SPORT-Opšta tema

Evo i Franczi danas menjaju pricu i kazu da ce biti obavezna vakcinacija i za sportiste i publiku! Pojeli su govno i to svoje od pre tri dana! Ljudi znaju vec sada da ce i u maju biiti epidemija dok nasi najavlju kraj za dva meseca?
 
Mislim da ce se to promeniti za sportiste, nije normalno da ucesnike iz drugih drzava primorate na nesto, sada imamo daleko goru situaciju nego prosle godine kada su postojale mere, mislim i na GS turnire, igraci se testiraju, imaju karantin, zavrse posao i odu kuci, Psz igra, cisto sumnjam da ce traziti od gostujucih fudbalera da se vakcinisu svi a i njihovi navijaci, ovo je sada jedno veliko hvatanje na galamu da se narod dodatno stisne i sada se lomi ili ce da predje na tu stranu ili ce se narod osloboditi zla.Ja sam podrazvam svakog da radi onako kako zeli ali da me drzava primora na nesto sada u 21 veku kada svi imamo dostupne informacije,vise nego ikada i kada svi imamo velika iskustva, za mene je to neprihvatljivo ono sto mi smeta su komentari o Novaku, narocito na usranom b92, govnarski poral pun botova, ljudi pisu kako jednostavmo mora da se vakcinise ili zavrsi karijeru ? pa neka je zavrsi on je na vrhu i njegov uspeh je vecan, Ne mogu biti toliko sebican da njemu nesto preporucijem da bih ga ja gledao, nije mi jasno to uopste, imajuci u vidu da su mnoge legende tenisa zavrsile karijeru pre tridesete godine Novak moze da preskoci celu ovu godinu i opet ce mocinda zaigra na visokom nivou, bar dve godine.Ovo ludilo mora da prestane jer ubice nas depresija u ovim teskim vremenima za zivot.
Jedna dobra vest iz zemlje kengura i sljama, Marton Fucovic koji je izjavio da Novak mora da ode i da ne treba da igra jutros rano po nasem vremenu zavrsio je svoje vaksersko ucesce na AO, sada moze da ode saceka u red da primi cetvrtu dozu i saceka prvo kolo RG.
 
Evo i Franczi danas menjaju pricu i kazu da ce biti obavezna vakcinacija i za sportiste i publiku! Pojeli su govno i to svoje od pre tri dana! Ljudi znaju vec sada da ce i u maju biiti epidemija dok nasi najavlju kraj za dva meseca?
Kako sad stvari stoje nece moci da igra ni jedan grand slam ove godine ako Francuzi promjene misljenje a kako se cini promjenili su ga.

Postoji poruka Bekera Novaku , u slobodnom preijevodu, prijatelju vakcinisi se i zacementiraj svoje ime broju 1 u tenisu zauvjek.
 
Lep gest Lajovica posle danasnje pobede. Rasirio Srpsku zestavu sa Noletovom slikom i natpisom Najveci svih vremena. Ako neko ima volje neka skine sliku sa portala Kurira i nek je postavi ovde.
 
Novak ce verovatno reci sta je u pitanju, mislim da se nece vakcinisati samo da bi prebacivao lopticu i da bi ispinio zelju nama ili i belosveckom sljamu i olosu, stvarno mi nije jasno zasto bi se on vakcinisao a mi u srbiji imamo polovinu koja nije vakcinisana i jos hiljade koji nece nikada vise primiti tu istu vakcinu? Covek mozda ima neki problem i to je njegovo pravo, ja ne vidim razlog jer ovo nije bolest od koje samo padaju ljudi po putu, moze svako da oboli i da umre ali ovo je otislo predaleko, ovo vise nije normalno.Da je hteo on bi lazirao vakcinu bez problema jer to mnogi rade ali nece da laze i sebe i druge, nece da ulazi u sistem jer ocigledno postoji problem, covek zivi zdravo, ima perfektnu ishranu ima divni porodicu, zasto bi se zbog nas vakcinisao? da nam postane idol pa da pohrlimo svi da zavrcemo rukav.Ja sam odgledao 90% Novakovih meceva, skratio mi je zivot bar za pet godina, njegove poraze dozivljavam kao svoje jer sam sportista i volim tog coveka jer nam je doneo mnogo radosti u poslednjih 15 godina, sta bi bilo da nije njega? Koji bi uspeh Srbija imala? On je Srbiju predstavljao najbolje od svih, za njega su culi svi i uz njegovo ime stoji Srbija.Pomogao je mnogo i u Srbiji i u svetu, davao je novac i svoj a organizovao je humanitarne skupove gde je sakupljan ogroman novac, on je sasvim ok lik.Naravno da gresi po nekada, mozda je trebalo da prihvati da igra za Britaniju jer Srbija nije zadovoljna njime, Britanci bi ga zastitili sigurno a nasi su ga zastitili tako sto je izjava dr konja bila deo odbrane na sudu u AUSTRALIJI.
 
Драго ми је да се на овој теми пишу текстови који су веома разложни и непристрасни. Волим да прочитам да људи имају став и да пишу а да не вређају друге. Свака част!
Мени је ово са Ђоковићем показало не само његову супериорност и снагу, него је избацило на површину сав овај наш новинарски да не кажем шљам који је једва дочекао да се истресе на човека који је само хтео да игра тенис. Те такозване новинаре називам џубоксима јер пишу онолико колико им се убаци жетона.

Стварно је постало парадоксално да један од најздравијих људи на свету постане претња читавом континенту.

Ипак чувајте се вируса, опасан је, тражи најслабија места у организму. Ми се нисмо штедели у животу, радили смо ко коњи а и нездраво живели. Неки су и генетски предиспозирани да су мање отпорни на овај вирус. Погледајте мало по фамилији како је ко претерао вирус.
Чувајте се.
На крају свако носи своју одговорност. Ако имаш две руке у џеповима можеш како хоћеш. Ако имаш фамилију није свеједно.
Ето, мало сам се занимао за рукомет. Било је довољно да се доведу прави тренери у репрезентацијама и да то почне да личи на нешто. Мало нас је омео и вирус али и противници су квалитетни. Вредан рад и биће резултата.
 
Poslednja izmena:
Da postavim da vise ljudi vidi , drugo nemogu , daleko

Pise @ diesel d60
Drugovi, ima li neko neko poznanstvo na neurologiji u Novom Sadu, stari mi u 56 godini dobio mozdani udar… tamo lezi, ako nekog mozem dobiti… naime problem je sto ima spen od sekaca u podlaktici i nemoze da ide na magnetnu, a nemaju volje da mu to izvuku ispod koze i da mu odrade snimanje kako treba, navodno jedan deo mozga ima slab dotok krvi… vreme ide a mi nemocni.
 
Novak ce verovatno reci sta je u pitanju, mislim da se nece vakcinisati samo da bi prebacivao lopticu i da bi ispinio zelju nama ili i belosveckom sljamu i olosu, stvarno mi nije jasno zasto bi se on vakcinisao a mi u srbiji imamo polovinu koja nije vakcinisana i jos hiljade koji nece nikada vise primiti tu istu vakcinu? Covek mozda ima neki problem i to je njegovo pravo, ja ne vidim razlog jer ovo nije bolest od koje samo padaju ljudi po putu, moze svako da oboli i da umre ali ovo je otislo predaleko, ovo vise nije normalno.Da je hteo on bi lazirao vakcinu bez problema jer to mnogi rade ali nece da laze i sebe i druge, nece da ulazi u sistem jer ocigledno postoji problem, covek zivi zdravo, ima perfektnu ishranu ima divni porodicu, zasto bi se zbog nas vakcinisao? da nam postane idol pa da pohrlimo svi da zavrcemo rukav.Ja sam odgledao 90% Novakovih meceva, skratio mi je zivot bar za pet godina, njegove poraze dozivljavam kao svoje jer sam sportista i volim tog coveka jer nam je doneo mnogo radosti u poslednjih 15 godina, sta bi bilo da nije njega? Koji bi uspeh Srbija imala? On je Srbiju predstavljao najbolje od svih, za njega su culi svi i uz njegovo ime stoji Srbija.Pomogao je mnogo i u Srbiji i u svetu, davao je novac i svoj a organizovao je humanitarne skupove gde je sakupljan ogroman novac, on je sasvim ok lik.Naravno da gresi po nekada, mozda je trebalo da prihvati da igra za Britaniju jer Srbija nije zadovoljna njime, Britanci bi ga zastitili sigurno a nasi su ga zastitili tako sto je izjava dr konja bila deo odbrane na sudu u AUSTRALIJI.

Ovo da moze na svakom cosku da kupi potvrdu da se cijepio vazi za nas. Za njega i slicne njemu to ne vazi.

On se ne leci kao ja i ti u nekoj seoskoj ambulanti vec se leci kao i svi njegovog kalibra u nekoliko klinika na planeti zemlji i onda mora tamo i da se vakcinise i ovi da mu daju potvrdu. Tako rece Australijski organizator za medicinsko izuzece , ako ima alergiju ili ima problem sa vakcinom to mu medicinske ustanove najviseg kalibra mogu dati , odnosno tamo gdje se i lijecio do sada. A i ovaj test koji je dobio u Srbiji mu je vise problema donio nego sto mu je pomogao.
Cuo si za onu bajku u cara trojana kozije usi , nista ne mozes da sakrijes , isplivace kad tad na povrsinu i sta ce pisati u njegovoj biografiji , najbolji sportista i prevarant , tesko da ce on to sebi dozvoliti.

Niko ne zna sta donosi sutra ali ako se bude vakcinisao ne sumnjaj da ce se stvarno vakcinisati isto ako ne bude , to mi ne znamo , vrijeme ce pokazati , ali jedno je sigurno njemu nije ostalo neograniceno godina da igra , tako da nema ni neograniceno vrijeme da ceka da pandemija prodje.

Nisam gledao sta su Australijanci stavili , ali je bilo receno da ce javno sve objaviti , ali koliko sam cuo nije dobio drugi puta zabranu zbog njega sto ce nekog zaraziti , vec sto je postao glavni argument antivakserima za ne vakcinisanje ili pogonsko gorivo .
 
Moze se vakcinisati bilo gde u Srbiji, to nema veze sa bolnicom gde se leci i sa bilo kojom strukom.Gde god odes u Srbiji, dobijas zvanicno papir da si vakcinisan.On svakako najbolje zna sta radi.
 
Важно да је баба ставила златан зуб а сребрнима што је отишла на добош није важно.

Да Ђилас и Шолак ангажују ПР службу Луке Јивића, СМС и Наташе Беквалац одували би на свим изборима. Јер се о ове три сподобе пише толико да смо упознати и кад су не ишли него кад су хтели да иду у тоалет и да пуштају ветрове.
 
Драго ми је да је ново појачање управо то. Појачање. Охи је дао гол. Надам се да ће га кренути и у превенству.

Оно што је интересантно и даље смо таоци ''минулог рада'' појединих играча који би већ одавно требало да су отишли. Борјан, Павков, бекови... Канга који ништа претерано није показао као ни Диони а и Фалко. Тренер каже да су уигравани и млади играчи. Волео бих да одгледам ту утакмицу кад ухватим времена.

Ако не буде измена у распореду Звезда је изабрала прилично јаке противнике. Нисам пратио овај други Шјахтор али би вероватно тај тим послужио да се победом заврше припреме.
Ако се не успе увек остаје Графичар...

25. januar Crvena zvezda – Maribor

28. januar Crvena zvezda – Lask

31. januar Crvena zvezda – Šahtjor Donjeck

3. februar Crvena zvezda – Šahtjor Soligorsk
 
Припреме мало окрњене ,
Канга,Бен са репрезентацијама , сада Борјан..
Можда Фалку дати прилику да одигра 5 утакмица у континуитету па онда пресећи..
Охи добар почетак ,још ако Паћини буде ичему ...
Шахтјор Доњецк одличан противник..
 
Nazad
Vrh