SPORT-Opšta tema

Znamo pravila svi, al ovo je toliko jadno i bedno da je to strasno. Na 3 je krenuo ranije
https://www.dodaj.rs/image/LXTq2R]
[/URL][/URL]
Screenshot_2022-02-16-20-40-19-066_com.google.android.youtube.jpg

Evo dva na kojima se jasno vidi noga na liniji, jedan nije kako treba i to penal Zivoinovica, to je sudija trebalo da vrati.Nikada nisam bio za takvu vrstu pomoci to nam ne treba.
 
Ti si gori od ovih likova koji su protiv Vučića a ne smeta im što je on napravio da kad Zvezda igra teren uvek bude nagnut ka protivničkom golu...Ka
Cigani.jpg
Kako stoje Omonija i Flora i Fauna?
Da bi se doslo do Omonije mora prvo da se savlada gradivo prvog razreda osnovne a dokle god traje rvanje sa vrcanima prsa u prsa tu Evropske perspektive nema
Nije mi jasno i dovedena zvucna imena i drzava upumpava novac i jaki sponzori i sudije i vrhunske pripreme a ovi mucenici iz juzne tuge ni pripreme ni medije ni sudije ni sponzore pola njih je pre podne u stakleniku zaliva papriku a posle podne umoran na treningu pa onaj celavi sto je jurio Stulica vise vredi nego ceo radnicki sa sve rezervama i kuvaricom i cistacicom KO VISE OVDE KOGA ZAJEBAVA U 16 a kad su mene uspeli da ubede pa jos drzim slovo ovde na forumu kako je ovo najbolji tim Zvezde u zadnjih 10 godina ❓ prosto me sramota sta sam bulaznio izvinjavam se svim forumasima na losoj proceni :sta:
A kud pomenu i potencijal i perspektivu ma ne ovde da ima bilo kakvog materijala za nesto vise ili bilo kakvog profesionalizma ovi ne bi onako pomahnitalo trcali ka Stulicu mene je pojeo blam dok sam gledao onu camotinju a jos kad je onaj jadni sudija dao onakvom umetniku crveni karton TU SMO DOTAKLI DVO DNO A I PROBILI SMO GA a da je mene PANENKA ONAKO poslao u prazno i nosalantno magicno zarotirao odveo bi ga na veceru i rekao mu ALAL VERA MAJSTORE a celavi juri da bije coveka i jos trazi od sudije da onom virtuozu da crveni
EJ SRBIJO MEDJU SLJIVAMA 🪠
 
Meni je na toj utakmici nešto drugo fascinantno : rezultat je od ogromne važnosti i za jedne i druge , atmosfera nedeljama podgrevana , svetski sportski dogadjaji br 1 atmosfera našpanovana do usijanja , stadion pun a navijači ( 100 000 ) sede na svim pozicijama međusobno izmešani ! Dolaze čitave porodice , svako nosi neko obeležje , navija za svoj klub , raduje se ili tuguje i ne pokazuje nikakvu mržnju prema navijačima suprotnog tabora .
Jel možete da zamislite takvu situaciju izmedju cigana i grobara na sledećem međusobnom meču ?
Druga je to kultura i drugačije shvatanje sporta. Doduše, Vučić je postavio vođe navijača Partizanu, upravu itd.(nezabeleženo u istoriji sporta) tako da nije isključeno kad bi naredio da navijaju zajedno ovi Vučićevi sa juga sa Dilejama ne bi bilo problema, zajedno su tukli ljude na protestima.
Inače ni dve od mnogih frakcija Partizana ne bi mogle zajedno. Meni bi zanimljivije bilo videti skandiranje protiv Vučića na zvezdinom stadionu, to je teže mnogo, takav nivo licemerja ne postoji nigde...
Možda bi mogli normalni ljudi na odbojci da sede i gledaju Zvezda-Partizan, to je jedan od retkih sportova gde su oba kluba bila relativno ok kroz istoriju, na ostalima bi teško i normalni ljudi mogli zajedno gledati.
 
Ovakvi potezi su u civilizovanim zemljama propraceni ovacijama A OVDE JURE COVEKA DA GA LINCUJU 🚾 ali to i da pokusam da shvatim tesko ljudima palo sto je ovaj mali onako LEZERNO I NEOZBILJNO PRISTUPIO KAZNENOM UDARCU pa poitali svi sa sve rezervama da biju malog ali sudija umesto da zastiti decka on mu jos dade crveni ......BRUKA DA NEMA GDE GRDJE 🎪
 
Politika je na zalost sahranila nas fudbal, nema tog kluba gde ne postoje tajkuni, politicari, preduzetnici i razni menadzeri, vec od Okruzne lige ima ozbiljnih mutnih radnji a sta reci za najjaci rang? pa tu hoce svi da se ogrebu i tu je jednostavno najtezi posao treneru.Rezultati u evropi su nam i dobri koliko smo u kanalu ovako, oba nasa najveca kluba i kosarkaska takodje su u vlasnistvu drzave i tu se okrece ogroman novac, sve se to odrzava vestacki kao i sto se ova inflacijanu zemlji vesto krije kao da smo mi maloumnici.Malo su nas bombardovali 99godine, pogresne mete su birane, jebo sam im majku.Mene je sramota ovakvih fudbalskih scena, to najvise nanosi stetu ugledu kluba, pa onda ovi placeni navijaci, mafijasi , narko dileri, razne frakcije.
Sta reci vise, neznam ni sam.
 
