SPORT-Opšta tema

Hvala bogu što ima takvih koji daju a još Mu veća hvala što ne znamo zašto daju.
 
Lagano
MKkzlm3.jpg
IyVl6Gq.jpg
LULE Iskreno se nadam da nisi igrao nista veceras ::novac:: :udri:
 
Ето, није лоше да се у доигравању састанемо са Барселоном. И да ладно прођемо. :)
 
Sto se tice sinocnih rezultata Zvezde i Partizana ono sto je veoma vidno iz aviona i tu ne treba previse filozofije a to je definicija DALEKO JE SUNCE A LIGA SAMPIONA NE DA JE DALEKO NEGO JE U OVOM MOMENTU NEDODIRLJIVA NI U NAJLUDJIM FANTAZIJAMA ::jako_besan::. Izjava Zvezdinog trenera Dekija STA GOD DA BUDE U ZADNJEM KOLU MI SMO POBEDNICI ❓❓❓❓je veoma simpaticna ali samo simpaticna a ta izjava moze da se da kada igra tim u 6 ili 7 razredu osnovne skole ali u profesionalnom fudbalu u kome se ulazu znacajna finansijska sredstva i u klubu koji je bio institucija u Evropi mnogo dugo i koji treba da pretenduje na najvislje ciljeve te izjave tipa VAZNO JE UCESTVOVATI ILI MI SMO MORALNI POBEDNICI NE PIJU VODU NI POD TACKOM RAZNO .A pogotovo u ovakvim grupama koje su blaga limunadica.. ❔❔ ..............znaci u slucaju neprolaska dalje NEKO MORA DA SNOSI ODGOVORNOST zbog neuspeha i zbog lose ulozenog novca i neracionalnih investicija ili nestrucnosti ALI PERJE MORA DA LETI a to STA GOD DA BUDE MI SMO POBEDNICI ::suncanje:: ....❓...........PA NARAVNO DA NISMO AKO PUKNEMO ONDA SMO GUBITNICI I BUNARDZIJE a VEC 30 GODINA JA SLUSAM RANORAZNE IZGOVORE ZA BUNARENJA ALI PRAVOG KRIVCA NEMA OSIM STO CEH PLACA NEKI NEDUZNI TRENER KAO ZRTVENO JAGNJE I PONOVO SVE NANOVO :udri:
 
A šta sa Partizanom.Ne osvrnu se bar malo.FLORA-ko su ti.A da -ima 9 reprezentativaca ali ispraši našeg parnog valjka-ostade samo mali ćira.Zvezda ostaje u igri u evropskom takmičenju a Partizan.
 
A šta sa Partizanom.Ne osvrnu se bar malo.FLORA-ko su ti.A da -ima 9 reprezentativaca ali ispraši našeg parnog valjka-ostade samo mali ćira.Zvezda ostaje u igri u evropskom takmičenju a Partizan.
U ovom gore postu sam pomenuo bunarenje i posrtanje i Zvezde i Partizana tako da ovo A STA JE SA PARTIZANOM ❓ apsolutno nije potrebno. A ovo drugo ZVEZDA OSTAJE U EVROPSKOM TAKMICENJU A PARTIZAN ❓❓totalno sam zbunjen ali da ne bi ja objasnjavao a predpostavljam da nisi upoznat sa tabelama grupa i sa rasporedom u poslednjem kolu SAMO BACI POGLED NA RASPORED I SVE CE TI SE PROBISTRITI :ideja: VRLO BRZO pa se posle bata Zoki ukljuci da kazes i ti neku ODMERENU a inace Zvezdin trener koji je pogledao raspored u zadnjem kolu rekao je KAKO GOD DA SE ZAVRSI MI SMO POBEDNICI .............VALJDA MORALNI :sta:
 
A šta sa Partizanom.Ne osvrnu se bar malo.FLORA-ko su ti.A da -ima 9 reprezentativaca ali ispraši našeg parnog valjka-ostade samo mali ćira.Zvezda ostaje u igri u evropskom takmičenju a Partizan.
Sta ocekivate od vuckove uprave, trenera koji forisra igrace od kuma menadzera.Pola ekipe nije ni za rezervu a kamoli za dres partizana.
 
Sta ocekivate od vuckove uprave, trenera koji forisra igrace od kuma menadzera.Pola ekipe nije ni za rezervu a kamoli za dres partizana.
ma ne mogu da kazem da nije tako nazalost brutalna istina ali ono sta bi sada moglo da se vrlo lako dogodi je da PRVI COVEK C. ZVEZDE Aca V. da EKIPI IZ RAZGRADA 1 000 000 EURA DA OTKINU BOD MITJLANDU jer sada izgleda da Bugari nemaju inspiraciju u zadnjem kolu a Braga ima tako da ovo nije ni malo prijatna situacija u ovom trenutku ::lose::. Ai onaj indijanac iz Mitjlenda dao gol u 94 minutu sve naopako a inace da nije dao taj gol u 94 minutu SVE BI BILO DRUKCIJEi Terziceva i Vuciceva ekipa bi prosla dalje
E sad osim ove solucije da Vucic uplati narodni novac na racun Ludogoreca postoji i solucija da i Danci uplate odredjenu svotu Bugarima a uvek bilo KO PRE DEVOJCI NJEGOVA DEVOJKA:sta::haha:
 
U ovom gore postu sam pomenuo bunarenje i posrtanje i Zvezde i Partizana tako da ovo A STA JE SA PARTIZANOM ❓ apsolutno nije potrebno. A ovo drugo ZVEZDA OSTAJE U EVROPSKOM TAKMICENJU A PARTIZAN ❓❓totalno sam zbunjen ali da ne bi ja objasnjavao a predpostavljam da nisi upoznat sa tabelama grupa i sa rasporedom u poslednjem kolu SAMO BACI POGLED NA RASPORED I SVE CE TI SE PROBISTRITI :ideja: VRLO BRZO pa se posle bata Zoki ukljuci da kazes i ti neku ODMERENU a inace Zvezdin trener koji je pogledao raspored u zadnjem kolu rekao je KAKO GOD DA SE ZAVRSI MI SMO POBEDNICI .............VALJDA MORALNI :sta:
izvini druže ali sem u prvoj rečenici sve se svodilo na zvezdu.Ali neka bude kako ti kažeš.
Znam raspored utakmica.Što misliš da ne znam.Znam i tabele.
Partizan ako izgubi od onih što ni ime ne mogu da izgovorim gde će biti.
Zvezda,kako god da prođe ostaje na proleću u takmičenju samo zavisi u kom.Samo da te ne iznenadi krajnji ishod u grupi.
 
Ja ne bih vise ni jednu . na forumu napisao posle pametovanja nema keca protiv ludog...ovi izgube od flore on i dalje pise o zvezdi,ostace partizan u evropi da se sramoti jos vise,neka dobije totenhem,romu,bazel,ren i slicne pa ako sa florom iz dva meca imate skor pobeda poraz uz gol razliku 2/1 sta li ce biti tek sa onima
 
Interesantno. Na poluvremenu je vec 0:7. Ko bese ono odlaze utakmice zbog proliva kod dvojice igraca ? :haha:
 
I sada ce da im se smeje ceo svet kao i ti sto se smejes...umesto da rese za stolom 3 0 za benfiku glume ludilo
 
Nazad
Vrh