SPORT-Opšta tema

Polako grobari....ovo je tgek prva od 5 utakmica....:haha:Pa ovo je Srbija ljudi....moraju i jedni i drugi uzeti pare za ulaznice,TV prenose..... (pobeda je tu na zadnjem mestu).

Zar stvarno mislis da ce biti 5 utakmica?:haha: Normalno sala. Ali ako ih bude 5 onda stvarno to vise nema veze sa sportom. I Vama i nama je jasno koliko smo nadmocni nad Vama u kosarci i tu nije potrebna diskusija.:ppozdrav:
 
Ove sezone je Partizan daleko od nadmocnosti nad Zvezdom, ako se gledaju medjusobni dueli, ne znam sta bi se drugo moglo gledati, ali predpostavljam da niste mislili samo na ovu sezonu :osmeh:. Mada meni se mnogo svidja Partizanov tim i ako ovako nastave, mogli bi opet igrati ozbiljnu ulogu u EL, veliki potencijal imaju.
 
Isto kao sto je Zvezda pobedila Partizan +14 u gostima i mnogi poceli pricati da krece dominacija Zvezde :haha:. Hteo sam reci da Partizan ovde sezone nije toliko bolji od Zvezde, kao prethodnih godina, a kako mi se cini, i kao sto ce biti sledece sezone, iako ja to bas ne bih voleo :osmeh:.
 
Hteo sam reci da Partizan ovde sezone nije toliko bolji od Zvezde, kao prethodnih godina, a kako mi se cini, i kao sto ce biti sledece sezone, iako ja to bas ne bih voleo :osmeh:.

U pravu si, kad ih omlatimo sa 42 razlike onda mozemo pricati o nekoj dominaciji Partizana.:haha: Ovako bez veze, samo 28 komada. Kao i da nismo pobedili.:haha:
 
Ipak je neka ozbiljna rasprava sa navijacima iz fotelje nemoguca, tako da odustajem. :ppozdrav:
 
a koji to 'mi'?? nisam znao da i vi igrate u Partizanu! :cool: salu na stranu, je l ste igrali ikada kosarku Dusko?
 
E to je lepo, ali da si igrao drugacije bi govorio :) znam da se zezas, to je ok, ali bilo za pre, sada je Zvezda napredovala (kako to je druga stvar) ali ima iskusne igrace, tako da kad najveci strucnjaci kazu da ima sanse (pogotovo na pocetku takmicenja su pricali da ima najvece) da uzme nesto ove god, sto je i uzela, gotovo je smesno to sto pises....bez uvrede naravno :) jeste u padu forme, ali to je samo jedna utakmica ;) uzivaj :ppozdrav:
 
Ima Zvezda dobar tim ali je u totalnom padu forme (na zalost)....Verovatno tu nije sve cisto ni oko ::novac:: pa im i to ubija moral...
 
Узалуд труд, џаба вам све,
и власт вас гура, ал' опет не иде..
Дош'о је крај мој цигане,
Ништа од титуле ни ове године!
Вучић, Човић и ФМП,
АРАПИ, РУСИ, ПОМОЋ ДРЖАВЕ
Умире нада готов је сан,
шампион је опет ПАРТИЗАН !!!!
 
Ma Partizan puca od kvaliteta :haha: samo cim izadju na evropsku scenu svi zivi ostre ku.ac na njima.:haha: Sve sami talenti a narocito onaj Lazar Markovic...covek ima dve leve noge....kad bi go bio bar 14 metara,mozda bi nekad i pogodio-jednom recju -prava volina.:haha:
 
Ja necu komentarisati poslednji kosarkaski duel Partizana i Zvezde.:haha:

Nismo mogli bolje u fudbalu, i ovo je dobro. Castan poraz, a da li mozemo i trebamo traziti krivce ne mogu reci. Ipak je to tim u formiranju i ne mozemo ocekivati sada neke senzacije. Ako momci ostanu zajedno mozda nesto i bude od njih, ali to odlucuje milion drugih faktora gde ni oni sami (igraci) ne mogu da odlucuju.

Nole -Nadal.... pa jedan je morao da izgubi, ovoga puta nas ljubimac. Mislim da su mi sada sve vlasi kose posle tog meca bele.:osmeh:
 
Fljamurtari,Samrok...su dokaz Partizanovog kvaliteta.Reprezentacija,postoji i mlada reprezentacija pa mogu da igraju mladi i neiskusni,treba da igraju najbolji bez obzira na godine,rezultat je merilo,a te alibi price mlad tim,tim u stvaranju su cista demagogija i podsecaju na onu politicku frazu bice bolje a kada kad odes dva metra bez geometra .
 
Sinoc vratismo brejk :haha:....jos malo pa izjednacenje a posle kom opanci-kom obojci. Rekoh ja da ce biti 5 utakmica.....:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh