SPORT-Opšta tema

Ne znam koliko je tačno ali video sam podatak da Nadal živi u Španiji ( gde je i rodjen ) i plaća porez 37% , Federer u Švajcarskoj ( gde je i rodjen ) pa ga globe 45% a naš Nole izabrao Monako gde je isti 2% .
Elem , sigurno se svako od nas raduje kad Novak pobedjuje i svakako da je za njega bolje da zivi u Monaku,ali mu uopšte nije potrebno ovo druzenje sa politickom bagrom .
 
Можемо мислити да ово Новаку није требало али је можда добио понуду коју не може да одбије. Међутим, он сам каже да је хтео да се сретне са председником. При томе га фамилијарно ословљава са председниче уместо господине председниче. Време ће показати о каквој се игри ради. Да ће бити употребљено за изборе, врло је вероватно.

Да ли ће то мало забринути Вању Удовичића...можда...

Такође се Ноле захваљује на подршци која је иначе од стране државе била „млака“ и још наводи да се чак и председник политички компромитовао пружањем подршке њему. Значи, хвали председника и величину његове жртве и „надљудске напоре“...стварно му то није требало...

Уз то напомиње да се председник „жртвовао“ иако ни председник ни држава нису имали ту обавезу. Новак, као грађанин ове државе би требао да зна да држава има ту обавезу да штити своје држављане (ако он то не зна, а иде свуда по свету, требао би да зна његов правни тим...који видимо да има).

Држава је толико учинила да је уложила протесну ноту...али усмену и боље је да се држава није ни јављала по том питању када тако силно штити своје држављане. Ено, аустралијски министар још чеше ј... колико га је то погодило...

Из свега тога, ја видим неку политичку игру...или ја теби ти мени (односно, неки обострани интерес)...
 
Covek je popularan mogo je ladno da ih odjebe.I sa tadicem se njusili.

Od ovih dobio valjda i to zemljiste kod tog jezera plus drzava finasirala hacijendu.Zato se i njuskaju.
 
Kolega što se tiče Novaka sa sportske strane on je naša dika, a što je odabrao Monako za mesto prebivališta to je jasno i vrapcu na grani.
 
Колега каже народ не гледај трн у оку свога брата него греду у оку своме. Има људи који врло лако упере прст у некога али кад му нешто лично треба покрену везе, кумове, пријатеље, пролаз код лекара, подмите, купују на црно, не поштују правила и законе, не поштују Бога и Божје законе, није им ништа свето, газе преко живих и мртвих... Такви људи се не боре против тога већ подржава али им онда им смета што то неко боље користи.
Али зато кад види да некоме иде одлично онда на снагу ступа она да комшији цркне крава... Нека крава комшији буде жива и здрава... и нек му да 50 литара млека...
 
Puca Djokovićima ona stvar i za Srbiju i za gradjane, oni su biznismeni i rade samo za svoj đzep...
Da li Srbija koja ima najboljeg tenisera više od 10 godina ima neki uspeh kao reprezentacija....pa nema , ili je povređen ili umoran ...jebe mu se
A onda ode i osvoji turnir i uzme veliku lovu...
Pravoslavci ...ne stvaraj sebi idola nikakvoga osim Boga!
 
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2022&mm=02&dd=12&nav_id=2104174 AU KAKVA KONFERENCIJA ovo je zesca prica nego o Srbiji kao ekonomskom tigru ali je vrh ludila DA SU SVI CILJEVI U PROSLOJ SEZONI OSTVARENI ❓ 🎪 pa se kao cilj navodi da je nas sampion IMAO ZA CILJ IGRANJE U UEFA TAKMICENJU ❓zatim se pominje omladinska skola i briga za omladinski pogon ❓ pa se pominje FINANSIJSKA STABILNOST KLUBA ❓ zatim UGLED KLUBA PODIGNUT NA EVROPSKI NIVO 🚾, a pomenuto je ulaganje u sve i svasta a osim fantasticnih rezultata pominje se i rec DOMINACIJA ❓:sta: a posto su svi ciljevi postignuti i posto je klub vaskrsao samo cemo diskretno da se podsetimo kako je izgledao taj HIGH LEVEL paradiranja Evropom a sad dali smo lider u regionu ne znam ali verujem direktoru ali i ovi indijanci iz istocnog bloka i oni podigli nivo igre NEGO SE MENI SVE IZMESALO U OVOM NOVOM SVETSKOM PORETKU VISE I NE ZNAMO STA JE TO USPEH A STA NEUSPEH PA MORA NEKO DA NAM NACRTA I OBJASNI A INACE SVI SMO MNOGO UZBUDJENI OVIM MEGA USPESIMA I OSTVARENIM CILJEVIMA
 
''Žrtvovaću trofeje ako me budu terali da se vakcinišem .''
Reče Đole .
Takođe reče kako nije anti-vakser .
Nije mi jasno ko ga to tera da se vakciniše?
Jednostavno , ukoliko je na nekom turniru obavezna on neće učestvovati i mirna bačka .
Nema potrebe da bilo sta žrtvuje !
 
BBC javlja a nasi prenose da su Novakovi advokati naveli da je prvi pozitivan PCR test Novaku bi 16decembra(inace dva dana nakon utakmice kosarkaske utakmice czv-barsa na kojoj je bio a gde su i neki igraci kasnije bili pozitivni).E sad zanimljivo je to da je on urucivao priznanja pozitivan u njihovom sportskom centru Novak 17decembra dakle sledeceg dana nakon pozitivnog testa,nije bio u karantinu i izolaciji....20 dana nevakcinisan pred mozda i najvazniji turnir u karijeri on se setka i izaziva sudbinu,jos uvek puno tajnosti u svemu,daleko je jos ponedeljak da cujemo zvanicno...meni je ovo sve toliko ne jasno

ako se ne vakcinise ovo ce mozda biti i delemicno kraj karijere Novaka(Ameriku tesko da ce videti,francuzi sad govore da ce mu dozvoliti ali gde je jos jun,britanci su i ovako "odusevljeni sa njim" u pm)
dakle bio sam u pravu 8 januara kada sam napisao ovo
najbolji teniser sveta ikada dlimicno "stopira" svoju karijeru jer ne zeli da se vakcinise

@Miloica
pa samim tim sto nece ucestvovati zrtvuje moguci trofej,ne znam sta ti tu nije jasno
 
Nazad
Vrh