SPORT-Opšta tema

Posle 258 minuta igre najzad dadosmo gol. Zao mi za Vosu ali ima i drugo poluvreme u Moldaviji, a obicno se Vosa razigra u gostima.
 
Bez Abubakara bojim se da će biti nemoguća misija, ali lopta je okrugla i možda nam se prosreći.
 
Pa ljudi evo priblizava se "biti il ne biti". Tesko, vrlo tesko ce biti i Partizanu i Vosi. red je da se nadamo prolasku nasih klubova ali.....:ppozdrav:Idem polako da se parkiram na trosed, upravljac u ruke pa napred.:ppozdrav:


- - - - - - - - - -

Na zalost ovo je slika nasega fudbala i vrednosti fudbalske.
 
Za malo petarda . U upravama lopovi pokradose sta stignu njima lepo,igraci neki imaju i po 200000 hiljada godisnje kola,splavovi i njima lepo a navijaci plati kartu,plati clanarinu,nerviraj se gledajuci stoku,kidaj zivce i ko je ovde lud. Ako 6 nedobijemo srpski fudbal ce i definitivno biti mrtav.
 
@zvezdase

01.09 1963 god. Odigrana je prva zvanicna utakmica na nasem najvecem stadionu kada je Zvezda ugostila Rijeku, a prvi pogodak delo je gostujuceg igraca Nedeljka Vukoja. Pola veka postojanja ovaj grandiozni objekat, koji je u aprilu 1975 god. u polufinalu KPK protiv Ferencvarosa nezvanicno primio 110000 gledalaca, gradio je status fenomena sa vatrenim ambijentom, nalik onome koji je vladao na legendarnoj brazilskoj Marakani, po kojoj je stadion i dobio ime. Mnoge velike bitke dobila je Zvezda i reprezantacija, bilo je i bolnih poraza, na travi terena duzine 105 i sirine 68 metara. Prateci modernizaciju fudbalskih objekata i rigorozne standarde UEFA u cilju veceg komfora i bezbednosti publike kapacitet je danas prepolovljen, iznosi oko 54000 sedecih mesta.
 
Hvala Dule :ppozdrav:. Inace mnogo je lep osecaj biti na tom stadionu, stvarno uzivo izgleda mnogo bolje nego na TV, stvarno je veliki stadion i jos kada Delije naprave atmosferu,... :osmeh:.
 
Bio sam kada je reprezentacija igrala protiv Spanije i kada je onaj (mislim Huanito) zaradio flasu od cocacole u glavu.:osmeh: Izgubismo tada i ne odosmo na svetsko prvenstvo.

 
slika689.jpg
slika692.jpg


- - - - - - - - - -

Neke od vecih utakmica na Marakani su finale kupa sampiona 1973 Ajaks-Juventus,finale prvenstva evrope 1976 Nemacka-Cehoslovacka,prva utakmica finala kupa uefa 1979 Zvezda-Borusija Mehengladbah,polufinale kupa sampiona 1991 Zvezda-Bajern. Zagrevanje za petak.[video=youtube_share;q_GcRKw3jXM]http://youtu.be/q_GcRKw3jXM[/video]
 
Ili pukovnici ili pokojnici,ima sanse bar za remi,iako nam pobeda ne znaci nista rezultatski ovo je pitanje da li je srpski fudbal jos uvek ziv,ako su tacne najave Hrvati sa 3 spica a mi 4-2-3-1 i Matic igra, banditi moraju pasti.
 
Ako oni igraju sa tri spica onda su sigurni u sebe i nasu nemoc da damo gol. Normalno ja se nadam nasoj pobedi.
 
Mustafa,Ivanovic,Subotic,Nastasic,Kolarov,Matic,Fejsa,Markovic,Tosic,Djuricic,Mitrovic, skoro pa najjaci sastav Srbije.Tadic opet na klupi.

- - - - - - - - - -

Utakmica bolja od ostalih ,sudija debil se pogubio sviro protiv nas,rts amaterski prenos lose postavljene kamere ,najveci debil Mihajlovic po kom kriterijumu igra Fejsa,Matic pokazao ekstra klasu a on nije imo mesta u startnoj postavi ,Tadic dobro igra u klubu ,koliko smo bodova izgubili zbog Mihinog cudnog izbora igraca.Djuricic bio najgori na ovoj utakmici. Evropski Brazilci gledaju prvenstvo preko tv.
 
Poslednja izmena:
Sudija je kriv sto ovi neznaju da daju gol. :haha: Kanda svi imaju po dve leve noge. :ppozdrav:

Kada je onaj brzi voz pokupio Sulejmanija ja bih iskljucio polovinu Hrvatskog tima:osmeh: a ne samo lokomotivu. Da je neko nas tako kod njih pokupio njihovog igraca pola navijaca vatrenih bi uslo u teren. Tako pokupiti coveka nema veze sa sportom, nego je samo dokaz mrznje sto je i potvrdio kada je napustao teren.
 
Nazad
Vrh