SPORT-Opšta tema

Ima i ekstra kvaliteta poput Ninkovica i vrlo dobrih poput Lazovica,Kasalice,Daude...Dauda je najbolji stranac koji je igro u Srbiji nekad ga malo izbojkotuju a nekad i on sam se ne trudi.Odbrana skripi. Ovo kao da je Toletov sudija,nije gol, busna mreza [video=youtube_share;e64cIqth0R4]http://youtu.be/e64cIqth0R4[/video]
 
Sto se tice razbijanja automobila zarad istine da kazem iako vecina navijaca podrzava taj gest narucioc toga je frakcija iz uprave kojima je cilj da se kolju navijaci i igraci a oni koji su krivi da se izvuku. Na taj parking ne moze bas svako uci. Moderator nam se malo popravio sa novom izjavom o navijanju.

Kada sam procitao o razbijanju auta igraca prvo sam pomislio da je to delo nekih iz uprave kao odgovor na javno saopstenje igraca. A sto se tice moga navijanja, vidis da se popravljam i da ce nesto biti od mene.::namigivanje:::ppozdrav:
 
rezultati:
[TABLE="class: resultsTable table-bordered table-striped table-condensed, width: 518"]
[TR]
[TD]2013-10-19[/TD]
[TD]Donji Srem : Čukarički[/TD]
[TD]1 : 1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]2013-10-19[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]Javor : Rad[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]1 : 2[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]2013-10-19[/TD]
[TD]OFK Beograd : Radnički 1923[/TD]
[TD]2 : 3[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]2013-10-19[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]Vojvodina : Sloboda Užice[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]1 : 2[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]2013-10-19[/TD]
[TD]Crvena Zvezda : Novi Pazar[/TD]
[TD]5 : 1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]2013-10-19[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]Voždovac : Spartak[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]0 : 1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]2013-10-19[/TD]
[TD]Napredak : Radnički Niš[/TD]
[TD]1 : 1[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]2013-10-20[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]Jagodina : Partizan[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]0 : 3[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
tabela:
[TABLE="class: standingsTable table-bordered table-striped table-condensed, width: 518"]
[TR]
[TH="bgcolor: #F9F9F9"]Mesto[/TH]
[TH="bgcolor: #F9F9F9"]Tim[/TH]
[TH="bgcolor: #F9F9F9"]Meč[/TH]
[TH="bgcolor: #F9F9F9"]Pob[/TH]
[TH="bgcolor: #F9F9F9"]Ner[/TH]
[TH="bgcolor: #F9F9F9"]Por[/TH]
[TH="bgcolor: #F9F9F9"]DG[/TH]
[TH="bgcolor: #F9F9F9"]PG[/TH]
[TH="bgcolor: #F9F9F9"]Razlika[/TH]
[TH="bgcolor: #F9F9F9"]Poeni[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD]1[/TD]
[TD]Partizan[/TD]
[TD]9[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]2[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]20[/TD]
[TD]8[/TD]
[TD]12[/TD]
[TD]20[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]2[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]Čukarički[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]9[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]5[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]3[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]1[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]10[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]4[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]6[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]18[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]3[/TD]
[TD]Crvena Zvezda[/TD]
[TD]9[/TD]
[TD]5[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]3[/TD]
[TD]19[/TD]
[TD]11[/TD]
[TD]8[/TD]
[TD]16[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]4[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]Vojvodina[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]9[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]4[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]4[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]1[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]10[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]7[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]3[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]16[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]5[/TD]
[TD]Radnički Niš[/TD]
[TD]9[/TD]
[TD]3[/TD]
[TD]5[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]11[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]5[/TD]
[TD]14[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]6[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]Spartak[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]9[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]4[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]1[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]4[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]8[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]14[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]-6[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]13[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]7[/TD]
[TD]Napredak[/TD]
[TD]9[/TD]
[TD]3[/TD]
[TD]3[/TD]
[TD]3[/TD]
[TD]13[/TD]
[TD]11[/TD]
[TD]2[/TD]
[TD]12[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]8[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]Jagodina[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]9[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]3[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]3[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]3[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]8[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]9[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]-1[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]12[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]9[/TD]
[TD]Novi Pazar[/TD]
[TD]9[/TD]
[TD]3[/TD]
[TD]2[/TD]
[TD]4[/TD]
[TD]11[/TD]
[TD]13[/TD]
[TD]-2[/TD]
[TD]11[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]10[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]Sloboda Užice[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]9[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]2[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]4[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]3[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]8[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]10[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]-2[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]10[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]11[/TD]
[TD]Voždovac[/TD]
[TD]9[/TD]
[TD]2[/TD]
[TD]4[/TD]
[TD]3[/TD]
[TD]7[/TD]
[TD]9[/TD]
[TD]-2[/TD]
[TD]10[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]12[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]OFK Beograd[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]9[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]3[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]1[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]5[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]9[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]13[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]-4[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]10[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]13[/TD]
[TD]Radnički 1923[/TD]
[TD]9[/TD]
[TD]3[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]5[/TD]
[TD]10[/TD]
[TD]16[/TD]
[TD]-6[/TD]
[TD]10[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]14[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]Javor[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]9[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]2[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]3[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]4[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]9[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]12[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]-3[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]9[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]15[/TD]
[TD]Donji Srem[/TD]
[TD]9[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]4[/TD]
[TD]4[/TD]
[TD]9[/TD]
[TD]13[/TD]
[TD]-4[/TD]
[TD]7[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]16[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]Rad[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]9[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]2[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]1[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]6[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]5[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]11[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]-6[/TD]
[TD="bgcolor: #F9F9F9"]7[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
Verujem da ce tako i biti bez obzira sto cukaricki grabi ka vrhu... donji srem i rad najverovatnije ispadaju iz lige,osim kao se ne dogodi cudo :)
 
