SPORT-Opšta tema

Pristrasni komentari sto se tice Vojvodine,prosle sezone video sam uzivo vecinu danasnjih fudbalera Vose i od svih njih jedino Abubakar koji pobegnu iz Vose bi mogao da bude pojacanje Zvezdi i trener Nikolic je vrhunski trener. Sto se tice suvog kvaliteta ni priblizno niste Zvezdi ali imate hemiju koju mi nemamo,kvalitet nekad i ne napravi uspehe skorasnji primer fk Anzi. Za mesec dva dok se Zvezda uigra i Milijas i Dauda se probude siguran sam da bi torpedovali Cernomorec 5-0 kad bi tad igrali,trener mi je malo sumnjiv. Opet neki Toletov sudija spasava grobare.
 
Bravo za moje sremce, Zvezda se obrukala u Ivanjici samo neznam ko im je sada kriv za poraz.
 
Kako ko pa Tole naravno . Kriva je uprava koja nije na vreme dovela igrace pa je kriv trener i svakako kondicioni trener . Scepovic valjda zbog vrhunske forme pozvan u reprezentaciju,2 napadaca, 6-7 zadnjih veznih,.
 
Ma isti su i jedni i drugi i kao što sam ranije napomenuo bruka je ko sve oblači te dresove više od pola njih u moje vreme nebi igrali ni Sremsku ligu.:ppozdrav:
 
Rts ne prenosi utakmicu reprezentacije,koliko ljudi nema internet ni kablovsku, cemu sluzi ta banda, uzimaju nase pare za navodni interes drzave pa sta je interes ako nije reprezentacija jedne zemlje,njihov interes su sto vece plate sto vise k...i sluzbeni prevoz sve ce to ludi narod platiti. Prvo su hapsenja bila aktuelna nisu se skidali, pa evropa ili smak sveta ,sad samo jos rekonstrukcija a narod sta je sa njim , posle rekonstrukcije ima peceni pilici padaju sa neba,gde to zivimo.
 
Poslednja izmena od urednika:
Drustvo...srce i dusa mi je uz moj Partizan ali se jako bojim, losi smo. Sve nade polazem u Vosu. Odoh da zauzmem busiju na trosedu, javim se posle utakmica.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh