SPORT-Opšta tema

[video=youtube_share;GfpG4B_bvJ8]http://youtu.be/GfpG4B_bvJ8[/video] Srbija-Makedonija 5-1

- - - - - - - - - -

Da li za tu Bih reprezentaciju igraju i Srbi ili samo muslimani i hrvati.
 
Cestitke Bosni na plasmanu na SP, imali su najlaksu grupu od svih republika iz bivse Jugoslavije i to su iskoristili :bravo:.
 
Nema ljutnje ali eto i ti Srbi koji igraju za BiH reprezentaciju su postigli ogroman uspijeh koji će im u daljoj karijeri mnogo značiti. U ovoj prilici, vise im se isplatilo da igraju za BiH nego za Srbiju.
 
zombie slazem se sa tobom to je u neku ruku bio i njihov cilj,igra na visem nivou a i mogucnost bolje prodaje i ugovora...neka su otisli imali su ponajlaksu grupu ali su zasluzili prolaz...drago mi je onog naroda sto se veseli to mu je jedina svetla tacka,samo da to ne predje posle opet po nacionalizmu i jbg...Ako Bog da sl godine utakmica reprezentacija Republike Srpske i Srbije u Banjaluci na stadionu Borca...e to je za mene Brazil..:D
 
Trebalo bi svima u Republici Srpskoj dati drzavljanstvo Srbije ,sportske klubove ubaciti da igraju ligu Srbije da bude kao u Engleskoj ,u Engleskoj premijer ligi igraju i klubovi iz Velsa-Kardif,Svonsi..
 
Voleo bih da se pored BiH i Hrvatska plasira na SP u fudbalu. Ipak smo mi dugo godina bili jedna drzava i imacemo za koga da navijamo, pisem u moje licno ime.
 
celim SRCEM cestitam svim komisjama koji su uspeli da se plasiraju na svetsko prvenstvo i za razliku od novinara tajmsa(koji je englezima pozeleo brz povratak) ja se nadam da komsije sto duze ostanu u brazilu :)
 
Ako Hrvati pobede nek se plasiraju ovo je sport i svima treba cestitati na sportskim uspesima, medjutim neko iz Srbije da navija za njih, pa zar je malo srpske krvi proliveno mozda treba jos ili nije moja pa nije vazno, onima sto zaboravljaju istorija se ponavlja,moje misljenje.
 
Trebalo bi svima u Republici Srpskoj dati drzavljanstvo Srbije ,sportske klubove ubaciti da igraju ligu Srbije da bude kao u Engleskoj ,u Engleskoj premijer ligi igraju i klubovi iz Velsa-Kardif,Svonsi..

Dace Bog samo polako.....treba biti strpljiv,sto se tice Hrvata daleko im lepa kuca,bio sam na utakmici protiv njih u Bg,zeleo sam da ih ugazimo vise nego ista na svetu,godinu zivota ako treba..
 
Ako Hrvati pobede nek se plasiraju ovo je sport i svima treba cestitati na sportskim uspesima, medjutim neko iz Srbije da navija za njih, pa zar je malo srpske krvi proliveno mozda treba jos ili nije moja pa nije vazno, onima sto zaboravljaju istorija se ponavlja,moje misljenje.
to sto pominjes da je neka krv prolivena odmah da ti kazem, da je sve to uradjeno da bi ''neki'' ljudi ziveli bolje a obican narod mrzeo jedni druge, zato mani se tog razmisljanja, jer svi politicari su kao srecko sojic ako znas na koga mislim, ljudi koji su zavadili narod uglavnom zive u montekarlu ili njihova deca uzivaju blagodet i kad ih neko nesto pita oni odgovaraju isto sto i njihovi roditelji,.... to sto su oni nama radili ravno je ovom primeru sa kosova glavne badze preselile se u bg i zagovaraju ono sto njima odgovara, ja sam 86 godiste jesam mlad ali isto tako mislim da nije bilo arkana ceca bi sadila papriku u zitoradju, tako da nemoj u sport da uvlacis politiku, jer sve je to lepo mozemo mi da psujemo jedni druge i da se mrzimo ali drugi ce zaradjivati na nama,...pogledaj film sisanje, kako su decka koji je bio jako intelegentan vrbovali za politicke interese..... da znas cime se sve sluze eeeeeeeee...ti si u bg pa verujem da vidis jednu laz: kazu bg najbezbedniji grad a vazdan se neko ubija ili biva ubijen vise mi taj grad lici na ubij ili budi ubijen nego na ''najbezbedniji grad'' zato nek navija ko za koga hoce,ali molim svu mladost i nase i komsijske zemlje da ukljuce svoj mozak a ne da im kvazi ljudi pricaju sta da rade :)

