SPORT-Opšta tema

Ovde su poljoprivrednici i nisu navikli na lake pare
Ipak najveci problem u KKP je je naprednjacka nakaza na celu kluba, pravi i iskreni navijaci su se distancirali od kluba dok pomenuti obitava funkciju presednika kluba

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 
Zali se covek kome je nesto izmigoljilo iz ruke i pored velikog napora ulozenog u neki projekat a covek koji je NAJTROFEJNIJI TRENER EVROPE i to trener koji je osvajao najvislja odlicja i sa klubovima sa najmanjim budzetom u Evropi njega ne treba da zali niko JER JOS UVEK NE ZNAMO KO CE BITI PRVAK SRBIJE U KOSARCI ILI PRVAK ABA LIGE ❓tako da je mnogo rano za zaljenje a ja bih DAO JEDAN PAMETAN PREDLOG svima koji smatraju da ce to ici lagano i opusteno da podignu neki brzi kes kredit i da stave tamo negde u maju mesecu na Zvezdu pa da opusteno uzivaju u predstavi i egzibicionizmu a posle dva predivna izdanja crveno belih gde je bila igra macke i misa da stave na singl na Covicevu cetu samo da upozorim PONAVLJAM DA UPOZORIM ::lose::::novac:: ........... nemoj posle da bude PUKO BRAK ILI UBISE ME IZVRSITELJI I BANKE NE ZNAM STA DA RADIM 🚾 jer baba da dinar da udje u kolo a 5 da izadje A KAD SE ZAPUSI tj KADA PRSNE KASICA PRASICA TU MORA DA SE UGRADI STENT DA NE DODJE DO TROMBA ali samo bih zamolio tog deliju koji se bude odvazio da turi kintu protiv Obradovica da pokaze tiket ovde a ja cu prvi cestitati takvom coveku na hrabrosti i odvaznostii pozitivnoj drskosti
UMALO DA ZABORAVIM Cestitam crveno belima na velicanstvenoj partiji gde su izbriljirali ceo mec poseduju sve imaju jaku hemiju izuzetnog trenera fenomenalnu odbranu i sve tu funkcionise fenomenalno a sto se tice Partizana bice tu jos rokada i trazenja nadamo se plasmanu u Euro ligu i tituli prvaka ali idemo napred hladne glave i strpljivo samo tako nikako drugacije
Kolega,polako s klađenje.Ja se nikada nisam ni kockao ni kladio jer sam čuo da su se mnogi obogatili pa mi to deluje malo strašno.Ne bih onda znao šta ću sa novcem.
Cenim ja Obradovića ali je on kao trener tu nemoćan.Vrede ta 2 crnca i to je to.
Nego reci mi da li i ti misliš da ste u finalu izgubili od FMP-a.Ako jeste-onda je to još gore.
A baš me zanima da li je i partizan u dilu sa nekim političarem a da nije Čović.Ti si bolje u to upućen.
 
Тужно је што клубови не могу да сами зарађују и што морају да зависе од државе. Али Партизан је кренуо у нешто што је Звезда урадила пре пар година. Очекујем да ће се боље представљати и боље оправдавати државно поверење. Ово пре пар дана је вероватно морало тако бити... да се некима подигне морал и самопоуздање... и да други добију тапшање по леђима уз умилне речи гуд џаб... као што смо причали/планирали...
Несхватљиво ми је да се праве такве почетничке грешке а атмосфера и није била тако страшна. Жељко је скупио шта је имао и за паре које је имао... Рачунам да ће следеће сезоне да се доведу бољи странци а да ће изаћи још пар клинаца из академије и уз ових пар који ће стећи искуство биће то лепа база....
Морнар је скроз у праву... далеко су трофеји и прва места...

viber_image_2022-02-20_22-43-22-401-768x576.jpg
 
Ako neko zna kako treba da se pravi igrac i skocka ekipa Zeljko sigurno zna mada i ovaj nas Radonja nije za bacanje. ;)
 
Radnonjic je dobar trener, to je i Vujosevic izjavio.Malo je pravih trenera u evropi.Trinkijeri je bio dobar al pobeze.

Ekipa je slabija od zvezdine i to se vidi po na papiru a kamoli u igri.Partizan moze da iznenadi ako se igraci saberu ljudi se pogubili nisi znali akcije da izvedu sa treninga.
 
Videcemo u ABA ligi gde ce moci da igraju svi stranci. Partizan ce biti jaci za ta tri igraca. Zvezda je bila kompletna.
 
Jel stvarno iskreno ima neki retard koji navija za ovaj FMP ili me zezate?
Treći dan niko da pokaže primer koji sam tražio samo neke dečije fore ljudi koji polako sa mozgom stižu do razmišljanja deteta...
Jel može snimak gde navijači Bajerna u kupu kod penala ometaju laserima igrače Paderborna. Takođe ako neko ima primer gde je u Evropi došao wanabe vođa navijača na čelo neke države i postavio uprave i vođe navijača rivalskim klubovima. Jednoroga mogu naći lakše, jel ima neki primer bića koje se pravi da je inteligentno, napada Žvalonju a ne podržava rezultate njegovog rada u klubu koji je preuzeo u ponoć?
Baš me zanima koliko puta je premijer Engleske koji navija za Junajted postavio upravu i navijače Liverpulu...
Da li ima neki primer ili link gde postoji retard predsednik FA u Engleskoj koji pri osvajanju Čempionšipa prišije titulu svom klubu?
 
Poslednja izmena:
A ti znas da je sve to tako? Sta mislis objavio neki portal Zasto ljude nazivas retardima? Ti se bavis poljoprivredom gde te svi lazu i mazu pocev od ministra pa na dole, ali ti niko ne kaze da si retard. Ne zovu te retardom ni kad svi imaju lose prinose, a kod tebe ogledi sa rekordima. Kome takvi rezultati idu niz dlaku. Kome pravis laznu sliku? Ko likuje kad postavljas kllipove o novoj mehanizaciji? Taj isti kojeg svi pljujemo i zovemo peder ili picousti dok onog mucenika sa par ha i par grla stoke to ne dotice, al pizdi i ipak ne kaze da si retard. Ne dira te, ali voli svoju Zvezdu, svoj Partizan ili neki treci klub. Ako ne zbog sadasnjice ono zbog nekih lepih proslih vremena kada je bilo sve lepse i na terenu i na trbini i na ulici i u zivotu uopste. Ako ti je lakse evo ja sam prvi RETARD koji se javljam i ti mi sigurno to nemozes ni oduzeti ni pokvariti.
 
Olalija ozbiljan covjek a zamara se sa Cokijevim akrobacijama sa zamrzavanjem klubova i drugim manevrima koje je koristio
Dzabe dizes ovu pricu iz pepela jer je zavrsena odavno, u ovome slucaju prst treba upirati u onog ko je Cokiju dozvolio da radi promjene imena klubova, gasenje itd.
Coki je iskoristio sto su EL i Aba liga privatna takmicenja i porijeklo kluba nije bitno, ako sutra doneses dovoljno para mozes igrati i niko te nece pitati gde si bio i sta si radio juce.
Malo su nesto pravili probleme u KSS ali tad je to Djilas proguro i kraj price.

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
Niko ne spori ovo što kažeš, meni nije jasno koliko glup treba biti da te neko ubedi da je FMP Zvezda? Inače ja se uopšte ne zamaram time, meni je zabavno kad vidim koliko morona ima u ovoj državi, ni ne čudi me kako nam ide. Pre neki dan sam čitao da je neki retard shvatio da je FMP Zvezda, išao na utakmicu u Tursku da navija za klub iz Železnika i Turci ga ubili...Nisam mogao da verujem. Ovde umesto da se priča o odgovornosti ljudi koji obmanjuju maloumna grla još se to sve opravdava.
Tako nešto sam čitao samo u vezi ovog šaljivog verovatno izmišljenog slučaja: https://time.rs/c/96844fb039/navijaci-bih-promasili-drzavu.html
 
A ti znas da je sve to tako? Sta mislis objavio neki portal Zasto ljude nazivas retardima? Ti se bavis poljoprivredom gde te svi lazu i mazu pocev od ministra pa na dole, ali ti niko ne kaze da si retard. Ne zovu te retardom ni kad svi imaju lose prinose, a kod tebe ogledi sa rekordima. Kome takvi rezultati idu niz dlaku. Kome pravis laznu sliku? Ko likuje kad postavljas kllipove o novoj mehanizaciji? Taj isti kojeg svi pljujemo i zovemo peder ili picousti dok onog mucenika sa par ha i par grla stoke to ne dotice, al pizdi i ipak ne kaze da si retard. Ne dira te, ali voli svoju Zvezdu, svoj Partizan ili neki treci klub. Ako ne zbog sadasnjice ono zbog nekih lepih proslih vremena kada je bilo sve lepse i na terenu i na trbini i na ulici i u zivotu uopste. Ako ti je lakse evo ja sam prvi RETARD koji se javljam i ti mi sigurno to nemozes ni oduzeti ni pokvariti.
Pročitaj naslov, nisam ja izmislio ime za te navijače https://srbin.info/politika/dok-vucic-kao-retard-skandira-sa-navijacima-ultra-kop-dobija-poslove/
Svoju Zvezdu ? Daj Coci, nemoj me trolovati...Dogovorili ste se da me palite
 
Jel stvarno iskreno ima neki retard koji navija za ovaj FMP ili me zezate?
Treći dan niko da pokaže primer koji sam tražio samo neke dečije fore ljudi koji polako sa mozgom stižu do razmišljanja deteta...
Jel može snimak gde navijači Bajerna u kupu kod penala ometaju laserima igrače Paderborna. Takođe ako neko ima primer gde je u Evropi došao wanabe vođa navijača na čelo neke države i postavio uprave i vođe navijača rivalskim klubovima. Jednoroga mogu naći lakše, jel ima neki primer bića koje se pravi da je inteligentno, napada Žvalonju a ne podržava rezultate njegovog rada u klubu koji je preuzeo u ponoć?
Baš me zanima koliko puta je premijer Engleske koji navija za Junajted postavio upravu i navijače Liverpulu...
Da li ima neki primer ili link gde postoji retard predsednik FA u Engleskoj koji pri osvajanju Čempionšipa prišije titulu svom klubu?
A gde u svetu ima da je litra mleka 28 din.Gde u svetu ima da predsednik iskače iz frižidera.Gde u svetu ima trenera kome su svi krivi za neuspehe svog tima.Gde u svetu tako veliki standard kao kod nas.....Mi da se poredimo,možemo samo sa samim sobom.Ti si u pravu ali hajde nam malo iznesi detalje iz Partizana sa dokumentacijom.Da li se sećaš kada su Partizanu poklonjeni bodovi da ne ispadne.Ajde pročeprkaj malo.
 
Sa kim ja to imam dogovor da te palim. Palis se sam i podsecas me na mornara. Jednom sam ti napisao da ti to nije potrebno. Razmisli malo o onome sto sam napisao u prethodnom postu. Sad ljude nazivas i maloumnim grlima. Ne treba ti to. Pozabavice se neko i time sto ti radis i sa kim radis pa ce napisati nesto sto mozda i ne treba, a ti si vest na reci,guglu i tastaturi pa ces odgovoruiti i tako to krene
 
Sa kim ja to imam dogovor da te palim. Palis se sam i podsecas me na mornara. Jednom sam ti napisao da ti to nije potrebno. Razmisli malo o onome sto sam napisao u prethodnom postu. Sad ljude nazivas i maloumnim grlima. Ne treba ti to. Pozabavice se neko i time sto ti radis i sa kim radis pa ce napisati nesto sto mozda i ne treba, a ti si vest na reci,guglu i tastaturi pa ces odgovoruiti i tako to krene
Nisam razumeo kakve sad ima veze jutjub sa time da je neko glup i misli da je Fmp Zvezda a ima registracioni list i izjavu vlasnika kluba? Stvarno sam mislio da se salite, logika mi je bila da navijate protiv Partizana za svaki klub protiv kojeg igra jer vam se ugasio(zamrzao) klub i to mi nije problem da razumem, cak i ja navijam protiv ovog Partizana koji je dozvolio da mu Čović uz pomoc Vucica smenjuje trenere i postavlja upravu.
 
Ocigledno da nisi razumeo, ali znas da je neko retard i maloumno grlo.
Nisam, da bi se to razumelo mora se gledati iz perspektive retarda i malomnih grla što stvarno nisam u stanju. Mene ne laze ministar jer ja nisam navijač fmp-a pa da poverujem u te gluposti. Ova tvoja poredjenja sa prinosima i slicno su skroz infantilna, nije mi jasno na sta ciljas. Da li sam postavio dokument o registraciji Fmp sa svojom adresom u Stjepana Supanca u Železniku? Kontra argument bi bio preregistracija igraca Fmp-a, koja se nije dogodila a ne neka demagogija...Ovo sa Vučićem i nazovi navijačima iz Ultras kopa je pod onu: Videli pa nabedili?
 
Ja sam navijac Zvezde od kako znam za sebe, postujem rivale maksimalno i sto se FMP price tice, ne zanima me sta se tu desilo, ocigledno je izvrsena neka radjnja koja je u tom trenutku mogla da se izvrsi, mozda je kriminalna ali toga ima u Srbiji na pretek, za mene je taj klub Zvezda i ako se ugasi opet i osnuje opet Kk Zvezda opet ce biti Zvezda, klub nije zivo bice, papir moze da istrpi sve.
Retardi sigurno nismo, neznam cemu ovaj istorijat? Da bi se utvrdili da Partizan nije izgubio od Zvezde nego od FMP, verovatno ali nema veze, Ni fk Zvezda nije bila oduvek Zvezda kao ni Partizan.
 
Nazad
Vrh