SPORT-Opšta tema

Dobar je Falko,malo nema samopuzdanja a i nema sa kim da igra na desnoj strani,msm da ce prokinuti sa Piciniem.
Ben je malo mator nema snage,Kanga kako mu dune tako igra.
Treba dovesti onog iz Sheriffa,Ada da radi zajedno sa Sanogom,mada ne bi bilo lose ni malog Banjca.
 
...
Охи добар почетак ,још ако Паћини буде ичему ...
Шахтјор Доњецк одличан противник..
Да, у праву сте, добар почетак али су ми две ствари ''упале у очи'', прва да је добио број 99 а предвиђен је за првог нападача. Зато сам и писао о Павкову који је ту само због минулог рада. А доста тога је донео и то не смемо заборавити. Ако већ нема подршку од тренера боље да иде. Друга ствар је да је гол који је дао грешка одбране Марибора али се одлично снашао. Мислим и надам се да ће бити прави погодак.
Пићини ће бити пун погодак ако буде играо као у Шпанији. Гледао сам га у неким утакмицама и прави је офанзивни бек. Само треба организовати одбрану и тактику за такве изласке напред.
Видећемо у следећим утакмицама.
Шјахтор Доњецк је права провера. И ту ћемо видети где смо. Питао сам да ли неко прати онај други Шјахтор јер је то завршни противник.
Одушевила ме је борбеност малог Станића. Ицепао једног из противничког тима. И то је добро да не бренује никог.
На утакмици је Ераковић одиграо веома сигурно иако му је Мудрински побегао и дао гол, барем оно што сам ја видео а нисам све гледао. Имао је пар веома добрих додавања после тога што само значи да полако израста у доброг играча.
Сад ће ови клинци да се промовишу јер имају пример Лазетића.

...
Treba dovesti onog iz Sheriffa,Ada da radi zajedno sa Sanogom,mada ne bi bilo lose ni malog Banjca.

Чини ми се да је тај из Шерифа изузетно брз што би донело покретљивости одбране када се крене са бочним нападима.

Шта са Бакајоком?
 
Poslednja izmena:
Slabo pratim sportove ali čitajući ove postove pitam se da li pričate o našim klubovima ili stranim? Ima li u našim klubovima domaćih fudbalera ili su samo stranci prisutni?
 
Кад већ спомињете Лазетића,
Тужна реалност и нас и велике већине клубова да се тако млади играчи морају продати ..

Овде неки рекоше Звезда ни једног играча не може продати..

Бакајоко доведен због брзине и рекоше доброг цв али реално није ни имао неку прилику да покаже какав је..
Било најава да га пробају и за бека али се изгледа и од тога одустало..
 
Кад већ спомињете Лазетића,
Тужна реалност и нас и велике већине клубова да се тако млади играчи морају продати ..

Овде неки рекоше Звезда ни једног играча не може продати..

Бакајоко доведен због брзине и рекоше доброг цв али реално није ни имао неку прилику да покаже какав је..
Било најава да га пробају и за бека али се изгледа и од тога одустало..
Bakajoko jedino sto ima brzinu, za defanzivu nema dovoljno discipline. Nismo imali vremana da sacekamo Lazetica. Zato veceras u Atini jos jedna utakmica koja lici na sve prethodne, ali sada pobeda.
 
Ухватио сам двадесетак минута на крају утакмице са Ласком. Као што сам и писао клинци су добили крила. Никола Станковић 38 и мислим Лучић 40.
Охи опет гол. Видео сам снимак, одлично убацивање у празан простор и рутинска реализација.
Други гол Иванић Катаји на искуство.
Фали Драговић јер Ераковић не може да носи све сам.
Муса се истакао али га нисам пратио до сада.

Сад иде Шјахтор, права проба.
 
Poslednja izmena:
Ode Vlahović u Juventus .
Šteta , navijao sam da ode negde u Englesku jer je tu skoncentrisan ( što trenerski što igrački ) sav kvalitet .
Prosto je postala tradicija da Nedeljom celo popodne ja i sin provedemo uz T.V i Engleze a kasnije uveče uz Amerikance ( Američki fudbal)
Mišljenja sam da što se tiče Evropskog fudbala samo vredi gledati Premijer ligu .
 
Слажем се. Што се тиче Влаховића мени смета што је пристао на други број дреса. Мада ће добити 9 када се заврши сезона.
Оно што ми смета код тих младих играча што ћуте за паре уместо да иду да играју. Као што ћути Јовић. Игра Реала уопште му не одговора.
Влаховић ће бити добар само ако тренер буде фирсирао да му Дибала и Кјеза додају лопту. Мислим да су они веће звезде па то неће ићи лако. Али ако се сложе могу бити убитачан напад.
Ове године је много интересантнија
Италијанска лига него пре пар година. Шпанска је у великој стагнацији откако је Барселона у були. Мада чудна игра Атлетико М и прилично добра Севиља дају неки квалитет. Наравно и жута подморница.
Радујем се следећем првенству премијер лиге али се и не радујем. Откако немам Спорт клуб канале више сам активнији ван куће него крај тв-а. Али када су овакви хладни дани онда се може и погледати понешто.
 
Večeras u 21:00 veliko konferencijsko finale Kanzas Siti vs Sinsinati na S.K.1
Praznik za ljubitelje Američkog fudbala a i lepa prilika da osete atmosferu i nauče pravila ostali gledaoci manje upućeni .
Moji favoriti ( green bay Packers) su već ispali tako da sada gledam bez opterećenja .
 
Poslednja izmena:
Ухватио сам друго полувреме са Шјахтором. Прилично стабилна екипа, брза са играчима који су жељни доказивања. Имају знања. После првог полувремена је било 2:0.
Све ми се више свиђа Охи. Добро се уклопио. Јури, пресинг убацивање у празан простор, додаје... Катаи и Иванић га гађају лоптама. Статива из корнер скока где је после тога Драговић дао гол. Онда директна реализација на асистенцију Драговића.
Било је шанси на све стране и киксева такође.
Шјахтор је дао трећи гол одбитак после корнера а Звезда је имала пенал нас Бакајоком који није реализовао Павков.
За Шјахтор два гола је дао Нерес који је дошао из Ајакса. Веома интересантна одлука.
 
Мржња је веома лоша особина. А поготово када је усмерена на бољег, различитог и успешнијег од себе.
Мржња обузме човека и произведе бес. Бес је самокажњавање због нечега што је узроковано од споља. Од тог самокажњавања настају унутрашње болести.
Бес и мржња једно друго хране.
Треба следити људе који шире љубав и позитиван приступ животу.

Па опет надам се да ће и ово покренути ову тему.

другарски поздрав
 
Ево једног хипотетичког питања... шббкбб... Да сте врхунски спортиста и да сте освојили светско првенство... Да ли би одбили позив председника своје државе?
 
Nazad
Vrh