играча а само то може да донесе профит... Ако стварно велики клубови имају буџете од милијарду евра онда и приход од лиге шампиона је мизеран...

То за Звездине звезде би и могло да прође али кад он сам себи могао а додели да буде Звездина звезда... али прво мора да се додели вођи.... а тек после снсежином мужу...

Али интересантно је да каже да се консултује са Џајом... што опет може да му подигне рејтинг у твојим очима... док мени само потврђује да сви они свирају у исту фрулу....

Сад замисли доборнамерну екипу а плус још и стручну која би умела да ради на савременим принципима пројекта типа ред-бул или Ајакс... ево Гент колико играча производи.... шта би могли да ураде и колико новца и талената би ту могло да се окрене... плус успеси у самој игри...

----------------------------------

Запао ми је један снимак где Мистер објашњава како је припремио тактику за Брагу... комбинације, варијације... И не буде ми тешко да поново погледам тај меч... Могуће да ја не видим фудбалску игру на исти начин... али мени је оно тамо било класично крљање као на терену у једном селу у брдско-планинској лиги који је иначе мало накрив... па домаћини увек прво бира да полувреме игра низбрдо... а друго полувреме ионако се лопта тражи по кукурузима... што је опет и добро јер иза терена у једном селу постоји мочвара... па кад падне лопта они зову Мочварка... тип има ексклузивно право да вади лопту... а и падне које пиииво... ако нема Мочварка и не игра се...
 
Poslednja izmena:
Ту се не слажем у целости. Слажем се да има и његове кривице али има и кривице играча који су се покачили јер су сви до једног били егоисти. Ни сада није боље. Зато су и ставили полуизлапелог старца који ће да трпи њихове прохтеве само да би се добио неки резултат.
Али гарант да то неће проћи. Него ставити млађе тренере који ће јурити резултат и терати играче а не да им се титрају доњи делови полног органа...


Ако не освоји златну медаљу, Пешић ће остати полуизлапели старац који ће упропастити блиставу каријеру.
 
Juce bodo x2 benfica x2 i zvezda 2 kod se kladi a nije stavio na to nek odmah prestane sa istim
Posle prvog meca i 5 0 jedino sta mozes da se kladis to je prolaz ko ide dalje a sa obzirom da za prolaz ne postoji kvota na sta se ti neiskusno kladis ❓ Celokupna ova liga juce nije bila za kladjenje ama bas nista I BEZI STO DALJE OD OVE LIGE mnogo cudnih i nerezonskih rezultata pravi vec godinamaI NE IGRAJ DVOZNAK NA MECEVE KOJI NEMAJU NIKAKAV REZULTATSKI ZNACAJ
Sledece kolo mi izdiktiraj iz strucnog ugla tvoje favorite ali pre meca bas da vidim koliko si sazreo kao igrac ili i dalje igras sa podrhtavanjem a cim si stegnut za igru tu para opipljivih nema
 
Погледај цео интервју... каже да ће приход следеће две године ако се уђе у лигу шампиона бити 100 милиона... то што не враћа дугове то је зато што ћемо ми то вратити и наша деца... Ладно ће продати земљиште око Маракане што је реална опција да би подигао нови стадион што је по мени фантазија у сваком смислу те речи...
Мислим да је ово сиротињска верзија ред бул пројекта са Салцбургом... треба много знања дасе направи машина за прављење добрих играча а само то може да донесе профит... Ако стварно велики клубови имају буџете од милијарду евра онда и приход од лиге шампиона је мизеран...

То за Звездине звезде би и могло да прође али кад он сам себи могао а додели да буде Звездина звезда... али прво мора да се додели вођи.... а тек после снсежином мужу...

Али интересантно је да каже да се консултује са Џајом... што опет може да му подигне рејтинг у твојим очима... док мени само потврђује да сви они свирају у исту фрулу....

Сад замисли доборнамерну екипу а плус још и стручну која би умела да ради на савременим принципима пројекта типа ред-бул или Ајакс... ево Гент колико играча производи.... шта би могли да ураде и колико новца и талената би ту могло да се окрене... плус успеси у самој игри...

----------------------------------

Запао ми је један снимак где Мистер објашњава како је припремио тактику за Брагу... комбинације, варијације... И не буде ми тешко да поново погледам тај меч... Могуће да ја не видим фудбалску игру на исти начин... али мени је оно тамо било класично крљање као на терену у једном селу у брдско-планинској лиги који је иначе мало накрив... па домаћини увек прво бира да полувреме игра низбрдо... а друго полувреме ионако се лопта тражи по кукурузима... што је опет и добро јер иза терена у једном селу постоји мочвара... па кад падне лопта они зову Мочварка... тип има ексклузивно право да вади лопту... а и падне које пиииво... ако нема Мочварка и не игра се...
Pominje se neki novi kompleks u Surcinu a ova ideja da se srusi Marakana to nisam bas najbolje registrovao jer bi oni to da prodaju pa da se premeste u Surcin ili da sruse staru Marakanu pa na tom mestu da naprave novu kao onaj most u Mostaru .Ma sve te kombinacije su bas mastovite i atraktivne nego se samo plasim od svih tih kreativnih ideja da ne sruse Marakanu i da maca pojede pare pa da se ostane bez stadiona pranje para u redu tako nesto je i za ocekivati ali sa obzirom ko iznosi ideju i kakvi domacini to planiraju normalno je da fudbalski sladokusci budu zabrinuti da ako im sruse hram fudbala sta ,gde i kuda ❓Da budem iskren jednom sam pomenuo da mi se cini da stadion pomalo propada da se ne odrzava medjutim clan COCI64 mi je rekao da su u stadion i oko stadiona ulozena znacajna srestva I ZASTO SAD DA RUSE SVE TO ⁉️
 
Marakanu da sruše.Što bi to radili.JNA je moguće jer nema više JNA.A možda i spoje ta 2 stadiona.Nema logike a ima smisla.Možda se ujedine zvezda i i Partizan pa se napravi nov klub-ZVEPAR a i zvuči strašno.
 
Marakana se ne pomera iz Ljutice Bogdana. U Surcinu se planira izgradnja sportskog centra sto Partizan vec ima na Teleoptiku. Sto se stanja stadiona tice izgleda puno bolje od onog vojnog. Vojska bas slabo ulaze u njega, verovatno zato sto nema vise grandioznih sletova.
 
Nazad
Vrh