- - - - - - - - - -

zvezda izgubila nazalost svim srcem sam navijao da pobede, iako mi je partizan favorit i jedini klub, sto vise nasih klubova pobedjuje u evropi to bolje :)
 
Sve je to ok sto si napisao samo nesmemo zaboraviti necije sinove koji su da li zivot da bi mi ziveli uzimaju nam metar po metar drzave,politika i sport su nazalost veoma povezani,Maksimir,Arkan i Delije,5 otobar..da neidem dalje u :off_topic:.Nzalost Zvezda izgubi,mislim da imamo jako dobar tim ali nemamo iskustvo igranja velikih utakmica kao Partizan.Izgubio i Partizan.
 
Poslednja izmena:
slazem se, ove nedelje partizan gostije kod palme,a zvezda ceka novi pazar, vojvodina sloboda point,a iznenadjenje (jakooo prijatno)kola cukaricki igra u gostima donjem sremu :) ja sam te duele izdvojio kao glavne :)
 
Ako sam napisao da cu navijati za Hrvate, mislio sam ako igraju protiv Engleza ili npr Svaba. Uvek su mi drazi oni (Hrvati) nego Englezi ili neki tamo drugi. Ali ako igraju Hrvati protiv BiH navijacu za BiH, posto su mi Bobosi nekako blizi srcu.:osmeh:

​Nemojmo pisati postove sa politickom konotacijom posto ce biti brisanja i kaznjavanja.
 
Ako sam napisao da cu navijati za Hrvate, mislio sam ako igraju protiv Engleza ili npr Svaba. Uvek su mi drazi oni (Hrvati) nego Englezi ili neki tamo drugi. Ali ako igraju Hrvati protiv BiH navijacu za BiH, posto su mi Bobosi nekako blizi srcu.:osmeh:

​Nemojmo pisati postove sa politickom konotacijom posto ce biti brisanja i kaznjavanja.

o tome ja i govorim sport je sport a za politiku uspred kafane ili u skupstinu :osmeh:, ja kao poobicaju navijacu za srednjeg kvaliteta reprezentacije,tj iznenadjenja prvenstva :)
 
U Zvezdi je opste rasulo ako neosvojimo titulu poubijacemo se medjusobno. Sto se tice razbijanja automobila zarad istine da kazem iako vecina navijaca podrzava taj gest narucioc toga je frakcija iz uprave kojima je cilj da se kolju navijaci i igraci a oni koji su krivi da se izvuku. Na taj parking ne moze bas svako uci. Svaki navijac je svestan da igraci nisu sami dosli vec ih je dovela uprava a to sto neki nemaju kvalitet nije kriv igrac vec onaj koga je doveo. A sad sto se tice politike i sporta naveo sam u prethodnim postovima da je to usko povezano pa kako je Dzajic dosao za predsednika pa tako sto je Vucic urgirao za to,ko je alfa i omega u fk Partizan zadnjih godina Branko Ruzic politicar,u upravnim odborima sportskih klubova su politicari i to je nasa realnost. Moderator nam se malo popravio sa novom izjavom o navijanju.
 
omega je solidan, a moram ti reci da vecina zvezdasa ne trpi strance, prevashodno mislim na crnce, za razliku od partizana, uglavnom dobijaju lopte kad su okruzeni trojicama a kad su sami ne dobijaju,ako zvezda hoce strance onda treba da rascisti sa nekim igracima... dauda je kvalitet poput drogbe,(iako deluje moj post smesno) ali i drogba kad je okruzen trojicom nista ne moze da uradi, a mnoge stvari ne funkcionisu,i nisu igraci losi, naprotiv u svakom klubu ima medju jedanaest bar 5 losih, problem je trcanje neisplacen novac ... dauda je pokazao na svom debiju da je kvalitetan cak najbolji stranac ikada, pogledajte klea dok nije dosao u partizan i dobijao lopte kad treba nista nije uradio ...nasi ne vole strance narocito ne zvezdasi, koliko sam ja informisan nije problem igracki kadara nego stvar je sto se nepodnose neki igraci,a u fudbalu dovoljno je milisekundu da zakasnis sa dodavanjem izgubljeno je sve.... veruj mi nisu oni losi, dobri su, ali nekolicina ne govori izmedju sebe sto ima i u partizanu ionda to je problem... nadam se sutra da ce uspeti oba kluba da ostvare pobede ida malo stisaju strasti :)
 
Nazad
Vrh