Pa ja navijam za pravi klub, to jest Partizan.:haha: Ti si nesto pobrkao loncici.:osmeh::ppozdrav:

Ma mante se tih kojekakvih lokalaca pa necete valjda ceo zivot da navijate za one sto igraju na stadionu jna i da se tesite time da u komsiluku imate evropskog i svetskog prvaka. Ima jos dosta da se igra a i ja mislim da ce Rad biti kandidat za ispadanje posto im je nesloga u klubu, verujem da ce Cukaricki malo usporiti ,za mene je Vojvodina razocarenje, Zvezda i Partizan imaju jedan od najlosih startova ocekivo sam da ce to iskoristiti.
 
Ja se nadam iskreno da nasi klubovi iduce godine mogu bar da udju u data takmicenja u evropi....
 
Ja se nadam iskreno da nasi klubovi iduce godine mogu bar da udju u data takmicenja u evropi....

Ma koja Evropska takmicenja ??? Nema teoretske sanse. Mnogo nam je los fudbal. Kako sama organizacija tako i ucinak na terenu. Daleko od toga da ne bih zeleo da vidim Partizan ili jos neki nas tim u Evro ligama ali.......
 
Zvezda duguje 50, a Patizan 30 miliona evra.....ne mogu da verujem da takva sitnica muci ova dva kluba... Dok odredjeni klubovi tu kolicinu novca daju u numanitarne svrhe nasi jos uvek (ocigledno) motikom obradjuju zemlju.....eeeee srbijoooo sa malim s :)
 
Meni to lici na lov u mutnom,sve mi se cini da ce nas prodati za 3 evra ko secerane,sad gubitasi a posle ekstra profiteri,sad je potrebno sto vise unistiti da bi se lakse progutala gorka pilula. Zasto niko nije kaznjen za kradju,zasto sad nema mesecni izvestaj o prihodima i rashodima,mnogo pitanja bez odgovora.
 
Pazi sad ako bude cena 3 evra il neka mizerija i ja ti ili neko treci se pojavi i kupi, jedino znam da nisam siguran da cu preziveti ni 5 minuta posle toga, pitanje je vredi li to??? zvezda i partizan a uopsteno i fudbal nemaju ni f od normalnog ....mislim da je tu sve ono tipa: ko ce koga
 
Pa vec se u stampi pojavila izjava prvog podpredsednika Vlade da za Partizan i Zvezdu ne moze da se dobije mnogo zbog visine njihovih dugovanja, ali da je jedino resenje da se privatizuju, posto drzava ne moze da zavuce ruku u prazan dzep i da im finansijski pomogne.
 
Prodati ih za po 1 dinar ali kupcu postaviti ozbiljne i ostre uslove, a ako ih ne ispuni onda penali itd. Najlakse je pisati uz vetar. Naravno da nam svima tesko padne pomisao na prodaju, ali to je trend u celom svetu i ne mozemo protiv toga. Lako je bilo pre 20 i vise godina tako raditi, sada su troskovi u fudbalu ozbiljni a tesko je naci sponzore koji ce izdvojiti tolike pare.
 
axlkys.jpg
[/IMG] Zna se ko je najbolji klub :cool: Ja u plavom duksu u nedelju na utakmici Jagodina-Partizan juzna tribina...
 
pecurke-na-marakani-foto.jpg
Juce sampon,danas gljive,sutra ko zna sta blam do blama a poenta svega toga je da niko nije odgovoran nizasta.Ko je kaznjen ko je smenjen .Na severu se skandira Dragan Dzajic,nekoga je vreme pregazilo.Sto se tice prodaje pa za svaku fabriku je bilo navedeno ovoliko ulaganje avioni kamioni ali je na kraju vecina pukla,slucaj Nis bila propast sad lider nemoguca situacija sto znaci neko je krao,neko je namerno unistavo, lopvske uprave su najveci problem.
 
Poslednja izmena:
A mene zanima ko ima dozvolu da tako bez zabrane udje na stadion i radi kako mu se navije? da sam blizu jebes mi mater ako ne bih krave doveo da pasu travu,pazi sta kazem, znaci tolika su gov.na da svako moze da udje bez zabrane.....j....te srbijo!!! pecurke na stadionu ja mislim da je ta bruka kao kad te profesor izvredja medju 1000 kolega na fakultetu u amfiteatru, a onda te kolege sretnu u gradu i kazu enoga onaj sto ga profesor ismejavao, i naravno taj blam nema cenu! ja mislim da stadion treba da srusi tribine ogradi za zicu najjeftiniju i teraj djoko na siroko!!!!! sramota sta se desava na nasem stadionu!!! ja da sam bio tamo ja bi ih sklonio da se ne vide, navijam za partizan, a ima da puknem od muke kad vidim da svako jase i kome prilici i kome ne!uh uh uh!!!
 
U pravu ste. Neko mora biti odgovoran za ovakvo stanje u nasim klubovima i uopste u zemlji. Treba jasno i glasno imenom i prezimenom objaviti krivce i zapleniti im imovinu a njih vratiti na rukovodeca mesta gde su zabrljali da ispravljaju stvari dok ih ne isprave, e tek onda im vratiti zaplenjeno. Naj lakse je dati ostavku, lovu u dzep i zbogom.
 
Nazad
Vrh