Politika je na zalost sahranila nas fudbal, nema tog kluba gde ne postoje tajkuni, politicari, preduzetnici i razni menadzeri, vec od Okruzne lige ima ozbiljnih mutnih radnji a sta reci za najjaci rang? pa tu hoce svi da se ogrebu i tu je jednostavno najtezi posao treneru.Rezultati u evropi su nam i dobri koliko smo u kanalu ovako, oba nasa najveca kluba i kosarkaska takodje su u vlasnistvu drzave i tu se okrece ogroman novac, sve se to odrzava vestacki kao i sto se ova inflacijanu zemlji vesto krije kao da smo mi maloumnici.Malo su nas bombardovali 99godine, pogresne mete su birane, jebo sam im majku.Mene je sramota ovakvih fudbalskih scena, to najvise nanosi stetu ugledu kluba, pa onda ovi placeni navijaci, mafijasi , narko dileri, razne frakcije.
Sta reci vise, neznam ni sam.
Za košarku si pobrkao, ostalo se slažem.
273747314-2967377130259844-6119022780289679777-n.jpg

Što se tiče Intera, Liverpul odigra loše i pobedi 0:2...
 
Danas na mecu...nego jel ste gledali onu bruku od meca salzburg bajern
PvohIiA.jpg
Koju bruku LULE28 PA DALI VIDIS KAKVOM BRZINOM NAM DRUGI ODMICU ovo odavno nije onaj tanani Salzburg koji je Zvezda prosla u kvalifikacijama ovi se sada sibaju sa najacima nijanse odlucuju dok je u taboru crveno belih greskom menjac uleteo u rikverc i udario u banderu .Steta je nacinjena ali je sreca da je bila bandera iza jer je mogao da nastrada neki pesak ili neki penzioner ali ovo sto se danas dogodilo je veoma zbunjujuce ako znamo da su bile uspesne i veoma skupe pripreme a ova jurnjava za golobradim Stulicem se dogodila bas u momentu kada je direktor obelezio tj zaokruzio jednu novu epohu u novijoj Zvezdinoj istoriji i najavio pohod na Evropu ❓
Daleko je sunce ............ali ajde sto je daleko ovde su krenule polarne noci ovde je mnogo bliza zima i mrak i sivilo O KAKVOM SUNCU MI GOVORIMO ::pomoc:;
 
igram 5+ a mozda i 6+ revans bajerna i salzburga,toliko su ravnopravni da boli glava
Real i Barsa su ispali iz kupa spanije
Junajted ispao iz Fa kupa,takodje lester i arsenal od drugoligasa
Psg ispao iz kupa francuske
danas radnicki zamalo da skine skalp zvezdi posle penala a ovde senzacija....moram priznati da je potpuno nadigrao zvezdu isto kao i salzburg bajern :ROFLMAO:
 
95 Ili 96 Partizan je ispao iz kupa od treceligasa Bsk-a iz Batajnice a strelac jedinog gola je bio Vasiljevic u sledecoj sezoni moj klupski kolega. U kupu autsajderi igraju rastereceno tako da iznenadjenja je bilo i bice.
 
mornar opste je poznato da je proslava gola koji je postigao panenka i koji je doneo cehoslovackoj titulu prvaka evrope trceci sa obe podignute ruke ustvari bilo ismevanje zapadne nemacke :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: a sve to se gle cuda i sudbine desava bas na marakani sada zvanom rajko mitic
 
igram 5+ a mozda i 6+ revans bajerna i salzburga,toliko su ravnopravni da boli glava
Real i Barsa su ispali iz kupa spanije
Junajted ispao iz Fa kupa,takodje lester i arsenal od drugoligasa
Psg ispao iz kupa francuske
danas radnicki zamalo da skine skalp zvezdi posle penala a ovde senzacija....moram priznati da je potpuno nadigrao zvezdu isto kao i salzburg bajern :ROFLMAO:
Prvo nemoj uporedjivati krem svetskog fudbala sa klubom koji ne moze da pobedi Surdulicu i nemoj uporedjivati uprave ozbiljnih Evropskih velikana sa ovim slag drustvom koje vas vodi to je mnogo neozbiljno a ako bas insistiras mozes da dozvolis sebi luksuz da uporedjujes Zvezdu sa Omonijom ili Serifom ili Dinamom iz Zagreba cak je i to upitno u ovom momentu jer smo svedoci kako je Serif ocitao lekciju iz modernog fudbala nasem sampionu a ja necu da pustam snimke sa tih utakmica jer depresivno izgledaju a i da ne kvarim ovu velicanstvenu pobedu i prolaz u sledecu rundu .
Izvrsen je ozbiljan pritisak na sudiju ovo je bilo kao na divljem zapadu ova liga je zrela zasipanje ricinusa u pice a LULE 28 pominje PSZ I REALA BRUKA :haha:
 
Sta tipujes mornar za sutra Sherif i Bragu?
ako je jedna noga na gol liniji da li se priznaje ili ponavlja penal? sta kazu pravila ko zna
 
Piksi fudbalska veličina u svakom smislu, ali nažalost toga više nema. Još jedan dokaz kakvi su penali svirani Zvezdi unazad nekoliko decenija.
 
Treba poništiti utakmicu zajedno sa penalima.
Mornar-hajde postavi partizanovu zadnju penal seriju u Evropi.Ti ćeš to brže naći.Samo da vidimo gde su noge golmana.
 
Nazad
Vrh