SPORT-Opšta tema

KK Crvena zvezda od sledeće sezone pod matičnim imenom!​

KOŠARKA Autor:SK08. jul. 2015
crvena-zvezda-33147.jpeg
Izvor: KK Crvena zvezda
Posle četiri godine uspešno je okonačan UPPR, plan reorganizacije KK Crvena zvezda, kojim je klub sa Malog Kalemegdana ustupio ime i igrače FMP-u iz Železnika.

Godinu dana pre predviđenog plana UPPR je okončan, crveno-beli su izmirili dugove poveriocima, igračima, funkcionerima i državi u iznosu od 13 miliona evra.

Tako će se od sledeće sezone klub takmičiti pod matičnim imenom KK Crvena zvezda sa Malog Kalemegdana 2, umesto dosadašnjeg pravnog subjekta Crvena zvezda Beograd iz Stevana Šupljikca iz Železnika.
Na Skupštini je konstatovano da je KK Crvena zvezda realizovala sve aktivnosti koje su bile predviđene po Unapred pripremljenom planu reorganizacije, usvojenim prvosnažnim rešenjem od 02.07.2012. godine pred Privrednim sudom u Beogradu. Na taj način realizacija UPPR-a KK Crvena zvezda je uspešno okončana. Time su se stekli uslovi da u skladu sa sporazumom iz 2011. godine, KK Crvena zvezda (Mali Kalemegdan 2) u sezoni 2015/2016 zauzme svoje mesto u svim takmičenjima. Na osnovu zaključaka sa ove sednice Skupštine, period stabilizacije koji je počeo 2011. godine može se nazvati uspešno okončanim na ponos i zadovoljstvo svih onih kojima je Zvezda u srcu„, saopšteno je na sajtu kluba.
Svi osvojeni trofeji, tri Kupa, po jedna Superliga i ABA liga, zvanično pripadaju Crvenoj zvezdi.
 
Da već jednom saznamo ko smo.Mornar o Džajiću,Radoslav o Čoviću.A u njihovom dvorištu ni reč
 
Šta bi se desilo da se Zvezda tada nije fuzionisala sa FMP -om?Koliko se sećam trebalo je da se ugasi ili da ode u stečaj.I onda se pojavljuje Ćoki spasilac.Uz čiji blagoslov i u čijoj režiji?
 
kako neko rece ovde pre koji dan odero totenhem siti-realno mec sa 6 suteva postigao 3 gola usralo ga nevidjeno,danas isti taj totenhem izgubi od burnlija sa 1 0 :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
kako neko rece ovde pre koji dan odero totenhem siti-realno mec sa 6 suteva postigao 3 gola usralo ga nevidjeno,danas isti taj totenhem izgubi od burnlija sa 1 0 :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Imao si GG Atletiko Mancester 1,93 kvota kao kuca zatim 1x 1,43 i 2 do 4 gola 1,58 i imao si X u Lisabonu kvota 4 ,10 i GG i kada bi igrali ponovo za 2 dana opet bi isto bilo IGRAJ SAMO BITNE MECEVE I ZABORAVI TE MALE KVOTE 🪓Kazi iskreno JELI TO LOSA KVOTA Atletiko Mancester GG 1,93 a ti crni LULE28 igras Burnley Totenham x2 mozda je kvota bila 1,12 ili 1,14 ❓
Sutra igraj X U GLAVU I GG Braga Serif i ne plasi se nista 🪠
 
e moj druze mornar odigrano gg na atletiku,ajax daje 2,fulam liverpul kec,srbija zene daju 2(dale 5 komada inace),lecce citadella gg,foollad kec(iran),sunshine stars kec(nigerija) i tako dalje i tako dalje...naravno ne sve na jednom tiketu....bilo je i pad na gle baksuza tim Padova igrala x sa poslednjim na tabeli
 
evo mornar ovo sam igrao uskoro pocinje fudbal New York Sity 1 i hokej Colorado 2+ot+penali
ako zelis i ti odigraj,nadam se da mi neces biti baksuz za ovo :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Braga-Serif to je za izbegavanje, mislim da je sve u igri, ako Braga povede rano, pobedice sigurno ako se oduzi mec izgubice verovatno ali mislim da je bliza pobedi, Napoli bi trebalo da pobedi, Lazio takodje Rangers bi trebalo da iznenadi Dortmund kome fali pola tima ali to je upitno, lako moze doci dvojka.Samo golovi da se igraju.Nisam odavno odigrao nesto, sutra mozda pokusam
 
evo mornar ovo sam igrao uskoro pocinje fudbal New York Sity 1 i hokej Colorado 2+ot+penali
ako zelis i ti odigraj,nadam se da mi neces biti baksuz za ovo :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
New York lagano 4 0,Colorado pobeda 5-2 iako sam se ja osigurao pa odigrao na konacnu pobedu i smanjenu kvotu....nadam se da si ispratio mornar ovo 😉
 
to jer si gledao ovog glupsona od komentatora sto zamalo nije svrsio na Atletiko i Coloa? postigao gol,povukao se i udri po nogama
cim je izvadio pogbu na sredini a usao matic junajted preuzeo igru totalno
Sta ima meni komentator da kaze. Hoces da kazes da je Ronaldo nesto igrao? Sto se tice Matica jest da je stao na loptu i smirio igru, ali mislim da su godine ucinile svoje. Nikad nije bio neki brzanac, ali sad je bas spor sto se narocio odnosi na defanzivne zadatke.
 
pa pogledaj ponovo utakmicu pa ces videti,ako lopta dodje nekako do ronalda(ne samo kod njega) odma po nogama,na kraju je podelio 9zutih a prvi je dao tek u zaostavnom prvog poluvremena...najveca ironija da je atletiku dao manje zutih+2od4 su zbog prigovora
 
Nazad
Vrh