SPORT-Opšta tema

Videlo se iz aviona da Španija cilja namerno na nas u četvrtfinalu.

I ovo prvenstvo što rekoše članovi iznad oni igraju uglavnom sa 50% mogućnosti,poigravali su se u grupi i igrali sa pravom snagom tek kada im je to trebalo.

Duško pa ostaje nam sada da igramo za plasman od 5-og do 8-og mesta.
 
Srbija-Slovenija za plasman od 5 do 8 mesta,nisam primetio da smo pustali Ukrajince,Spanija je drim tim iako nekompletna,sad je vazno biti medju 7 zbog plasmana na SP.

- - - - - - - - - -

Jirgen Klop[video=youtube_share;GWoU16D4f4w]http://youtu.be/GWoU16D4f4w[/video]

- - - - - - - - - -

Francuska prvak evrope u kosarci,Srbija sedma,u Zvezdi sve po starom.[video=youtube_share;Nk_030Qfnd0]http://youtu.be/Nk_030Qfnd0[/video]
 
Tuzno i zalosno, od tako velikoga kluba dokle se doslo. Ponavljam, nema novaca u klubu i bice tako dok se ne privatizuje. Ne samo Zvezda nego i Partizan i ostali.
 
Privatizacija jeste sad jedino resenje posto je lopovluk svuda pustio korene ali i to je mac sa dve ostrice. Ove Vuciceve price o hot dogu to jest trznim centrom te poredjenje sa Mancesterom su bajke za malu decu,da bih klub uspesno bio privatizovan potrebno je da ima veliku armmiju navijaca ,da je nacija koliko toliko talentovana za fudbal sto mi svakako ispunjavamo, medjutim ono sto neispunjavamo jeste stanje ekonomije u drzavi. Ko ce ici na stadion kad sever bude 10 evra+za pljeskavicu+za pice+prevoz koliko ce to izaci ,koja je srpska firma spremna za milionske sponzorske ugovore nijedna, na zapadu njih dosta i kako ce se klub onda finansirati pa prodajom igraca jedino. To navodi na zakljucak da ce i uspeh biti slabiji , svakako bolji nego sad ali sto mnogi misle odmah LS 91 daleko je to od realnosti, to ce jos dugo ostati samo zelje. I da navedem jos nece niko nas kupiti sto nas voli i zbog prica veliki klub ovo ono vec samo zbog licnog profita, njih neinteresuje dal je Zvezda,Partizan ili neko treci vec koliko moze zaraditi.

- - - - - - - - - -

Odbojkaska reprezentacija Srbije osvojila bronzanu medalju na evropskom prvenstvu,cestitamo:bravo:.

- - - - - - - - - -

Zvezda-Spartak 5-0, Vojvodina-Partizan 2-1 :bravo::bravo::bravo:
 
Evropska pravda dva meca za ovakav start[video=youtube_share;-nwIpMMBR_Q]http://youtu.be/-nwIpMMBR_Q[/video]
 
Poslednja izmena od urednika:
sta mislite novi selektor nase kosarkaske reprezentacije ??? ja mislim da ce biti dordjevic :)
 
Ja nemam pojma, ali mislim da bi bolje bilo da je neko iskusniji sa vise autoriteta, mada mozda bi i on bio dobro resenje, jer je verovatno vecini mladih kosarkasa koji su sada u A reprezentaciji uzor :osmeh:.
 
tako smo isto mislili i za sinisu, a on poceo da deli ceduljice sa pesmom od 7 strofa,a jadan nezna, da su oni za skolu ne bi igrali fudbal ,:haha:, a ovaj ce da ih tera da se sisaju nacelavo :D :haha:
 
Djordjevic je trener pocetnik sa godinu-dve polu uspesnog rada, bio je vrhunski igrac ali to nema nikakve veze sa trenerskim poslom, Murinjo dobar primer, zbog toga sam protiv , neka se prvo dokaze u klupskoj kosarci pa onda . Ona treca slika sto je obrisana je sa utakmice lige sampiona Arsenal-Napoli u Londonu navijaci Napolija, evropski nivo.
 
najbolje resenje je neko ko ima autoritet, neko ko zna sta da radi u odredjenom trenutku, ja ipak nisam za mlade,jer jednostavno onaj koji je stariji od mene 10 godina nema autoritet mora cale,tata dabude a ne neki drugar
 
Novak priredio dobrodoslicu Nadalu na prvo mesto :osmeh:. Bravo majstore. Najbolji Novak je bolji od najboljeg Rafe.
 
U razrušenom Njujorku igra se prijateljska utakmica Srbija - Argentina, a Mesi je ubedio saigrače da odmaraju - dovoljan je on sam.
Bez TV prenosa u hotelu, Argentinci prate na teletekstu rezultat i odjednom piše "Argentina - Srbija 1:0".
Oni u delirijumu, ne veruju šta se dešava, ali se pred sam kraj utakmice pojavljuje "1:1".
Vraća se Mesi, sav tužan.
Pitaju ga saigrači
- Šta ti je, što se ne raduješ, odigrao si 1:1 sa Srbijom i to sam!?
Na to će on:
- Ma, pustite.. isključen sam u 41. minutu.
 
Ko je bio najbolji kondicioni trener Partizana -Draza Mihajlovic

- - - - - - - - - -

Jedan je Stankovic Dejan
dejan-stankovic-tri-prst.jpg
 
Djordjevic je trener pocetnik sa godinu-dve polu uspesnog rada, bio je vrhunski igrac ali to nema nikakve veze sa trenerskim poslom, Murinjo dobar primer, zbog toga sam protiv , neka se prvo dokaze u klupskoj kosarci pa onda . Ona treca slika sto je obrisana je sa utakmice lige sampiona Arsenal-Napoli u Londonu navijaci Napolija, evropski nivo.
Posto vidim da se razumes u sve sportove da ti objasnim malo kako stoje stvari u kosarci.Prica da Djordjevic treba da se dokazuje u klupskoj kosarci uopste ne pije vodu,jer je recimo Zeljko Obradovic kao najbolji klupski trener u istoriji evropske kosarke doziveo dva debakla sa nacionalnom selekcijom,tj. nije se pokazao u dobrom svetlu kao selektor.Druga stvar tesko je uporedjivati reprezentativne kosarkaske i fudbalske selekcije,jer se fudbalska okuplja na svakih par meseci,a kosarkaska samo jednom godisnje.
 
I dalje stojim iza svog misljenja,da bih neko bio trener neke vece reprezentacije ili veceg kluba mora da ima iza sebe rezultate koji ga dovode na to mesto .Postoje i slabije reprezentacije koje igraju kvalifikacije pa neka se tamo uce treneri. Zeljko je platio ceh jer nije hteo da se zamera igracima dok je recimo Pesic Radmana izbacio,u Bg 2005 igraci bancili po splavovima i igrali utakmice.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh