SPORT-Opšta tema

Ja sam navijac Zvezde od kako znam za sebe, postujem rivale maksimalno i sto se FMP price tice, ne zanima me sta se tu desilo, ocigledno je izvrsena neka radjnja koja je u tom trenutku mogla da se izvrsi, mozda je kriminalna ali toga ima u Srbiji na pretek, za mene je taj klub Zvezda i ako se ugasi opet i osnuje opet Kk Zvezda opet ce biti Zvezda, klub nije zivo bice, papir moze da istrpi sve.
Retardi sigurno nismo, neznam cemu ovaj istorijat? Da bi se utvrdili da Partizan nije izgubio od Zvezde nego od FMP, verovatno ali nema veze, Ni fk Zvezda nije bila oduvek Zvezda kao ni Partizan.
Uglavnom je radi toga da se neki opasulje. Fk Partizan, Fk C.Zvezda , Kk Partizan su lopovska udruzenja u vlasnistvu i pod kontrolom drzave. Kk C.Zvezda Fmp Radnicki Ivo Lola Ribar Beograd Idea Železnik to nije, to je privatni klub jednog kriminalca koji je kupovinom grba za 350000 evra kupio maloumna grla kao sto njegov drugar kupuje glasace za 2 litre ulja,pokazao sam to jasno registracionim listom a ko to ne razume očigledno nije nesto u redu sa njim...
 
Zvezda je ostala zvezda ali FMP je zvezda.Olalija: Protiv koga partizan izgubi finale kupa Radivoja Koraća.U polufinalu je pobedio zvezdu a u finalu izgubio od FMP-a.Ili je u polufinalu izgubio od zvezde 2 a u finalu od zvezde 1.
 
Nadji nekog iz komsiluka nek ti 2 puta procita registracioni list, poslao bih ti statut kluba iz Zeleznika ali vidim da 5 puta pitas jedno te isto, citanje istog bi za tebe bilo kao Rat i Mir.
Da ne zaboravim, vozim pa mi nije lako da odgovaram, ako nemate neki konkretan dokument, link ili slicno molim da ne pisete lične impresije infantilnog tipa, kome nije jasno nek poslusa vlasnika kluba iz Železnika dva tri puta...
 
Kolega,polako s klađenje.Ja se nikada nisam ni kockao ni kladio jer sam čuo da su se mnogi obogatili pa mi to deluje malo strašno.Ne bih onda znao šta ću sa novcem.
Cenim ja Obradovića ali je on kao trener tu nemoćan.Vrede ta 2 crnca i to je to.
Nego reci mi da li i ti misliš da ste u finalu izgubili od FMP-a.Ako jeste-onda je to još gore.
A baš me zanima da li je i partizan u dilu sa nekim političarem a da nije Čović.Ti si bolje u to upućen.
Kada je krenuo ovaj tim Partizana da se pravi tamo negde mozda u septembru kvota na timove za osvajanje ABA lige je bila 1,57 NA Partizan a na Zvezdu 3.00 ❓ :sta: a zasto ovaj podatak zbunjuje iako bookmakeri koji prave kvote retko grese gotovo nikad .Partizan je favorizovan iako ti dovedeni igraci nikada ranije nisu igrali zajedno dok je tim Zvezde do tog momenta konstantno igrao jake utakmice u euro ligi i dugo su igrali u istom sastavu godinama doduse bilo je malo guranja onih crnaca prosle ili preprosle godine ali je Radonja vratio Davidovca, Dobrica, Cirbesa vratio Waltersa doveo Markovica i napravio mnogo bolji efekat sa domacim igracima i istrosenim strancima nego sa skupim crncima zadnjih godina. Ali mnogo rokada ce da bude do maja meseca i mnogo podizanja ili spustanja forme a sto se tice Zeljka Obradovica najtrofejniji trener Evrope I PITANJE JE DALI JE ON DOSAO U PARTIZAN DA BI BIO DRUGI A TRAZILI SU GA NAJTROJNIJI TIMOVI EVROPE ❓ e zato ti je drug rekao na ono zezanje ZAO MI JE ZELJKA rano je za ZALJENJE a kome se ucinilo da ce to sve ici lagano kao kroz vazelin neka UZME BRZI KES I UZME LAKI KES ::novac:: Sada je se situacija izmenila u Nisu je kvota na Zvezdu bila tu negde 1,55 ili 1,57 a na Partizana 2,75 tako da Zoki nema vremena za saucesca ili sazaljenja samo u epicentar nikako drugacije
Sto se tice ovog NOVOG PARTIZANA pricao sam sa mnogo ljudi KO GURA LOVU ❓ i dobijao nejasne odgovore te Mijailovic mnogo jak te neki programeri sto su prodali igrice za velike pare inkasirali u klub a moje duboko ubedjenje je da je ZVALAVI TATICA PSIHO NA KUBNI KOJI JE DAVNO PRIVATIZOVAO CELU SRBIJU PUSTIO SAPU I OVDE I OVAKVIM TEMPOM CE SVI KLUBOVI BITI POD NJEGOVOM KONTROLOM KAO STO SU SVI BITNI RESURSI U SRBIJI .Daj boze da je drugacije ali nazalost to je nasa surova realnost 🚾
 
Poslednja izmena:
Ако не ометам расправу да ли је предмет расправе доказивање да Кошаркашки клуб Црвена звезда то није него је приватни клуб у нечијем власништву. Мислим на данашње правно стање...
 
