SPORT-Opšta tema

Simunic izjavljuje da se nadjem u slicnoj situaciji opet bih isto reagovo, da je neki nas igrac ovo uradio vec bi se oglasili iz uefa bilo bi Srbi divljaci,nevidjeno dosad,treba ih kazniti itd , Nole u finalu.
 
Kada se to Noletovo finale igra? Neki na Jami (pecanju) vicu idu da se pripreme da gledaju finale a kada sam dosao kuci nigde u programu Novakovo finale. Procitao sam da se igra sutra oko 23 sata.
 
Trebalo bi sutra u 23, kao sto ste i rekli, veceras u 22.30 bi trebalo da je zensko finale, gledacemo i to :osmeh:.
 
@ Mil

Hvala drugar, moracu traziti da se ovde i u jos nekim temama cafea uvede opcija zahvali se.
 
Ova rts bagra ni ne prenosi utakmicu reprezentacije, jos samo Sulejmana i farmu da pocnem da gledam i put ka cika Lazi Lazarevic ce mi sirom biti otvoren.
 
Nazalost pretplata redovno placana,kad vidim kome poklanjam pare muka me uhvati i jos kad vidim da ovi sto nisu platili nece ni platiti,u ovakvom sistemu redovan ponavljac.
 
Vels-Srbija 0-3 konacno hvalim te Boze neka radosna vest, pevaj Srbijo pesma planirana za petak ali...

- - - - - - - - - -

Pevaj Srbijo nesta u akciji, zaboravih da je grobarima jos u srcu naj predsednik Franjo i naj igrac Stjepan... :ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Auu odrase nas Spanci kakva utakmica jadni oni navijaci sto su prisustvovali utakmici.Surovi zapadni kapitalizam cilj opravdava sredstva tako i Spanci namerno nekad izgube jer vazan je krajnji cilj.U nedelju blamaza na Marakani, srecom nisam stigo na utakmicu...
 
Tako deca rastu. :osmeh:
Namerno smo i mi izgubli protiv Ukrajine,kalkulisali su i Francuzi.
Opravdano je to za svaki tim.
Sta da se radi,vise srece sledeci put.
 
Nazad
Vrh