SPORT-Opšta tema

Da igraci Man U nemaju pojma da centriraju.Penaldo je odsecen od igre.Nije mi jasno sta se on i kepec trte da igraju u spicu kada im je prirodna pozicija krila.

Jure rekorde, statistiku.Izbacice ih atletiko usred mancestera.
 
Imao je dosta puta loptu u nogama pa nije nista uradio. Koliko puta je ostao duboko u ofsajdu jer je potpuno nezainteresovan i stalno nesto protestuje. Ponovo tvrdim da vise nema nista od njega.
 
Што се мене тиче желео бих било који тим на слово Б. А највише Барселону.

uellast16_20220225012046.jpg

Seeded teams (носиоци)

Crvena zvezda (SRB)
Eintracht Frankfurt (GER)
Galatasaray (TUR)
Leverkusen (GER)
Lyon (FRA)
Monaco (FRA)
Spartak Moskva (RUS)
West Ham (ENG)

Seeded teams (неносиоци)

Atalanta (ITA)
Barcelona (ESP)
Betis (ESP)
Braga (POR)
Leipzig (GER)
Porto (POR)
Rangers (SCO)
Sevilla (ESP)


Иначе свака част Партизану мислим да је црвени престрого досуђен.
 
Poslednja izmena:
Crveni karton nije postojao uopšte.Sam se spetljao i pao.Isto i korner nije postojao kod drugog gola partizana.Ovo sam napisao zbog čukaričkog jer se digla dževa jer je bio prekršaj pre gola a zvezda ih je nadigrala uopšteno,Tako je isto i partizan nadigrao spartu.
 
Дуговање КК Партизан...
извор ћоки


Ako grešim, onda neka objasni kako je moguće da klub čiji je predsednik (остоја), duguje ovoj državi na ime poreza, doprinosa i kamata sumu nešto manju od 580 miliona dinara, kako je moguće da ima „dupla sponzorstva“ na dresovima (što je nezabeleženo u sportskom marketingu te vrste), milionske poklone iz okruženja?
 
Sta Zenit da kaze gol mu ponisten u 91 minutu zbog cepanja igraca. Em su Rusi, em im Gasprom sponzor.
 
За оне ''неверне Томе'' што су одједном ОДволели Ђоковића... (8:10)

 
Zvezda- Glazgov Rendzers. 1991 smo ih izbacili iz kupa sampiona i na kraju postali prvaci sveta. 2007 oni nas izbacili iz kvalifikacija za ligu sampiona. Kome ce biti srecna treca utakmica? Moglo je lakse, ali i mnogo, mnogo teze. Good luck Red Star.
 
Braga bi bila po meri.
Objektivno jedini tim gde bi Zvezda mogla da pruzi otpor je Braga i mislim da bi se klala sa Rendzersom. Sve ovo ostalo je svemirska galaksija za Terzinu cetu ali ne smemo da zaboravimo DA ZVEZDA PROTIV BRAGE U 2 MECA NIJE POSTIGLA GOL IZ IGRE :sta: svirana su dva penala za Zvezdu iz nekog totalno bezazlenog kontakta u Beogradu a nije bilo ni blizu sanse za postizanje gola .Protiv ostalih timova u grupi je pokazana ZAVIDNA STERILNOST ::lose:: podsecam protiv mlakog Mitjlanda samo 1 gol u dve utakmice dok su protiv Ludogoreca uspeli da daju po gol na oba meca sto ispada ISPOD JEDNOG GOLA PO MECU ZVANICNA STATISTIKA 🚾 sto je veoma sablaznjavajuci podatak sa obzirom da direktor Zvezde pominje neki visoki nivo koji su dosegli mislim da je to daleko od Evropskog standarda sto se vidi i u domacoj ligi gde smo svedoci da su ranije navijaci utrcavali u teren i zastrasivali protivnicke igrace kada ne ide utakmica u zeljenom smeru a sada smo sa nevericom i cudjenjem ispratili gde CEO PRVI TIM I REZERVE I RUKOVODSTVO KLUBA JURE GOLOBRADOG MLADICA koji je postigao remek delo a sudija prenerazenog i oduzetog mladog fudbalera nagradjuje crvenim kartonom 🚾 Verovatno je sudija dobio najvislju mogucu ocenu za ovakav performans ali to je ..........ZADNJA POSTA SRBIJA 🎪
 
Голобради млади гробар провокатор... Добио је ремек дело лекцију за цео живот... Има да пишка кад му приђу више од две особе ближе...

Разлика је сада што смо добили овог новог нападача који је нови "плодитељ"...
Навијачки се надам пролазу... Далеко је утакмица ако се уопште и буде играла...
 
Nazad
Vrh