Poslednja izmena:
Da ne zaboravim, vozim pa mi nije lako da odgovaram, ako nemate neki konkretan dokument, link ili slicno molim da ne pisete lične impresije infantilnog tipa, kome nije jasno nek poslusa vlasnika kluba iz Železnika dva tri puta...
Pa naravno da nemam dokumente.Nisam ni u upravi a ni u politici.A i ti ih možeš naći na internetu kao i mi retardi.Pa to je bilo pre 11 godina i od tad se odigralo ko zna šta.Da li si ti siguran da je to još uvek na snazi.Daj nam neki dokument iz prošle godine koji to dokazuje.Hoćeš da nas ubediš da gledamo FMP a ne zvezdu.Pa mislim da to malo vređa i inteligenciju.Došlo je zvezdino vreme u košarci...A bes su pokazali igrači partizana (naši) prilikom dodele medalja pa i taj isti Obradović koji bi trebalo da zna kako se to radi ali je bio u dogovoru sa igračima.Bolje da nisu ni ostali na dodeli - bilo bi kulturnije.
 
MORNAR,druže.Ja ti se ne razumem u te kvote tako da džaba ti meni to pišeš.A šta će biti,pokazaće vreme a ne kladionice.I savetujem ti kao prijatelj da zaobilazaziš kockarnice i kladionice u širokom luku-to je kao droga.
 
Pa naravno da nemam dokumente.Nisam ni u upravi a ni u politici.A i ti ih možeš naći na internetu kao i mi retardi.Pa to je bilo pre 11 godina i od tad se odigralo ko zna šta.Da li si ti siguran da je to još uvek na snazi.Daj nam neki dokument iz prošle godine koji to dokazuje.Hoćeš da nas ubediš da gledamo FMP a ne zvezdu.Pa mislim da to malo vređa i inteligenciju.Došlo je zvezdino vreme u košarci...A bes su pokazali igrači partizana (naši) prilikom dodele medalja pa i taj isti Obradović koji bi trebalo da zna kako se to radi ali je bio u dogovoru sa igračima.Bolje da nisu ni ostali na dodeli - bilo bi kulturnije.
Navijas za fmp, Covic nikada nije hteo da kaze javno da trofeji ne pripadaju SD C.Zvezda. Pravi navijaci zvezde ne podrzavaju cokijevog mutanta.To vise niko nije u stanju da pohvata, bilo je 4-5 izmena.
 
[/URL]
MORNAR,druže.Ja ti se ne razumem u te kvote tako da džaba ti meni to pišeš.A šta će biti,pokazaće vreme a ne kladionice.I savetujem ti kao prijatelj da zaobilazaziš kockarnice i kladionice u širokom luku-to je kao droga.
Nismo se razumeli adekvatno Zoki moja poruka je aludirala da SVAKO KO SAZALJEVA ZELJKA OBRADOVICA u kontekstu on pogubljen ,smesan i brisu pod sa njim DA UZME I DA STAVI PROTIV ZELJKA NOVAC I PROFITIRACE da ne idemo u kontra smeru i da pricamo o hospitalizaciji ljudi koji su zavisni od kocke,droge ili alkohola. Ja znam da je to receno u saljivom maniru ali moramo da respektujemo NAJBOLJE
 
Nismo se razumeli adekvatno Zoki moja poruka je aludirala da SVAKO KO SAZALJEVA ZELJKA OBRADOVICA u kontekstu on pogubljen ,smesan i brisu pod sa njim DA UZME I DA STAVI PROTIV ZELJKA NOVAC I PROFITIRACE da ne idemo u kontra smeru i da pricamo o hospitalizaciji ljudi koji su zavisni od kocke,droge ili alkohola. Ja znam da je to receno u saljivom maniru ali moramo da respektujemo NAJBOLJE
Ja Obradoviću skidam kapu za dosadašnje uspehe ali gest sa gužvanjem medalje i odlazak koji je neko organizovao baca ljagu koliko god bili pristrasni ili ne.
Naravno da sam pisao u šali ali i kao veliki protivnik zavisnosti.
 
Zeljko je ostao do kraja ceremonije i aplauzom pozdravio svaku dodelu medalje zvezdinim igracima. Lep gest od njega, ali verovatno teska srca.
 
Горан Грбовић је све рекао...

"Zvezda će aplicirati za trogodišnju licencu i blizu je toga. Partizan nije, ima male šanse, jer je napravio tri ili četiri greške u prošlosti što Evroliga neće oprostiti. Partizan je 2000. godine odbio trogodišnju licencu, pa je potom Peković 15 dana pre početka takmičenja odbio Evrokup i igrao FIBA", rekao je Grbović i nastavlja:

"Zatim sledi Ostojino odugovlačenje pre dve godine da li će igrati ili neće, pa je odlučio da igra Evrokup posle odlska Trinkijerija. Četvrto je poslovanje! Na mejlove Evrolige morate da odgovarate, što Partizan retko radi. Zvezdino poslovanje je drugačije, to je kompanija i to Evroliga jako poštuje. Zvezda je mnogi bliža toj licenci nego Partizan".
 
Не знам да ли је у питању некакав квиз или међусобно зезање и паљење (како рече @olalija који иначе пали народ новинама "из подрума"), али написаћу па шта буде...можда вам и покварим игранку, али нема везе...:)

КК Црвена звезда је спортско удружење грађана са седиштем Београд, Мали Калемегдан 2. Чланство у Спортском друштву Црвена Звезда (између осталог...примедба ја). Основано је као нестраначко и невладино удружење у које се грађани добровољно удружују ради обављања спортских активности...итд.

Тако пише у њиховом статуту за чије је усвајање правни основ Закон о спорту и Закон о удружењима.

ПС

Иначе, основано 04. марта 1945 (исто пише у статуту).

Значи, у данашње време није никакав приватни клуб или „нечији“ клуб...
 
Nazad
Vrh