SPORT-Opšta tema

Голобради млади гробар провокатор... Добио је ремек дело лекцију за цео живот... Има да пишка кад му приђу више од две особе ближе...

Разлика је сада што смо добили овог новог нападача који је нови "плодитељ"...
Навијачки се надам пролазу... Далеко је утакмица ако се уопште и буде играла...
I ovaj celavi golman ce da piska jos dugo jer niko da ga kupi vec godinama nema interesenata ali prodace oni njega u drugu ligu Kine kao Boacija pa ce da ga vrate ponovo u klub a i ovo rukovodstvo ce da piska jos dugo jer oni su zaseli na iscrpljenu ragu i nema da sjasu iz sedla dok zvalavi bude na vlasti nego sad je dosao NEKI GOLGETER IZ ROZENBORGA taj je pravi mungos u 16 rodjeni golgeter eksplozivni SAMO MI NIJE JASNO KAKO GA NE UZE NEKO IZ BUNDES LIGE ILI PREMIJER LIGE ❓ali Zvezda ce mu biti odskocna daska za Bugarsku ili Kazahstan dobro je da su skauti odradili GOOD JOB 🆘
 
REALNA ANALIZA Evropskih meceva Zvezde i Partizana
Sto se tice Zvezde pomenuo sam da u Evropi postizu ispod jednog gola po utakmici sa Serifom u 2 meca 1 gol sa Mitjlandom u 2 meca 1 gol protiv Ludogoreca su zablistali po gol po mecu i protiv Brage 2 penala i dva gola i pored toga deluje da je ovo mozda i najatraktivniji tim crveno belih zadnjih 10 godina .Trenutno izgleda da su u padu forme ali videcemo .....
Sto se tice Partizana on je ove sezone pravo osvezenje eliminisao je predstavnika Slovacke Dunajsku sredu zatim Cesku cuvenu Spartu iz Praga ,Ruski Soci ,Portugalsku Santa Klaru to su sve mnogo skuplje i kvalitetnije lige od nase kao i Kiprane Anartozisa i Floru a bila je i klackalica u grupi sa Belgijskim Gentom tako da se osetilo znacajno olaksanje otkada predsednik VUCIC NIJE PRISUTAN U PARTIZANU SA RAZNORAZNIM DELOVANJIMA SPOLJA I UNUTRA a uspeli smo od totalne destabilizacije koju je napravio da pocnemo ponovo da udisemo svez vazduh a pored ovih briljantnih partija Partizan je i glavni favorit za osvajanje prvenstva i prolaza u sledecu rundu takmicenja protiv cuvenog Fejnorda
 
Ko je taj provokator nisam u toku?
Онај Партизанов клинац што игра у Нишу.
Морнар, испали ти Динамо и Шериф... (остала само Омонија 😃)... сутра ће и Партизану да се тресу гаће... А да ли ће и да спадну?
 
REALNA ANALIZA Evropskih meceva Zvezde i Partizana
Sto se tice Zvezde pomenuo sam da u Evropi postizu ispod jednog gola po utakmici sa Serifom u 2 meca 1 gol sa Mitjlandom u 2 meca 1 gol protiv Ludogoreca su zablistali po gol po mecu i protiv Brage 2 penala i dva gola i pored toga deluje da je ovo mozda i najatraktivniji tim crveno belih zadnjih 10 godina .Trenutno izgleda da su u padu forme ali videcemo .....
Sto se tice Partizana on je ove sezone pravo osvezenje eliminisao je predstavnika Slovacke Dunajsku sredu zatim Cesku cuvenu Spartu iz Praga ,Ruski Soci ,Portugalsku Santa Klaru to su sve mnogo skuplje i kvalitetnije lige od nase kao i Kiprane Anartozisa i Floru a bila je i klackalica u grupi sa Belgijskim Gentom tako da se osetilo znacajno olaksanje otkada predsednik VUCIC NIJE PRISUTAN U PARTIZANU SA RAZNORAZNIM DELOVANJIMA SPOLJA I UNUTRA a uspeli smo od totalne destabilizacije koju je napravio da pocnemo ponovo da udisemo svez vazduh a pored ovih briljantnih partija Partizan je i glavni favorit za osvajanje prvenstva i prolaza u sledecu rundu takmicenja protiv cuvenog Fejnorda
Druže.Bolje je kad si nerealan.:ppozdrav:
 
Ne postoji forma kada je derbi u pitanju, mnogo puta ulazili smo kao veliki favoriti u formi pa nije islo lagano, isto je bilo i sa partizanom, kada su bili prvi i favoriti , cesto su gubili ili je bila mrtva trka ko je gori.Secam se posle odlicne utakmice sa Napolijem, Zvezda je odigrala ocajan derbi, nema tu pravila.Neka pobedi bolji, nebih se kladio ni na jedan tim, mislim da ce biti zajebamo,velike tenzije, mozda neki crveni, mozda malo tuce i davljenja, pritiska na sudiju 30+prekrsaja. Samo ako padne gol u prvih 20 minuta mozda bude nekog fudbala.Mislim da je javnost u Srbiji napravila ogroman pritisak na Zvezdu i Partizan, svi zele pobedu pa na kraju da ne izgube, igraci osecaji tenziju, nema tu vise fudbala kada noga zadrhti, svaki pas je nekako neodlucan, previse pritiska.Treba da se igra fudbal i da se uziva pa neka pobedi bolji, i ako dobije Zvezda nece to biti dokaz da je bolja od Partizana, niti ce osvojiti titulu za sigurno.ovo je jedan mec koji moras odigrati muski i to je to.Neznam kako ce ona Pantic, pljuvac i sveznalica da se opredeli, on zeli da Partizan i pobedi a i da izgubi da bi imao pricu za Jojica i Stanoja, da bi ih ispljuvao i da ubaci malo Sns kadrove koji podrivaju Partizan.Sta taj covek ima u glavi pitam se.Takvu mrznju nisam video odavno. Kako go, neka pobedi bolji
 
Добро веће!

Unknown.jpeg
 
Zasluzena pobeda Zvezde, prvo poluvreme bolji drugo defanzivno, klasicna italijanska skola.Zvezda ima veliko evropsko iskustvo sa jacim ekipama, narocito u fazi bunker stila.Partizan los veceras, dobar je to tim ali nije bio najbolji, moglo je bolje na obe strane, pogodio sam sve u analizi ranije osim rezultata koji nisam mogao da predvidim.Cestitke Partizanu, idemo u evropu da vidimo, moze li da se uzme koji bod.
 
Ja samo da pozdravim grobare, i da im poželim puno uspeha u konferenciji šampiona..

Mojoj Zvezdi, sve čestitke na pobedi, bravo moja ZVEZDO, bravo, bravo, bravo.....

PS Analize kockarskih kvota, političkih nameštaljki, prodaje utakmica, sklanjalica, nameštanja rezultata, penala...ostavljam fudbalskim ekspertima......
 
Prvi korak je napravljen. A sta ste drugo ocekivali? Sad :coffee::coffee: pa udar na Turke. Cekaju se samo Delije da se prebace do Pionira.
 
Katstrofe od igre partizana, ocekivano.

@ coci064

Nije pionir za vas slabo navijate tamo, kao u pozoristu.Nije vam nesto interesatna EL.
 
Nazad
Vrh